gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЖИДАЧЕВА З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ Друк
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 10:22

max

Перша неділя жовтня – День вчителя, професійне свято працівників освіти.

В цей день педагоги отримують вітання від учнів, а від батьків – подяку за сумлінну працю та навчання і виховання їхніх дітей.

Я завдячую всім педагогам: тим хто працює в сільських школах, тим хто працює в опорних навчальних закладах, тим хто працює в гімназії, ліцеї за витримку і мудрість, з якою вони навчають дітей, за величезний багаж знань, який вони передають школярам.

Я висловлюю щиру вдячність освітянам, які формують юні особистості на національно-патріотичних засадах, на основі морально-етичних правил і норм, адже для розбудови майбутнього нашої держави, нашого міста і сіл потрібна прогресивна, освічена, успішна молодь, яка створюватиме і розвиватиме успішну Україну, успішну громаду, в якій народилася і в якій хоче жити і творити.

Наше сьогодення – це складний час з огляду російсько-української війни, з огляду суспільних та соціально-політичних процесів, які відбуваються в нашій державі. В цих умовах вчителі максимально докладаються до формування у кожної дитини любові до Батьківщини, поваги до оточуючих, упевненості в собі і здатності реалізувати себе.

Робота педагогів набула виняткової важливості, адже саме на вас покладено велику місію – виховувати громадянина, який усім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність.

 

Дякую всім вчителям за те, що в дитячі чисті душі ви закладаєте ті цінності та світоглядні орієнтири, які в недалекому майбутньому визначатимуть нашу державу, наближатимуть усіх нас до омріяного європейського рівня життя, адже саме наступні покоління утверджуватимуть наші здобутки і досягнення.

 

В День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги, нових педагогічних звершень, сил і натхнення, добробуту, злагоди, любові, а головне – вдячних і реалізованих вихованців!

 

 

З повагою

міський голова Жидачева

Володимир ЛЕВКО

 

Додати коментар: