gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРОЄКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. ЖИДАЧЕВІ на вул. ВОКЗАЛЬНА 1-3-5 Друк
Четвер, 14 січня 2021, 10:51

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ РОЗПОДІЛУ ТЕРИТОРІЇ З ВИЗНАЧЕННЯМ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ на вул. Вокзальна, 1-3-5 у

м. Жидачеві Львівської області

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану розподілу території з визначенням містобудівних умов та обмежень на вул. Вокзальна, 1-3-5 в м. Жидачеві Львівської області Жидачівської РССТ (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

В проєкті опрацьована територія площею - 1,9389 га.

Загальна площа земельної ділянки по ДПТ - 0,4873 га.

Метою проєкту детального плану території є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови відповідно до державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.

Склад проекту детального плану території :

1. текстові матеріали (пояснювальна записка);

2. графічні матеріали:

- схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту

м. Жидачева (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000;

- план існуючого використання території, опорний план, масштаб 1:1000;

- схема планувальних обмежень, план червоних ліній, масштаб 1:1000;

- детальний план території, проектний план, масштаб 1:500;

- схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:1000;

- схема вертикального планування, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:500;

- поперечний профіль вулиць, масштаб 1:200.

1. додатки (завдання на розроблення детального плану території; копія рішення Жидачівської міської ради від 17.06.2015 р. № 975;

    виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

    фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

    копія рішення Жидачівської міської ради народних депутатів від 07.03.1997 р. № 117;

    копія реєстраційного посвідчення на об’єкти нерухомого майна, які належать юридичним особам;

    копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

    план топографічного знімання, масштаб 1:500).

Земельна ділянка, яка розглядається цим детальним планом території, знаходиться у східній частині м. Жидачева на вул. Вокзальна, і згідно генерального плану м. Жидачева входить до виробничої території, що межує з малоповерховою житловою забудовою, яка розташована на відстані 200-250м.

Для розроблення ДПТ розглядається територія опрацювання площею 1,9389 га, на якій знаходиться земельна ділянка Жидачівської РССТ загальною площею 0,4873 га. На цій земельній ділянці розташовані нежитлові будівлі: два склади під тару і навіс, овочевий склад та вагова.

Згідно генерального плану м. Жидачева (розроблений ДІПМ «Містопроект» м. Львів), дана територія передбачена під розміщення складів, баз, транспортних та будівельних організацій.

Територія ДПТ межує:

- з північної сторони - земельна ділянка станції технічного обслуговування автомобілів на три пости;

- з східної сторони - земельна ділянка, на якій розміщені нежитлові будівлі (ангар, адміністративна будівля, навіс, водяна башня) та земельна ділянка під розміщення складу вторинної сировини;

- з південної сторони - запроєктована об’їзна дорога (Стрий – Тернопіль);

- із західної сторони - вул. Вокзальна.

Повз ділянку з північної сторони проходить лінія електропередач напругою 0,4 кВ до цього об’єкту. На даний час існуючі будівлі не забезпечені каналізаційною мережею та господарсько-побутовим водопроводом.

Газопостачання цього об’єкту відсутнє.

Зони охорони пам’яток культурної спадщини, археологічних територій, існуючого ареалу на цій земельній ділянці відсутні.

На існуючій земельній ділянці загальною площею 0,4873 га, що розташована на вул. Вокзальна, 1-3-5 в м. Жидачеві передбачається провести розподіл території з визначенням містобудівних умов та планувальних обмежень на три земельні ділянки, а саме:

- площею 0,1230 га (ділянка № 1) пропонується для відводу під виробничі потреби для обслуговування існуючого складу з реалізації продовольчих і промислових товарів;

- площею 0,2658 га (ділянка № 2) пропонується для відводу під виробничі потреби для розміщення автосервісу обслуговування автомобілів. На цій земельній ділянці передбачається реконструкція існуючої нежитлової будівлі складу тари під адмінбудинок, складське приміщення для зберігання автозапчастин, а також знесення існуючих споруд навісу і другого складу тари, що знаходяться зі сторони вул. Вокзальна для розміщення тимчасових споруд (ТС): під мийку (навіси) автомобілів на 4 пости, станції технічного обслуговування автомобілів на 4 пости та технічного приміщення;

 - площею 0,0985 га (ділянка № 3) пропонується для відведення в загальне користування під організацію проїзду шириною 6 м, гостьову стоянку на 6 машиномісць, для забезпечення незалежних заїздів до існуючих виробничих підприємств.

Виходячи із прийнятого планувального рішення, діючих норм та правил, прийняті наступні показники проектованих ділянок:

- ділянка № 1 площею 0,1230 га: площа забудови – 309,00 кв.м, площа твердого покриття (бруківка) – 453,00 кв.м, площа озеленення – 453,00 кв.м, щільність забудови – 25,12%;

- ділянка № 2 площею 0,2658 га: площа забудови – 530,50 кв.м, площа твердого покриття (бруківка) – 968,00 кв.м, площа озеленення – 1159,50 кв.м, щільність забудови – 19,95%;

- ділянка № 3 площею 0,0985 га: площа забудови – 75,00 кв.м, площа твердого покриття (бруківка) – 460,00 кв.м, площа озеленення – 450,00 кв.м, щільність забудови – 7,61%;

Земельна ділянка на якій розробляється ДПТ забезпечена інженерними комунікаціями (електропостачання, водопровідна і каналізаційна мережа).

Для відведення поверхневих стічних вод передбачено ливневу самопливну каналізаційну мережу до фільтруючого колодязя продуктивністю 1,5 м.куб.

Об’єкт опрацювання не входить до категорії об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, відповідно до ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Зважаючи на вище наведене згідно законів України «Про оцінку впливу на довкілля», «Про стратегічну екологічну оцінку» запропонований проєкт детального плану території підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Замовник розроблення детального плану – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – ФОП Спас Володимир Дмитрович.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 17.06.2015 р. № 975 «Про надання дозволу на розроблення детального плану розподілу території у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 – 3 – 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (радник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 15 лютого 2021 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 16 лютого 2021 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – радник міського голови Гаврильчук Я.Г. (розпорядження міського голови від 29.12.2020 р. № 228).

Розгляд пропозицій відбудеться 17 лютого 2021 року о 10.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).


Додати коментар: