gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРОЄКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. ЖИДАЧЕВІ на вул. ШАШКЕВИЧА М.,99/13 Друк
Понеділок, 05 жовтня 2020, 16:08

05_10_20

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 99/13

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення на нежитлове приміщення під розміщення магазину з влаштуванням окремого входу на вул. Шашкевича М., 99/13 в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Метою проєкту детального плану території (далі – ДПТ) є зміна функціонального призначення житлового приміщення – квартири, що розміщена на першому поверсі пятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, у нежитлове приміщення, в якому планується влаштувати торговий обєкт – магазин. Проєктом ДПТ передбачається окремий вхід у магазин з вулиці з метою унеможливлення перетину комерційного та житлового функціонування приміщень.

В склад проєкту ДПТ входять текстові та графічні матеріали, додатки.

Житлове приміщення, якому планується зміна функціонального призначення на нежитлове приміщення – магазин, належить на праві приватної власності Симоні Ігорю Збігневичу.  

Земельна ділянка, на якій розміщений будинок, в якому планується зміна функціонального призначення житлового приміщення під магазин, належить на праві комунальної власності територіальній громаді м. Жидачева.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» запропонований проєкт детального плану території не підлягає стратегічній екологічній оцінці, оскільки не має впливу на довкілля і не завдає йому шкоди.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – архітектор Дирик Тарас Теодорович (кваліфікаційний сертифікат № 001979).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 09.07.2020 р. № 851 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., буд. 99, кв. 13 на нежитлове приміщення під розміщення магазину».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 3 (провідний спеціаліст Романів Богдан Іванович).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 20 листопада 2020 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 23 листопада 2020 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – провідний спеціаліст Жидачівської міської ради Романів Богдан Іванович (розпорядження міського голови від 01.10.2020 р. № 164).

Розгляд пропозицій відбудеться 25 листопада 2020 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 


 

Додати коментар: