gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

УВАГА! КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ Друк
Середа, 06 травня 2020, 14:55

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради оголошує конкурс на право оренди:

- нежитлове приміщення в будинку № 4 на вул. Шевченка в м. Жидачеві, загальною площею 12 кв. м, для використання під надання офісного приміщення, ведення підприємницької діяльності. Стартовий розмір орендної плати становить 27,33 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

- нежитлове приміщення в будинку № 4 на вул. Шевченка в м. Жидачеві, загальною площею 12,6 кв. м, для використання під надання офісного приміщення, ведення підприємницької діяльності. Стартовий розмір орендної плати становить 26,46 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

- нежитлове приміщення в будинку № 4 на вул. Друкарська в м. Жидачеві, загальною площею 34,7 кв. м, для використання під надання офісного приміщення, ведення підприємницької діяльності. Стартовий розмір орендної плати становить 25,76 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

- частини даху котельні в будинку № 28А на вул. Грушевського в м. Жидачеві, для встановлення сонячних батарей. Стартовий розмір орендної плати становить 6,07 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

Визначальним фактором при оцінюванні конкурсних пропозицій та встановленні переможця є пропозиція найбільшого розміру орендної плати та обов’язкове виконання інших умов конкурсу.

А саме:

- використовувати за цільовим призначенням;

- дотримання умов належного утримання об’єкту;

- забезпечення вільного доступу комунальним службам міста до інженерних комунікацій або винесення комунікацій за межі приміщення відповідно до техумов відповідних служб та за кошти орендаря.

- відшкодування затрат по виготовленню незалежної оцінки ватрості приміщення, яке здається в оренду та вартості опублікування оголошення про конкурс в засобах масової інформації.

Заяви встановленої форми та конкурсні пропозиції виконавчим комітетом приймаються до 17 год. 04.06.2020 року.

До заяви додаються: 

1. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку;

2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

3. Копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

Пропозиція подається в опечатаному непрозорому конверті та підписується учасником конкурсу або особою (особами), належним чином уповноваженою підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що додається до пропозиції.

Пропозиція подається в одному екземплярі у відповідно промаркованому конверті: напис "на конкурс", назва об`єкту оренди, а також адреса, номери контактних телефонів, електронна адреса учасника.

Конкурс проводитиметься 05.06. 2020 року о 15 год. у залі засідань Жидачівської міської ради за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (1 поверх).

 За детальною інформацією звертатися до виконавчого комітету Жидачівської міської ради або за тел. 31-654.

Додати коментар: