gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Друк
Середа, 02 січня 2013, 17:51

2  

У ці зимові дні, осяяні Вифлиємською зіркою і зігріті душевним теплом та добротою і любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю шлю всім вітання і побажання здоров’я, щастя, злагоди і достатку.

Вітаю настоятелів і парафіян Церкви Воскресіння Господнього, Церкви святих Бориса і Гліба та Церкви «Всіх Святих» з Різдвом Христовим і Новим роком!


 Найвеличніше свято Різдва Христового принесло радість усьому світу, кожній людині, воно несе світло добра і любові до кожної оселі.

 Бажаю, щоб в Новому році наша громада в єдності і з вірою у серці доклала ще більше зусиль, знань і вміння у розбудові Жидачева – рідного для всіх нас міста, і створенні комфортних умов для проживання його мешканців, стала співучасником та розробником перспективних планів та безпосереднім учасником їх реалізації.

 Дякую вам за підтримку наших ініціатив, за добрі слова і мудру пораду, які сприяли втіленню проектів на користь міської громади, всім трудолюбивим мешканцям, завдяки яким нам вдасться здійснити мрію – зробити наше місто рідною домівкою 

 

Нехай у ці святкові дні і на весь рік Господь пошле благословення всім людям на радість на добро, на злагоду в родинах і на щасливу долю.

 

Бажаю всім радісних і веселих свят!                                                  Христос рождається! Славімо Його!

  

З глибокою шаною і найкращими побажаннями

 міський голова  Володимир Левко


ВСЕЧЕСНІЙШИЙ к. ТОМАШЕ !

 

Сердечно вітаю Вас і парафіян костелу Успіння Діви Марії з Різдвом Христовим і Новим роком!

 

Різдво Христове – це свято, яке принесло радість усьому світу, всім народам і кожній людині.

Різдво Христове – це свято, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі.

Різдво Христове – це свято, яке обєднує родини, народи, країни.

Бажаю, щоб в Новому році щасливих, щирих і добрих людей стало більше, а бажання дарувати один одному радість стане не тільки приємною звичкою, а й життєвою потребою.

Бажаю, щоб Новий рік приніс добрі переміни, які стануть міцним фундаментом здійснення мрій і сподівань для покращення добробуту кожної людини, кожної родини і для розвитку нашого міста.

Бажаю, щоб в Новому році наша громада в єдності і з вірою у серці доклала ще більше зусиль, знань і вміння у розбудові Жидачева – рідного для всіх нас міста, і створенні комфортних умов для проживання всіх верств населення.

 

Хай здійсняться Ваші мрії, а успіхи сягнуть найвищих висот!

Бажаю всім радісних і веселих свят!

 

Христос рождається! Славімо Його!

 

 

З глибокою шаною і найкращими побажаннями

міський голова   Володимир Левко

 

 

Міський голова надіслав різдвяно-новорічні вітання містам-партнерам  Челядзь, Домброва Тарновска і Вієсіте

 

Вітаю Вас з Різдвом Христовим і з Новим роком!

Це пора світлих і радісних свят, які зігрівають всіх теплом родинного вогнища та душевного спілкування з близькими людьми.

Бажаю, щоб Різдвяна зірка запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, нехай повняться добром, радістю і Божим благословенням ваші домівки, а очі завжди світяться щастям.

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани і нові досягнення.

Я бажаю розвитку і процвітання, нових звершень і перемог вашій громаді, здоров’я та достатку Вам, Вашим рідним і близьким та всім мешканцям міста.


Веселого Різдва та щасливого Нового року!

З повагою і щирими привітаннями

міський голова Володимир Левко

Шановний Пане Мер!

Закінчується 2012 рік.

Він уже стає частиною нашої історії і ми можемо говорити про нього у минулому часі, але він запам’ятається у тих подіях, які сталися, у тих мріях і планах, які втілилися у життя. Цей рік став для Вас знаменним – Ви очолили громаду општини Прнявор і я бажаю Вам успіхів і здійснення всіх задумів на благо розвитку општини та покращення добробуту її мешканців.

Новий рік – це один з найулюбленіших свят всіх людей планети. Він добрий, і не дивлячись на зимову погоду, сніг і холод, це по – справжньому тепле свято. Він об’єднує нас навколо головних цінностей у житті – це любов до дітей, до родичів, до своїх близьких, до свого дому, до свого міста і своєї країни.

Вітаю Вас Пане Мер, депутатів і працівників міської ради та всіх мешканців міста Прнявор з Новим 2013 роком! Нехай він принесе у ваші сім’ї достаток і благополуччя, наповнить ваші домівки теплом і затишком. Міцного вам здоров’я, щастя, злагоди, любові і взаєморозуміння!


      З найкращими новорічними побажаннями

                                                                                міський голова міста Жидачева Володимир Левко

Додати коментар: