gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2018   лис

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Julianna Walker Willis Technology
У МІСТІ ОФІЦІЙНО ДІЄ ГФ "НАРОДНА САМООБОРОНА"

У Жидачеві перші загони самооборони сформувалися у період буремних подій січня. Тоді небайдужі чоловіки Жидачева вирішили патрулювати місто з метою убезпечити його громадян від небажаного хуліганства та мародерства. Загони самооборони сформувалися у три групи. Для зручності патрулювання територію міста теж умовно розділили на три частини: одна частина від вулиці Грушевського «вверх», друга – від вулиці Грушевського «вниз», третя – територія «За переїздом». Очолили загони самооборони відповідно до територій Андрій Гентош, Микола Шумельда та Юрій Федоришин.

З метою узаконення своєї діяльності активісти вирішили зареєструвати громадське формування під назвою «Народна самооборона», підготувавши усі необхідні установчі документи і Статут, та обравши штаб до якого увійшло шість осіб. Очолив його Микола Шумельда. Юридичний супровід оформлення всіх документів здійснював депутат Жидачівської міської ради Василь Гивель.

12 березня на черговому засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради прийнято рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку в місті Жидачеві «Народна самооборона» (надалі – ГФ). Це громадське об’єднання створене на добровільних засадах. Основними напрямками і ціллю його діяльності є сприяння Жидачівській міській раді, виконкому Жидачівської міської ради, правоохоронним органам, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень, кримінальних проступків і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. ГФ провадитиме свою діяльність у тісній співпраці з органами внутрішніх справ. Статутом передбачено об’єднання цієї організації з собі подібними в асоціації. На засіданні виконкому також розглянули питання про надання формуванню приміщення. Юридична адреса формування: 81700, Україна, м.Жидачів, вул. Кобзарева, 19.

Як зазначив керівник штабу ГФ «Народна самооборона» Микола Шумельда, уже є перші результати роботи активістів – попереджено грабіж дачних будинків мешканців міста, випадки дрібного хуліганства, виявлено випадки браконьєрства – незаконного виловлюваня риби сітами.

Зараз патрулювання міста проводиться з 19 до 5 години. Загони самооборони розділені за попередньою схемою. «За переїздом» працює тридцять осіб по три групи. Територію «вниз» від вулиці Грушевського патрулює інша група на 6 автомобілях по четверо осіб разом з дільничним інспектором. На території «вище» від вулиці Грушевського активісти працюють на трьох авто. Для патрулювання чоловіки використають власний транспорт. Допомагають їм деякі мешканці Жидачева, серед котрих і рибаки, і грибарі.

Найближчим часом усі члени громадського формування з охорони громадського порядку в місті Жидачеві «Народна самооборона» отримають відповідні посвідчення й пов’язки, які виділятимуть їх. Також буде створена «гаряча лінія», на яку в разі потреби зможе подзвонити кожен (номер гарячої лінії буде розміщено на сайті міської ради).

Міський голова Володимир Левко відзначив перші позитивні результати роботи цього громадського формування, наголосивши: «Ми самі повинні організовуватися і дбати про порядок у місті».

 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

Сторінка 603 з 727