gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Привітання міського голови Володимира Левка з Днем Конституції України Друк
Четвер, 27 червня 2013, 15:13

ШАНОВНІ ЖИДАЧІВЦІ!

         konstitut

Вітаю вас із 17-тою річницею прийняття Конституції України.

У цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України, адже Конституція 1996 року гарантує державність, незалежність та соборність нашої країни. Вона визначає права та обов'язки кожного громадянина.


Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Від щоденних дій кожного з нас залежить успіх у будівництві країни, якою пишатимуться наші діти та онуки. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна відповідальність та усвідомлення того, що тільки спільною працею можна чогось досягти.

Бажаю всім міцного здоров’я, матеріального благополуччя, родинного затишку та нових звершень.

Нехай ніколи не залишає Вас віра в майбутнє нашої держави.


Міський голова                                   Володимир ЛЕВКО


Додати коментар: