gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЖИДАЧЕВА Друк
П'ятниця, 15 березня 2019, 17:22

15-03-18-08

Шановні працівники комунальних підприємств м. Жидачева!


Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Затишок і комфорт в кожному домі, в кожній родині багато в чому залежить від надійності та якості надання житлово-комунальних послуг, від професіоналізму, якості і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми і не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні складно уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб. Працівники Міського управління комунального господарства, міських комунальних підприємств «Жидачівводоканал» та «Жидачівтеплокомуненерго» невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані та благоустроєні вулиці, сквери, прибудинкові території.

Незважаючи на деякі труднощі ви ті, хто працює безперебійно, надає послуги належного рівня і забезпечує всі умови для нормальної життєдіяльності міста та зручності його мешканцям.

Дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення і бажаю, щоб вам завжди вистачало професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання завдань щодо якісного обслуговування городян Жидачева.

Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, достатку, бадьорості і  душевного комфорту.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, успіхів та належної оцінки споживачами вашої нелегкої, але потрібної усім праці.

ЗІ СВЯТОМ ВАС!

 

 

З найкращими побажаннями

міський голова Володимир ЛЕВКО

 

березень 2019 року

Додати коментар: