gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
План роботи Жидачівської міської ради на 2012 рік Друк
П'ятниця, 10 лютого 2012, 11:04

 

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

14 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.01.2012                                                  № 360                                               м. Жидачів

 

Про затвердження плану роботи

Жидачівської міської ради на 2012 рік

 

           З метою координації роботи міської ради, керуючись п.п. 7 п. 1 ст. 26, ст. 59   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити план роботи Жидачівської міської ради шостого скликання 2010 – 2015 р.р. на 2012 рік (додається).
 2. Головам постійних депутатських комісій Жидачівської міської ради розробити плани роботи відповідних комісій керуючись планом роботи міської ради.
 3. Оприлюднити план роботи Жидачівської міської ради на 2012 рік у інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Жидачівської міської ради О.Лешков’ят.

                                                                                                

      

 

     Міський голова                                                     В.Левко.

 

 

 

                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

                                                                                                 ради від 20.01.2012 р. № 360

 

 

ПЛАН РОБОТИ

 

Жидачівської міської ради шостого скликання 2010-2015 р.р.

на 2012 рік

 

 

ЛЮТИЙ

 1. Про виконання міського бюджету міста Жидачева за 2011 рік (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, начальник відділу фінансів та бюджету).
 2. Звіт міського голови про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік та про роботу виконавчого комітету Жидачівської міської ради за 2011 рік.
 3. Звіт про виконання плану роботи Жидачівської міської ради на 2011 рік (відповідальні – голови постійних комісій, секретар міської ради).
 4. Затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Жидачева на 2012 рік (відповідальні – голови постійних комісій, заступник міського голови).

БЕРЕЗЕНЬ

 1. Про внесення змін до Положення про порядок надання пільг зі сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), які надходять до міського бюджету міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, заступник міського голови).
 2. Про внесення змін до Методики розрахунку плати за оренду       майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, заступник міського голови).
 3. Про виконання умов договорів оренди землі та стан земельних відносин із землевласниками та землекористувачами на території міста Жидачева (відповідальні – голово постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, заступник міського голови, інженер-землевпорядник).
 4. Про зовнішню рекламу у місті Жидачеві (відповідальні – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, заступник міського голови, спеціаліст міської ради).

 

 

КВІТЕНЬ

 1. Про внесення змін у Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Жидачеві (відповідальні – голови постійних комісій з питань бюджету та розвитку підприємництва і з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності, заступник міського голови).
 2. Аналіз скарг, які надходять до міських комунальних підприємств міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, керівники комунальних підприємств).
 3. Звіт про виконання міського бюджету за І-й квартал 2012 року (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, начальник відділу фінансів та бюджету).

 

ТРАВЕНЬ

 1. Про внесення       змін до розміру фіксованих       ставок єдиного податку       для фізичних осіб – підприємців на території міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, заступник міського голови).
 2. Про екологічну ситуацію на території міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, голова громадської організації «ЕКО – Довкілля» (за згодою).

 

СЕРПЕНЬ

 1. Про дотримання Правил благоустрою території міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, заступник міського голови, інспекція з благоустрою).
 2. Звіт про виконання міського бюджету за І-ше півріччя 2012 року (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, начальник відділу фінансів та бюджету).
 3. Про підготовку та заходи з відзначення Дня міста Жидачева (відповідальні – голова постійної комісії з гуманітарних питань та у справах сім’ї, дітей та молоді, заступник міського голови).

 

ВЕРЕСЕНЬ

 1. Про залучення і використання коштів пайової участі замовників, які мають намір щодо забудови земельних ділянок на території міста Жидачева, у розвитку інфраструктури міста (відповідальні – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, заступник міського голови).

 

ЖОВТЕНЬ

 1. Звіт про виконання міського бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2012 року (відповідальні – голова постійної комісії з питань бюджету та розвитку підприємництва, начальник відділу фінансів та бюджету).
 2. Заслуховування інформації про роботу міського комунального підприємства «Жидачівтеплокомуненерго», міського комунального підприємства «Жидачівводоканал» та Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства (відповідальні – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, заступник міського голови).

 

ЛИСТОПАД

 1. 1.Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік (відповідальні – заступники міського голови, секретар міської ради).
 2. 2.Про роботу постійних комісій Жидачівської міської ради (відповідальні – голови постійних комісій, секретар міської ради).
 3. 3.Про Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення на державному рівні 850 – річчя з дня першої письмової згадки про місто Жидачів (відповідальні – голова постійної комісії з гуманітарних питань та у справах сім’ї, дітей та молоді, заступник міського голови).

 

ГРУДЕНЬ

 1. 1.Звіт з моніторингу реалізації Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева (відповідальні – заступник міського голови).
 2. 2.Затвердження плану роботи Жидачівської міської ради на 2013 рік (відповідальні – голови постійних комісій, секретар міської ради).

Секретар міської ради                                             О.Лешков’ят.

Додати коментар: