gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 сер   вересень 2012   жов

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Julianna Walker Willis Technology
Положення про постійні комісії Жидачівської міської ради шостого скликання 2010-2014 р.р.

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

2 сесія шостого скликання 2010 – 2014 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.12.2010                                                    № 11                                                   м. Жидачів

 

Про затвердження Положення про

постійні комісії Жидачівської міської

ради шостого скликання 2010-2014 р.р.

 

            Розглянувши та обговоривши проект Положення про постійні комісії Жидачівської міської ради, керуючись п.п. 2 п. 1 ст. 26, п. 13 ст. 46, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Статуту територіальної громади м. Жидачева, розділом 5 Регламенту Жидачівської міської ради, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про постійні комісії Жидачівської міської ради шостого скликання 2010 – 2014 р.р. (додається).
 2. Оприлюднити Положення про постійні комісії Жидачівської міської ради на міському сайті в мережі Інтернет.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                               В.Левко.З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

рішення Жидачівської міської

ради від 09.12.2010 р. № 11

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 2010 – 2014 р.р.

 

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Положення про постійні комісії Жидачівської міської ради (далі - Положення) розроблено відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, інших нормативних актів України.

1.2. Це положення визначає перелік, функціональну спрямованість та порядок організації роботи постійних комісій Жидачівської міської ради.

1.3. Питання створення та ліквідації постійних комісій, затвердження та зміни їх складу, обрання голів комісій вирішуються виключно на пленарних засіданнях міської ради. Усі інші організаційні питання постійних комісій вирішуються ними самостійно на їх засіданнях.

1.4. Постійні комісії обираються на термін повноважень міської ради, їй підзвітні та відповідальні перед нею.

1.5. До складу постійних комісій не можуть входити міській голова та секретар ради.

1.6. Кількісний склад постійної комісії не повинен перевищувати 7 осіб.

1.7. Персональний склад постійної комісії може змінюватися відповідно до волевиявлення депутатів та затверджується більшістю від загального складу ради. При цьому кількісний склад постійних комісій не повинен перевищувати 7 осіб.

1.8. Це Положення, зміни, доповнення до нього затверджуються на пленарному засіданні сесії міської ради більшістю від загального складу ради.

ІІ. ФУНКЦІЇ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

2.1. Функції постійних комісій:

 • попередній розгляд питань, внесених на розгляд міської ради;
 • розробка проектів рішень ради;
 • здійснення контролю за виконанням рішень, прийнятих міською радою;
 • здійснення контролю за діяльністю виконавчих органів ради, підприємств,

установ, організацій, що є комунальною власністю територіальної громади м. Жидачева.

2.2. Повноваження постійних комісій:

 • вивчення за своєю ініціативою або за дорученням міської ради, міського голови, секретаря ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, міського бюджету, звітів про виконання програм та бюджету й т.і.;
 • вивчення та підготовка на розгляд сесії міської ради питань про стан і розвиток підприємств, установ, організацій, що є комунальною власністю міста, пропозицій щодо їх подальшої діяльності тощо;
 • підготовка висновків і рекомендацій з питань, внесених на розгляд міської ради;
 • надання кандидатур депутатів до робочих груп та інших органів ради.

ІІІ. ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

3.1. Постійні комісії мають право:

 • самостійно визначати порядок діяльності, встановлювати внутрішню структуру та обирати заступника і секретаря постійної комісії;
 • приймати до свого розгляду відповідно до чинного законодавства будь-яке питання, що стосується діяльності міської ради та її органів, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності;
 • створювати підкомісії, підготовчі комісії, робочі групи.

3.2. Постійні комісії зобов`язані:

 • розглядати проекти рішень, внесених на розгляд міської ради та віднесених до їх компетенції, готувати висновки та рекомендації;
 • розглядати звернення, заяви, скарги фізичних осіб, що надходять на їх адресу;
 • виконувати доручення міської ради, міського голови та секретаря міської ради, відповідно до чинного законодавства України;
 • дотримуватись вимог чинного законодавства України.

IV. ПОРЯДОК РОБОТИ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

4.1. Організація роботи постійної комісії ради покладається на голову комісії. У разі відсутності голови комісії або неможливості ним виконувати свої повноваження з
інших причин його функції здійснює заступник голови комісії або
секретар комісії.

4.2. Засідання постійних комісій скликаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, ї є правомочними, якщо в їх роботі бере участь не менш як половина від загального складу членів комісії.

4.3. Керівництво постійної комісії своєчасно доводить до відома міського голови, секретаря ради план роботи комісії з переліком питань, які внесені до розгляду на її засідання.

4.4. На засіданні профільної постійної комісії повинні бути присутніми особисто запрошені доповідачі або виконавці, до повноважень яких входить розгляд відповідного питання порядку денного.

У разі відсутності з поважних обставин запрошеного доповідача або виконавця (про що своєчасно повідомляється голова комісії), функції доповідача може виконувати інша повноважна особа.

4.5. Запрошені особи, що присутні на засіданні комісії, повинні утримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні і не порушувати правила ведення засідання.

У випадку недотримання вищезазначених правил, такі особи за вказівкою головуючого на засіданні або за рішенням більшості від присутніх депутатів, можуть бути видалені з приміщення, де проходить засідання.

4.6. Головуючий на засіданні комісії повідомляє депутатам про офіційно запрошених осіб та інших осіб, присутніх на засіданні.

4.7. Порядок денний засідання комісії та тривалість виступів затверджується більшістю голосів від загального складу комісії.

4.8. За результатами вивчення та розгляду питань постійні комісії готують висновки та рекомендації.

4.9. Висновки та рекомендації постійних комісій приймаються більшістю голосів від загального складу комісії та підписуються головою комісії, а в разі його відсутності – заступником голови або секретарем комісії.

4.10. Протоколи засідань комісії підписують голова та секретар комісії.

4.11. Висновки та рекомендації, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних комісій, а протоколи також одним з секретарів відповідних комісій (тим хто їх вів).

V. ПЕРЕЛІК ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ЇХ ФУНКЦІОНАЛЬНА СПРЯМОВАНІСТЬ

5.1. Постійна комісія з питань бюджету та розвитку підприємництва.

Постійна комісія розглядає проект міського бюджету м. Жидачева на відповідний рік, звіти про виконання бюджету, проект програми соціально-економічного розвитку, проекти цільових програм, вносить пропозиції про внесення доповнень і змін до них, вивчає стан і перспективи розвитку підприємництва в місті, залучення інвестицій, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів міста, попередньо розглядає проекти рішень з питань встановлення місцевих податків і зборів та розміри їх ставок у межах, визначених законом, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

5.2. Постійна комісія з питань розвитку житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Постійна комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря ради або за власною ініціативою розглядає питання, пов’язані із станом та розвитком житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, подає пропозицій щодо використання та розвитку об`єктів комунальної власності, розглядає проект програми соціально-економічного розвитку, вносить пропозиції про внесення змін і доповнень до неї, розглядає звіт про виконання програми, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

5.3. Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та екології.

Постійна комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря ради або за власною ініціативою розглядає питання у сфері регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури, екології, перевіряє стан справ щодо справляння сплати за землю, реєстрації суб’єктів права власності на землю, реєстрації права користування землею і договорів на оренду землі, вирішення земельних спорів у встановленому законом порядку, готує з цього приводу висновки і рекомендації, бере участь у підготовці проектів рішень міської ради щодо затвердження комплексних програм з екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів, розглядає питання про дотримання земельного та природоохоронного законодавства на території міста, розглядає питання, які стосуються складування, зберігання або розміщення виробничих, побутових та інших відходів, а також інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

5.4. Постійна комісія з гуманітарних питань та у справах сім’ї і молоді.

Постійна комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря ради або за власною ініціативою готує і вносить на розгляд ради проекти рішень та інші пропозиції з питань культури, виховання, освіти, відпочинку, спорту, розглядає проекти програм підтримки сім`ї та молоді, інші проекти молодіжної політики тощо, в межах своєї компетенції вивчає і вносить пропозиції щодо функціонування установ системи освіти, культури, спорту, розглядає питання стану та розвитку міжнародних відносин, веде роботу по виявленню додаткових потенціалів створення умов для розвитку культури, сприянню відродження осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій мешканців міста, народних промислів і ремесел, готує з приводу цього свої висновки і рекомендації, сприяє діяльності дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів, дитячих, молодіжних та науково - просвітницьких організацій, забезпечує контроль за охороною пам’ятників історії та культури, збереженням та використанням культурного надбання, а також розглядає інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України.

5.5. Постійна комісія з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення.

Постійна комісія за дорученням ради, міського голови, секретаря ради або за власною ініціативою розглядає питання, пов`язані із забезпеченням і захистом прав громадян взаємодією з правоохоронними органами, розглядає питання розвитку місцевого самоврядування, гласності, етики взаємовідносин депутатського корпусу, а також питання соціального захисту населення, інші питання, віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування згідно з законодавством України і є відповідальною постійною комісією з питань реалізації державної регуляторної політики.

VI. ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

6.1. Голова постійної комісії обирається тільки на пленарному засіданні міської ради зі складу відповідної комісії за пропозицією міського голови та депутатів.

6.2. Голова постійної комісії:

 • організує роботу комісії;
 • скликає і веде засідання комісії;
 • підписує висновки, рекомендації та протоколи засідання комісії;
 • представляє комісію у взаємовідношеннях із державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами;
 • викладає на пленарному засіданні сесії міської ради позицію постійної комісії з питання порядку денного, що розглядається;
 • контролює виконання депутатами доручень постійної комісії;
 • виконує інші повноваження, якими його наділено відповідно до законодавства України.

6.3. Питання про переобрання голови постійної комісії може бути внесено на розгляд пленарного засідання міської ради за пропозицією не менш як 2/3 від загального складу постійної комісії, міського голови або за письмовою заявою голови комісії.

VІI. ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ТА СЕКРЕТАР ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

7.1. Заступник голови та секретар постійної комісії обираються більшістю членів відповідної постійної комісії на її засіданні.

7.2. Заступник голови постійної комісії заміщає голову постійної комісії в разі його відсутності або неможливості ним виконувати свої повноваження.

7.3. Секретар постійної комісії:

 • веде та підписує протокол засідання постійної комісії;
 • виконує повноваження голови комісії у разі відсутності його та заступника голови комісії або неможливості ними виконувати свої повноваження.

VІIІ. ЧЛЕНИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

8.1. Членами постійної комісії є депутати, що обрані до складу комісії на пленарному засіданні сесії міської ради. Депутат може бути членом тільки однієї постійної комісії міської ради.

8.2. Протягом строку повноваження міської ради депутат відповідно до пункту 1.7. даного Положення має право перейти з однієї комісії до іншої, подавши попередньо заяву секретарю міської ради.

8.3. На підставі заяви, поданої депутатом, постійна комісія з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення готує проект рішення та вносить його в установленому Регламентом міської ради порядку на розгляд сесії міської ради.

8.4. Члени постійних комісій мають право:

 • вносити пропозиції на розгляд постійних комісій;
 • брати участь у роботі постійної комісії та прийнятті рішень;
 • викладати усно чи письмово свою особисту думку з питань, що розглядаються постійною комісією;
 • входити до складу робочих груп міської ради;
 • відвідувати засідання інших постійних комісій та робочих груп з правом дорадчого голосу.

8.5. Члени постійних комісій зобов`язані:

 • відвідувати засідання та брати участь у роботі постійної комісії та робочих груп, до складу яких їх обрано;
 • дотримуватись етичних норм на засіданні комісії та при спілкуванні з депутатами, запрошеними особами, працівниками апарату міської ради.

ІХ. ПОРЯДОК ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ЦЬОГО ПОЛОЖЕННЯ

 9.1. Це Положення вводиться в дію з моменту його затвердження на сесії Жидачівської міської ради.

Секретар міської ради                                     О.Лешков’ят.

Додати коментар: