gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЖИДАЧЕВА! Друк
Понеділок, 30 грудня 2019, 17:58

_2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЖИДАЧЕВА!

 

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

 

У ці святкові радісні дні, що несуть із собою безліч світлих і чистих почуттів, щасливих миттєвостей, зігрівають всіх теплом родинного вогнища та душевного спілкування з рідними і близькими людьми, бажаю миру, спокою, впевненості у майбутньому та віри у добро.

Нехай любов, радість, взаєморозуміння і злагода панують у ваших домівках.

Нехай ці чарівні зимові свята дарують вам радісний настрій, приємні зустрічі і нові знайомства та здійснення найзаповітніших мрій.

Бажаю, щоб дух надії додавав життєвих сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ, спрямованих на нові звершення задля процвітання України і розвитку рідного міста.

Радісних і мирних Новорічних та Різдвяних свят!

З найщирішими побажаннями

міський голова Жидачева

Володимир ЛЕВКО

 
Додати коментар: