gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА Друк
П'ятниця, 30 травня 2014, 16:28

DZVONUK Шановні педагоги, випускники, учні, батьки!

Вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, із закінченням навчального року, бажаю добра і благополуччя, доброго здоров’я і миру.

Цьогорічне традиційне весняне шкільне свято, яке об’єднує і учнів, і педагогів, і батьків відбувається у нашому місті в ювілейний рік 850-річчя першої письмової згадки про Жидачів        

 Минулий навчальний рік в освітніх закладах міста запам’ятається багатьма здобутками, перемогами, цікавими заходами у різних сферах шкільного життя, а його завершення ознаменовує початок веселої та безтурботної пори канікул для школярів і відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості для випускників.

Висловлюю глибоку вдячність усім педагогам за сумлінне виконання відповідальної місії виховання підростаючого покоління нашого міста, Української держави. Бажаю вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, нехай у всіх ваших починаннях супутниками будуть успіх і удача.

Свято останнього дзвоника – це останнє шкільне свято для випускників. Сьогодні мелодія дзвоника виряджає вас у самостійну дорогу і сповіщає про початок дорослого життя. Зичимо вам щасливої життєвої долі та здійснення найзаповітніших мрій! Ми віримо у ваші сили, можливості, творчий та інтелектуальний потенціал і здатність його реалізувати, ми переконані, що кожен із вас у будь-якій справі, за будь-яких умов відстоюватиме честь рідного міста та інтереси Української держави.

 

 

З найкращими побажаннями

міський голова                                                      Володимир Левко

 

Додати коментар: