gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста ЖидачеваНАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

shtab

Розпорядженням Жидачівського міського голови Володимира Левка, для надання гуманітарної та соціальної допомоги тимчасово переміщеним особам та координації взаємодії між службами, управліннями та відділами міської ради, створено Координаційний штаб з питань гуманітарних та соціальних питань Жидачівської міської територіальної громади.

За інформацією першого заступника міського голови Ігоря Процана та заступника голови штабу, директора КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради Оксани Шалаковської, налагоджено роботу з отримання та видачі гуманітарної допомоги та розселення внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій. Щоденно на базі Жидачівського професійного ліцею проводиться видача гуманітарної та соціальної допомоги тимчасово переміщеним особам та мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, насамперед, багатодітним сім'ям та людям старшого віку.

В актовому залі Жидачівського професійного ліцею з 6.00 до 17.00 год. працює банк речей, тож тимчасово переміщені особи та соціально незахищені мешканці громади мають змогу скористатися цим. Сюди щоденно приходять наші співвітчизники, які перемістилися із зони бойових дій й мають можливість вибрати одяг, дитячі іграшки та інші речі, які громада в якості гуманітарної допомоги отримала від наших друзів із Польщі та інших європейських країн. Небайдужі мешканці громади також долучаються до формування банку речей та надання гуманітарної допомоги. Тож нашими спільними зусиллями організовано надання підтримки всім, хто цього найбільше сьогодні потребує.

shtab4

shtab3

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 1535