gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

CUVIL-ZAX

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

geoinf_syst

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста ЖидачеваДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ НАШИМ ПОЛЬСЬКИМ ДРУЗЯМ

bendzin

Жидачівська громада отримала гуманітарну допомогу від наших польських друзів із Бендзінського повіту. Як розповідають наші партнери, сесійна зала у Бендзінському повіті була заповнена найнеобхіднішими речами, які передають місцеві мешканці зруйнованій війною Україні. Як завжди, жителі Бендзінського повіту склали іспит з гуманності. До цієї благородної справи долучилися жителі повіту, місцеві школи, установи, підприємці, працівники повітового староства, які вирішили допомогти своїм сусідам у ці важкі часи.

Жидачівський міський голова Володимир Левко і вся наша громада вдячні старості Бендзінському Себастіану Шалєнцу та нашим польським друзям за солідарність і підтримку.

На сторінці Бендзінського повіту у соціальних мережах з'явився зворушливий коментар: "Дякуємо за розуміння, підтримку, доброту і ваше велике серце! Пишу цей коментар з укриття, бо в нас повітряна тривога. Але вірю, що з такими друзями, яких ми маємо, ми переможемо!"

bendzin1

bendzin2

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 1535