gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДАРУНОК ЖИДАЧІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ

lik20_4

29 грудня голова Львівської обласної ради Ірина Гримак та депутат обласної ради, голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда завітали до «КНП «Жидачівська центральна районна лікарня».

Жидачівська лікарня є однією з 24 на Львівщині, які приймають на лікування хворих на Covid-19. Відтак під час зустрічі цьому закладу охорони здоров’я передали від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад» Львів два мобільні кисневі концентратори. 

 «Усього на Львівщині залишиться 8 кисневих концентраторів, які будуть забезпечені Фондом Порошенка і ГО «Справа Громад» розхідним матеріалом. Важливість цих сучасних пристроїв важко переоцінити, бо це врятовані життя. І в подальшому всі подібні благодійні ініціативи, реалізація яких буде у наших силах, ми будемо підтримувати», - наголосила голова обласної ради Ірина Гримак.

Як розповіла директор Жидачівської центральної районної лікарні Людмила Яремцьо, власне мобільні концентратори є надзвичайно важливими, оскільки пацієнти зі складним перебігом хвороби коронавірусу, у першу чергу, потребують забезпечення киснем. Станом на 29 грудня у відділенні перебуває 42 пацієнти, 25 з них - з підтвердженим діагнозом коронавірусу.

Жидачівський міський голова Володимир Левко у ході візиту голови Львівської обласної ради Ірини Гримак обговорив з гостею перспективи співфінансування з обласного бюджету проєктів розвитку Жидачівської територіальної громади у різних галузях. Володимир Семенович розповів про уже зреалізовані проєкти, зокрема про закупівлю обладнання ультразвукової діагностики для лікарні Жидачева. Ірина Гримак подякувала за ініціативу і наголосила, що там де є добрий почин і бажання працювати, завжди є позитивний результат.

lik20_1

lik20

lik20_3

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 707