gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2018   лис

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Julianna Walker Willis Technology
ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИСЛОВИЛА СВОЮ ПОЗИЦІЮ У ЗВЕРНЕННІ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ZVERNEN На сесії міської ради 4 грудня 2013 року депутати прийняли рішення, у якому висловили солідарність з учасниками Євромайдану у місті Київ та акцій за євроінтеграцію України у місті Жидачеві, засудили надзвичайно жорстокі дії спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ України «Беркут» і «Ягуар» проти учасників мирної акції на Євромайдані у м. Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України. За основу прийнято Звернення до Президента України з вимогою відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України, провести негайне розслідування і притягнути згідно чинного законодавства до відповідальності осіб, винних у жорстокому побитті учасників мирної акції на Євромайдані у м. Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України і безпідставному застосуванні спецзасобів і відправити Прем’єр-Міністра України та очолюваний ним Кабінет Міністрів України у відставку за призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію України з Європейським союзом. виконавчому комітету міської ради доручено здійснювати контроль за забезпеченням громадського порядку при проведенні зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій на території міста Жидачева і довести до відома міських установ та організацій рішення Народного віче, яке відбулося у м. Жидачеві 2 грудня 2013 року, про вилучення портретів Віктора Януковича із службових приміщень.

На виконання доручення, створена сесією міської ради комісія відредагувала Звернення до Президента України, текст якого подається нижче.

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Шановний Пане Президенте!

Ми, депутати Жидачівської міської ради, від імені громади міста Жидачева, звертаємося до Вас провести негайне розслідування і притягнути згідно чинного законодавства до відповідальності осіб, винних у жорстокому побитті учасників мирної акції на Євромайдані у місті Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України і безпідставному застосуванні спецзасобів.

Ви, як Гарант Конституції, яка дає кожному громадянину право збиратися мирно, без зброї, проводити збори, мітинги, походи і демонстрації та вільно виражати свої погляди і переконання, не маєте морального права замовчувати факт пролиття крові на майдані, учасниками якого були мирні громадяни, в основному люди молодого віку.

Спецпідрозділи «Беркут» і «Ягуар» припинили і розігнали мирні зібрання, застосувавши грубу силу. Як свідчать відеоматеріали, які знаходяться у публічному доступі, фізична сила, що була застосована працівниками міліції була надмірною і жорстокою.

Цей ганебний факт, який побачив увесь світ, не робить нам честі, це не тільки наш встид, це сором України перед іншими цивілізованими країнами та світовою громадськістю.

Тільки справедливе розслідування і покарання винних осіб може змити людську кров на Євромайдані і повернути нам авторитет демократичної цивілізованої держави.

Вимагаємо відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України та доручити Генеральній прокуратурі України провести розслідування щодо законності дій співробітників міліції, застосування ними спецзасобів, а також забезпечити інформування громадськості про відповідальність тих осіб, які порушили закон і перевищили свої повноваження.

Вважаємо, що першим кроком до збурення нації було підписання Прем’єр-Міністром Миколою Азаровим розпорядження про призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Такі дії керівника Уряду є неприпустимими, оскільки суперечать усім попереднім законодавчим актам щодо євроінтеграції України. Тому за такі дії буде справедливою його відставка та відставка всього складу Кабінету Міністрів.

Просимо недопустити проявів будь-якої конфронтації, в тому числі з використанням найманих, оплачуванх провокаторів, застосування сили проти учасників мирних акцій за підтримку демократичного курсу нашої країни, курсу на Євроінтеграцію.

Закликаємо Вас забезпечити організацію та проведення негайного політичного діалогу за участю європейських представників, громадських діячів, представників молоді, журналістів в питанні інтеграції України у Європейський союз.

Звернення схвалено рішенням 31-ї сесії шостого скликання Жидачівської міської ради від 04.12.2013 р. № 735.

 
<< Початок < Попередня 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 Наступна > Кінець >>

Сторінка 658 з 724