gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МЕРУ ТА ГРОМАДІ ОПШТИНИ МІСТА-ПАРТНЕРА ПРНЯВОР (Республіка Сербська, Боснія і Герцеговина) Друк
П'ятниця, 29 березня 2013, 16:51

Шановний пане Мер!

 

Вітаємо Вас і громаду општини з Днем општини Прнявор!

 

         Це свято, улюблена всіма мешканцями і приємно хвилююча подія, це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію општини Прнявор, хто долучився до її становлення і розвитку, це день осмислення зробленого і одержання снаги та натхнення на реалізацію нових справ для досягнення основної мети – подальшої розбудови і розвитку општини та зростання добробуту її жителів.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у општині Прнявор назавжди. Ваш приклад єдності представників різних народів і національностей показує, як злагода будує і примножує матеріальні і духовні багатства мешканців.

Ми пишаємося вашими досягненнями і бажаємо сил, невичерпної енергії та творчого натхнення для подальшого розвитку општини, запорукою якого є любов її мешканців до свого краю та єдність громади.

У цей день прийміть з нагоди свята – Дня општини Прнявор найщиріші побажання любові і вірності рідному місту та міцного здоров’я, достатку, миру і злагоди його жителям.

           
 

         З повагою,

         міський голова міста Жидачева                                     Володимир Левко

 

 

         19 березня 2013 року

 

 

Додати коментар: