gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
УВАГА! КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ (30.06.2020 р.) Друк
Четвер, 11 червня 2020, 09:28

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради оголошує повторний конкурс на право оренди:

- нежитлове приміщення в будинку № 4 на вул. Шевченка в м. Жидачеві, загальною площею 12 кв. м, для використання під надання офісного приміщення, ведення підприємницької діяльності. Стартовий розмір орендної плати становить 27,33 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

- нежитлове приміщення в будинку № 4 на вул. Шевченка в м. Жидачеві, загальною площею 12,6 кв. м, для використання під надання офісного приміщення, ведення підприємницької діяльності. Стартовий розмір орендної плати становить 26,46 грн. за 1 кв. м (без ПДВ).

 

Визначальним фактором при оцінюванні конкурсних пропозицій та встановленні переможця є пропозиція найбільшого розміру орендної плати та обов’язкове виконання інших умов конкурсу.

А саме:

- використовувати за цільовим призначенням;

- дотримання умов належного утримання об’єкту;

- забезпечення вільного доступу комунальним службам міста до інженерних комунікацій або винесення комунікацій за межі приміщення відповідно до техумов відповідних служб та за кошти орендаря.

- відшкодування затрат по виготовленню незалежної оцінки ватрості приміщення, яке здається в оренду та вартості опублікування оголошення про конкурс в засобах масової інформації.

Заяви встановленої форми та конкурсні пропозиції виконавчим комітетом приймаються до 17 год. 26.06. 2020 року.

До заяви додаються: 

1. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку;

2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

3. Копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

Пропозиція подається в опечатаному непрозорому конверті та підписується учасником конкурсу або особою (особами), належним чином уповноваженою підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що додається до пропозиції.

Пропозиція щодо розміру орендної плати ( неменше стартової ціни ) подається під час засідання конкурсної комісії в одному екземплярі у відповідно промаркованому конверті: напис "на конкурс", назва об`єкту оренди, а також адреса, номери контактних телефонів, електронна адреса учасника.

Конкурс проводитиметься 30.06. 2020 року о 15 год. у залі засідань Жидачівської міської ради за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (1 поверх).

За детальною інформацією звертатися до виконавчого комітету Жидачівської міської ради або за тел. 31-654.

Додати коментар: