gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Друк
Четвер, 02 грудня 2021, 12:54

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту  документа державного планування – «Програма економічного і соціального розвитку Жидачівськоїміської територіальної громади на 2022 рік»


Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою громадського обговорення відділом економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради оприлюднено  на офіційному сайті Жидачівської міської ради (за посиланням: https:// meriya-zhydachiv.lviv.ua) заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту  документа державного планування – «Програма економічного і соціального розвитку Жидачівськоїміської територіальної громади на 2022 рік».

Строк громадського обговорення заяви з 02 грудня 2021 року до 17 грудня 2021 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції та зауваження приймаються Відділом економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської радиза адресою: вул. Шашкевича, 2 м. Жидачів, Стрийський р-н., Львівська обл., 81700 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Додати коментар: