gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРОЄКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. ЖИДАЧЕВІ на вул. ШАШКЕВИЧА, 12 Друк
Четвер, 28 січня 2021, 16:26

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ РОЗПОДІЛУ ТЕРИТОРІЇ З ВИЗНАЧЕННЯМ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ на вул. Шашкевича,12 у м. Жидачеві Львівської області

     Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 08.10.2020 р. № 884, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану розподілу території з визначенням містобудівних умов та обмежень на вул. Шашкевича М,12 в м. Жидачеві Львівської області Швед Любов Володимирівни. (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

       В проєкті опрацьована територія площею - 0,8 га.

       Метою проєкту детального плану території є визначення планувальних обмежень та використання території відповідно до державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.

       Склад проєкту детального плану території :

1. текстові матеріали (пояснювальна записка);

2. графічні матеріали:

- схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту м. Жидачева (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000;

- план існуючого використання території, опорний план, масштаб 1:1000;

- проєктний план. Схема прогнозованих планувальних обмежень 1:1000;

- план червоних ліній, масштаб 1:1000; схема організації руху транспорту і пішоходів, масштаб 1:1000. Креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:200 ;

- схема вертикального планування, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:1000;

- схема інженерних мереж, споруд та використання підземного простору, масштаб 1:1000.

1. витяг з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на адресу вул. Шашкевичам м, будинок 12, квартира, 2, витяг з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на адресу вул. Шашкевичам м, будинок 12, квартира, 1., технічний паспорт на будинок 12, квартира, 2, технічний паспорт на будинок 12, квартира,1.

       Ділянка, яка розглядається даним детальним планом, розташована у центральній частині м. Жидачева в межах громадського центру, поруч території колишнього виробничого кварталу, що реконструюється та перепрофільовується відповідно до містобудівних умов, що складаються. Проєктом охоплено територію Шашкевича, що утворюють основний каркас вулично - дорожньої мережі населеного пункту.

            Детальним планом охоплені території громадської забудови та частково території для обслуговування житлових будинків. Проєктом розглядається забудована територія з метою відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту закладу торгівлі, а також впорядкування даної частини території згідно рішення генерального плану міста.

Детальний план встановлює червоні лінії існуючих вулиць Шашкевича М (25м) Міцкевича А (9м); проводяться до нормативних показників внутрішні проїзди з відповідними радіусами повороту для автотранспорту.

Проектом передбачається розподіл територій детального плану під території громадського призначення та супутні види, що допустимі для розміщення у центральній частині населеного пункту згідно чинних норм та правил.

Проєктом передбачається проектування проєктування ділянки для обслуговування існуючої будівлі, яка включає магазин та юридичну контору. Житлові приміщення передбачається на реконструкцію під об’єкт комерції. Житлові приміщення передбачаються на реконструкцію під об’єкт комерції. Цільове призначення – землі громадської забудови.

     Об’єкт опрацювання не входить до категорії об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, відповідно до ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

     Зважаючи на вище наведене згідно законів України «Про оцінку впливу на довкілля», «Про стратегічну екологічну оцінку» запропонований проєкт детального плану території підлягає стратегічній екологічній оцінці.

     Замовник розроблення детального плану – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

     Розробник детального плану території – ПП «Інститут містобудування та архітектури».

     Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 08.10.2020 р. № 884 «Про надання дозволу на розроблення детального плану розподілу території у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М, 12».

     Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (радник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

       Строк ознайомлення з детальним планом території – до 25 лютого 2021 року.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 25 лютого 2021 року.

      Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – радник міського голови Гаврильчук Я.Г. (розпорядження міського голови від 20.01.2021 р. № 13).

           Розгляд пропозицій відбудеться 26 лютого 2021 року о 10.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).


Додати коментар: