gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РОБОТОЮ ТзОВ «ВУД ІНДАСТРІС»

vud_id_01

Представники відділу економічного розвитку Жидачівської міської ради Леся Шумельда, Світлана Сенюра та директор Жидачівського професійного ліцею Мар’ян Кушнір ознайомилися із діяльністю підприємства «Вуд Індастріс».

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво струганого і лущеного шпону, профільованого бруса і пиломатеріалів. В ході зустрічі гості підприємства поспілкувалися з керівництвом: власником Селім Тевер, директором підприємства Сагра Кахраман Унал та комерційним директором Ісмет Закер’яєв, оглянули потужності підприємства та ознайомились з технологією виробництва. Директор підприємства розповів, що на виробництві працює 165 людей, компанія виробляє продукцію з таких порід дерев як вільхи, буку, та берези ,що використовується при виготовленні меблів, дверей, підлог тощо. Імпортерами продукції є компанії з Іспанії, Франції, Туреччини, Єгипту, Словаччини, Польщі та ін. Комерційний директор п. Ісмет зазначив, що компанія налагодила практично безвідходне виробництво: вторсировина використовується для виробництва тирсоплити, а решту відходних матеріалів постачається у професійний ліцей з яким компанія тісно співпрацює. Директор професійного ліцею зауважив, що вторсировина із ВудІндастріс використовується для виготовлення екобудівельних блоків з яких найближчим часом планується звести екологічно чистий будинок на території навчального закладу.

За словами директора п. Сагра Кахраман Унал ТзОВ «Вуд Індастріс» є відкритою для співпраці, а також соціально відповідальною компанією, зокрема, при фінансовій підтримці Вуд Індастріс було закуплено форму для місцевого футбольного клубу «Авангард».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 887