gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста ЖидачеваГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА З ЧЕЛЯДЗІ

gymanitarna

Бургомістр Челядзі (Республіка Польща) Збігнєв Шалєнєц міста-партнера Жидачева не лише передав слова солідарності поляків із українцями, які сьогодні мужньо захищають свою країну від російської агресії, а й направив гуманітарну допомогу яка благополучно прибула до Жидачева. Цілу "фуру" гуманітарної допомоги розгрузили у Жидачівському ліцеї де розміщуються тимчасово переселені із зони бойових дій люди.

Як зазначив Жидачівський міський голова Володимир Левко, друзі - пізнаються в біді. У нас дійсно нині горе, і наше місто побратим прийшло на допомогу. Вони підключили до збору допомоги міста Франції та Англії, і спільними зусиллями відправили такий потрібний сьогодні вантаж в Україну. Тут є і промислова група і медикаменти і одяг та інші необхідні сьогодні речі.

Жидачівська громада щиро дякує за допомогу бургомістру Челядзі, громаді міста і громадам міст Франції та Великобританії. Ми цього не забудемо. Скоро наступить перемога, а в мирний час будемо продовжувати взаємовигідне партнерство.

У Жидачівській громаді на сьогоднішній день офіційно зареєстровано 750 тимчасово переселених осіб. Зрозуміло, це число щодня змінюється, оскільки дехто переїжджає в інші населені пункти, дехто прямує за кордон. У самому Жидачівському ліцеї знаходиться 40 людей, це сім'ї з дітьми і старші люди. Умови перебування - задовільні, досить нормальні щоб проживати тим кого біда привела до Жидачева. Люди мають можливість харчуватися, бути в теплі, мати де заночувати.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 1535