gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста ЖидачеваВІДЕОЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ (ЖИДАЧІВ-ЧЕЛЯДЗЬ)

DSC_1279

Сьогодні відбулася чергова відеозустріч між партнерами – Жидачівською міською радою та урядом міста Челядзь, що у Польщі. Як ми вже повідомляли, днями Жидачівська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від Челядзі. Це і ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг, тощо.

Міський голова Володимир Левко подякував польським колегам та їхнім партнерам з Франції та Великобританії, які теж долучилися до збору цієї гуманітарної допомоги, за розуміння і підтримку в такий тяжкий для України час. "Ваша допомога свідчить про доброту польського народу і людяність"- сказав В. Левко.

Отримана допомога розподілена за видами та потребами. Частина її передана на фронт та Львівський військовий госпіталь, медикаменти також передані в КНП "Жидачівська міська лікарня", де лікуються амбулаторно та стаціонарно не тільки жителі нашої громади, але і внутрішньо переміщені особи із зони бойових дій, зокрема діти. Сьогодні також відправляємо "пакунки допомоги" в сільські населені пункти для мало захищених категорій населення. Щодня до "банку речей", що є у нашому місті (актовий зал ліцею) навідуються цілі сім'ї, щоб підібрати собі потрібні речі, щедро подаровані нашими друзями.

Бургомістр міста Челядзь Збігнев Шаленєц повідомив, що їхнє місто прийняло вже 180 українців з різних регіонів нашої держави. Ці люди проживають в польських родинах і міська влада опікується ними. Також в Челядзі розгортають ще 300 місць для біженців з України. Пан бургомістр запевнив, що Челядзь і надалі надаватиме допомогу Жидачівській громаді та запропонував взяти на відпочинок під час літніх канікул наших школярів. Наголосив, що він твердо переконаний, що до канікул ми виженемо росіян з України.

Окремо З. Шаленєц подякував українському водію, який перевозив вже надану нам гуманітарну допомогу за його особисту допомогу при її завантаженні та перевезенні, за його людські якості. Доречі, водій тимчасово проживає в Жидачеві, як внутрішньо переміщена особа, і сам зголосився надати послугу з перевезення гуманітарної допомоги безкоштовно.

На завершення зустрічі міський голова В. Левко ще раз подякував місту Челядзь, і в їхній особі - Уряду Польщі за опіку і допомогу нашим громадянам, які змушені були покинути свої домівки через війну і виїхати в Польщу. Висловив надію на нашу швидку перемогу та майбутню зустріч.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 1535