gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧЕВУ 857

18_19_ver_foto

18-19 вересня у Жидачеві відзначали 857-у річницю першої письмової згадки про місто та першу річницю створення Жидачівської міської територіальної громади.

18 вересня на стадіоні школи №2 було організовано святковий ярмарок Жидачівської міської територіальної громади, на якому виробники, народні умільці та установи громади і наші гості представили свою продукцію та послуги.

Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався з учасниками ярмарку, побажав їм нових здобутків у започаткованих справах. Міський голова також подякував представникам відділу економічного розвитку та інвестицій за належну організаційну підготовку першого ярмарку громади. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували память полеглого захисника України Демяна Даниліва, з яким 18 вересня прощалися у Стрийському районі.

Відділом молодіжної політики та спорту в рамках відзначення Дня міста було організовано низку спортивно-молодіжних заходів. 18 вересня на базі Жидачівської ДЮСШ відбувся відкритий кубок Жидачівської міської територіальної громади з волейболу, в якому взяли участь команди Жидачева, Борислава, Стрия та Львова. Перше місце виборола команда зі Львова, другими були жидачівці, третіми - стрияни. 18 вересня також у Жидачівському МБК «Удеч» для молоді та всіх мешканців міста організували показ фільму «Захар Беркут». 19 вересня 6 команд взяли участь у турнірі з пляжного волейболу, який відбувся на базі Жидачівської ДЮСШ. Перемогу здобула команда у складі Христини Гаврильчук та Івана Качараби. 12 учасників взяли участь у легкоатлетичному кросі з нагоди відзначення Дня міста, який відбувся 19 вересня на мальовничих околицях древнього Удеча, стартував біля озера Нетеча.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 887