gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ – ДНЕМ ЗНАНЬ! Друк
П'ятниця, 31 серпня 2018, 14:56

_3_geopo2-650x478

Дорогі учні, освітяни, батьки!

Вітаю вас зі святом 1 вересня – Днем знань!

 

Перше вересня – найбільше свято для першокласників, які вперше під мелодію шкільного дзвоника переступлять поріг школи, в якій здобуватимуть знання, яка стане стартом у велике життя та у безкрайній світ пізнання і цікавих відкриттів.

Дорогі випускники! Сьогодні ви розпочинаєте останній шкільний навчальний рік, а це як ривок перед фінішем, це можливість і необхідність показати всі свої сили, успіхи і результати у навчанні, які приведуть вас до нових звершень і нових перемог.

Всім школярам бажаю легко і з ентузіазмом освоювати нові предмети, отримувати нові знання.

Шановні вчителі! У вас складна і відповідальна місія – виховання освіченої і національно свідомої молоді. Щиро вірю у ваш професіоналізм, педагогічну майстерність, відданість своїй професії, які допоможуть виховати морально і духовно здорових та освічених молодих людей, які передадуть наступним поколінням ваші знання, мудрість і любов.

Здобуття освіти – це праця, результат якої вкладається у майбутнє. Адже саме освіта, знання, одержані в стінах школи, є основою подальшого навчання, успішної кар’єри і гідного житя, від них залежатиме доля наших дітей, майбутнє нашої держави, нашого міста.

Бажаю всім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм.

 

 

З найкращими побажаннями

міський голова м.Жидачева

Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: