gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (2021)

Gromada7

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!


Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування! Вітаю із святом представників Жидачівської міської територіальної громади! Висловлюю Вам вдячність за сумлінну та самовіддану працю, за активну громадянську позицію у розбудові нашої громади.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади та депутатів, а й усіх громадян, наших виборців, які долучаються до вирішення проблемних питань, дбають про зміцнення та успішний розвиток нашої громади. Тож щиро бажаю всім міцного здоровя, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових здобутків.

Нехай професійність та досвід, сумлінне ставлення до виконання своїх обовязків сприяють розбудові та розвитку нашої громади. Нехай оминають Вас життєві негаразди, а щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу працю. Бажаю всім Вам сил і наснаги, впевненості в майбутньому нашої держави, порозуміння та єдності в благородній справі служіння народу України.

Зі святом Вас!

 

Жидачівський міський голова                         Володимир ЛЕВКО

 

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 972