gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
У ПЛАНАХ МЕРІЇ – РЕКОНСТРУКЦІЯ НЕДІЮЧОГО КЛАДОВИЩА

31.10.19

31 жовтня 2019 року у Жидачівській міській раді відбулося засідання ініціативної групи  з питань обговорення концепції реконструкції недіючого кладовища на вулиці М. Грушевського у м. Жидачеві. До неї увійшли активні мешканці Жидачева, фахівці, дослідники історії нашого краю.

Як зазначив детальніше міський голова Жидачева Володимир Левко, це питання виникло, бо міська рада прагне удосконалити інфраструктуру міста і зробити його комфортним. Недіюче кладовище – пам’ятка місцевого значення, яка потребує постійного догляду і належного впорядкування. Тому міська рада започатковує підготовку до прийняття Програми з реконструкції недіючого кладовища. Це питання надзвичайно серйозне і потребує широкого обговорення з громадськістю Жидачева.

Концепція бачення реконструкції старого цвинтаря – приведення у належний вигляд, відновлення пам’ятних надгробків, благоустрій його території відповідно до часу поховань – ХІХ століття. Секретар Жидачівської міської ради Ольга Лешков’ят зауважила, що недіюче кладовище – місце поховання багатьох осіб, серед котрих і відомі світові особистості. Тому варто зберегти про них пам’ять, що сприятиме збереженню нашої історії.

Учасники зібрання погодили потребу у зборі інформації про похованих осіб, намітили подальші дії створення і реалізації цього проєкту і якомога ширшого залучення громадськості до його реалізації.

       Тож міська рада звертається до усіх, хто має дані про осіб, похованих на старому цвинтарі, з проханням повідомити мерію про них задля створення реєстру захоронених.

31.10.19.1

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 550