gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

У МІСТІ БУДЕ ВУЛИЦЯ ТАРАСА МАТВІЇВА

vykonkom129 вересня на черговому засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради було прийнято рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Енергозбереження Львів», яке здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи міського бюджету. У новому опалювальному сезоні 2020-2021 років це товариство постачатиме тепло дошкільним і навчальним закладам та бюджетним установам нашого міста.

Як зазначив міський голова Жидачева Володимир Левко, це рішення є надзвичайно важливе, ретельно продумане і вирішене завдяки зусиллям й наполегливості міської ради.

Учасники засідання погодили видатки з прибутку Жидачівського МВУКГ у 2020 році на оплату ігрових споруд, які будуть встановлені на прибудинкових територіях на вулицях Кобзарева, 3 і Б. Лепкого, 43 та на потреби одного з дитсадків міста, розглянули питання про оформлення права власності на квартиру, про укладення договору про пайову участь в утриманні елементів благоустрою та про надання матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх родин до Дня захисника України 14 жовтня.

Членам виконкому міський голова Володимир Левко повідомив, що він як суб'єкт, який згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» готує подання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, за погодженням з батьками Тараса Матвіїва, доручив провести громадські слухання щодо перейменування вулиці Шашкевича М. на вулицю імені Героя України Тараса Матвіїва, після чого питання про перейменування центральної вулиці міста буде розглянуте на сесії міської ради для прийняття остаточного рішення.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 671