gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

2  

У ці зимові дні, осяяні Вифлиємською зіркою і зігріті душевним теплом та добротою і любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю шлю всім вітання і побажання здоров’я, щастя, злагоди і достатку.

Вітаю настоятелів і парафіян Церкви Воскресіння Господнього, Церкви святих Бориса і Гліба та Церкви «Всіх Святих» з Різдвом Христовим і Новим роком!


 Найвеличніше свято Різдва Христового принесло радість усьому світу, кожній людині, воно несе світло добра і любові до кожної оселі.

 Бажаю, щоб в Новому році наша громада в єдності і з вірою у серці доклала ще більше зусиль, знань і вміння у розбудові Жидачева – рідного для всіх нас міста, і створенні комфортних умов для проживання його мешканців, стала співучасником та розробником перспективних планів та безпосереднім учасником їх реалізації.

 Дякую вам за підтримку наших ініціатив, за добрі слова і мудру пораду, які сприяли втіленню проектів на користь міської громади, всім трудолюбивим мешканцям, завдяки яким нам вдасться здійснити мрію – зробити наше місто рідною домівкою 

 

Нехай у ці святкові дні і на весь рік Господь пошле благословення всім людям на радість на добро, на злагоду в родинах і на щасливу долю.

 

Бажаю всім радісних і веселих свят!                                                  Христос рождається! Славімо Його!

  

З глибокою шаною і найкращими побажаннями

 міський голова  Володимир Левко


ВСЕЧЕСНІЙШИЙ к. ТОМАШЕ !

 

Сердечно вітаю Вас і парафіян костелу Успіння Діви Марії з Різдвом Христовим і Новим роком!

 

Різдво Христове – це свято, яке принесло радість усьому світу, всім народам і кожній людині.

Різдво Христове – це свято, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі.

Різдво Христове – це свято, яке обєднує родини, народи, країни.

Бажаю, щоб в Новому році щасливих, щирих і добрих людей стало більше, а бажання дарувати один одному радість стане не тільки приємною звичкою, а й життєвою потребою.

Бажаю, щоб Новий рік приніс добрі переміни, які стануть міцним фундаментом здійснення мрій і сподівань для покращення добробуту кожної людини, кожної родини і для розвитку нашого міста.

Бажаю, щоб в Новому році наша громада в єдності і з вірою у серці доклала ще більше зусиль, знань і вміння у розбудові Жидачева – рідного для всіх нас міста, і створенні комфортних умов для проживання всіх верств населення.

 

Хай здійсняться Ваші мрії, а успіхи сягнуть найвищих висот!

Бажаю всім радісних і веселих свят!

 

Христос рождається! Славімо Його!

 

 

З глибокою шаною і найкращими побажаннями

міський голова   Володимир Левко

 

 

Міський голова надіслав різдвяно-новорічні вітання містам-партнерам  Челядзь, Домброва Тарновска і Вієсіте

 

Вітаю Вас з Різдвом Христовим і з Новим роком!

Це пора світлих і радісних свят, які зігрівають всіх теплом родинного вогнища та душевного спілкування з близькими людьми.

Бажаю, щоб Різдвяна зірка запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, нехай повняться добром, радістю і Божим благословенням ваші домівки, а очі завжди світяться щастям.

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани і нові досягнення.

Я бажаю розвитку і процвітання, нових звершень і перемог вашій громаді, здоров’я та достатку Вам, Вашим рідним і близьким та всім мешканцям міста.


Веселого Різдва та щасливого Нового року!

З повагою і щирими привітаннями

міський голова Володимир Левко

Шановний Пане Мер!

Закінчується 2012 рік.

Він уже стає частиною нашої історії і ми можемо говорити про нього у минулому часі, але він запам’ятається у тих подіях, які сталися, у тих мріях і планах, які втілилися у життя. Цей рік став для Вас знаменним – Ви очолили громаду општини Прнявор і я бажаю Вам успіхів і здійснення всіх задумів на благо розвитку општини та покращення добробуту її мешканців.

Новий рік – це один з найулюбленіших свят всіх людей планети. Він добрий, і не дивлячись на зимову погоду, сніг і холод, це по – справжньому тепле свято. Він об’єднує нас навколо головних цінностей у житті – це любов до дітей, до родичів, до своїх близьких, до свого дому, до свого міста і своєї країни.

Вітаю Вас Пане Мер, депутатів і працівників міської ради та всіх мешканців міста Прнявор з Новим 2013 роком! Нехай він принесе у ваші сім’ї достаток і благополуччя, наповнить ваші домівки теплом і затишком. Міцного вам здоров’я, щастя, злагоди, любові і взаєморозуміння!


      З найкращими новорічними побажаннями

                                                                                міський голова міста Жидачева Володимир Левко

Додати коментар: