gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЖИДАЧЕВА! Друк
Понеділок, 30 грудня 2019, 17:58

_2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЖИДАЧЕВА!

 

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

 

У ці святкові радісні дні, що несуть із собою безліч світлих і чистих почуттів, щасливих миттєвостей, зігрівають всіх теплом родинного вогнища та душевного спілкування з рідними і близькими людьми, бажаю миру, спокою, впевненості у майбутньому та віри у добро.

Нехай любов, радість, взаєморозуміння і злагода панують у ваших домівках.

Нехай ці чарівні зимові свята дарують вам радісний настрій, приємні зустрічі і нові знайомства та здійснення найзаповітніших мрій.

Бажаю, щоб дух надії додавав життєвих сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ, спрямованих на нові звершення задля процвітання України і розвитку рідного міста.

Радісних і мирних Новорічних та Різдвяних свят!

З найщирішими побажаннями

міський голова Жидачева

Володимир ЛЕВКО

 
Додати коментар: