gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Міські програми
Програма розвитку культури у м. Жидачеві на 2019-2020 рр. Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 12:44

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                 30 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

20.12.2018                                                           № 574                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження Програми розвитку

культури     у     місті     Жидачеві     на

2019 – 2020 роки


З метою створення сприятливих умов для формування творчої особистості, розкриття її здібностей, задоволення культурних, естетичних та духовних потреб мешканців міста Жидачева, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму розвитку культури у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки (додається).
 2. Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Міський голова                                                    В.Левко

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Жидачівської міської

ради від 20.12.2018 р. № 574

 


П Р О Г Р А М А

розвитку культури у місті Жидачеві

на 2019 – 2020 роки

 

 

 1. 1.Загальна частина

 

       Культура міста – це цілісна система відтворення творчого, інтелектуального, духовного потенціалу його мешканців. Її розвиток нерозривно зв’язаний з відродженням і розвитком української національної культури, забезпеченням свободи творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, професійної та аматорської творчості, реалізацією прав громадян на доступ до культурних цінностей.

Провідним центром культури і дозвілля у місті Жидачеві є міський будинок культури „Папірник”, який споруджений в середині ХХ століття. Вже в 1955 році у ньому функціонували понад 20 самодіяльних художніх колективів, серед яких найбільш відомі і популярні духовий оркестр, драматичний гурток, хор, чоловічий і жіночий вокальні ансамблі, танцювальні ансамблі.

Сьогодні у цьому культурному і мистецькому центрі міста реалізують свої таланти і діти, і молодь, і ті кому за … Під керівництвом кваліфікованих керівників працюють народний вокально-інструментальний ансамбль „Галичани”, народний драматичний гурток „Живчик”, народний танцювальний ансамбль „Удеч”, та його молодша танцювальна група, народний духовий оркестр, вокальний ансамбль „Мальви”, вокально-інструментальний ансамбль „Український формат”, всього в будинку культури функціонує 20 гуртків. В останні роки для сприяння доступу глядачів до перегляду творів національної кінематографічної спадщини в будинку культури демонструються фільми вітчизняного виробництва, а також відомі фільми світового кіновиробництва. Демонстрація відомих і визнаних національних та іноземних кінематографічних творів сприяє утвердженню ідей гуманізму, загальнолюдських, національно – культурних та духовних цінностей, розвитку національної свідомості і естетичному вихованню городян.

На території міста функціонують і осередки культури районного підпорядкування, це Жидачівська дитяча музична школа та районний Народний дім, Жидачівська районна центральна бібліотека, Музей історії та мистецтва Жидачівщини, а також громадські організації, які співпрацюють з міськими установами і реалізують спільні культурно-мистецькі заходи.  

 

 1. 2.Обгрунтування необхідності розроблення Програми

 

Розроблення Програми розвитку культури у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки (надалі – Програма) зумовлене необхідністю вдосконалення і підвищення ефективності роботи міських закладів, дотичних до галузі культури і мистецтва, спрямування її на розвиток культурних традицій міста, збереження історичних цінностей, створення максимально сприятливих умов для творчого формування особистості, розкриття її здібностей, задоволення духовних і естетичних потреб, відродження народної творчості та популяризації національних звичаїв та обрядів, організацію повноцінного, змістовного дозвілля, масового відпочинку і розваг, культурного обслуговування населення.

Ця Програма визначає основні напрями подальшого вдосконалення форм і методів проведення заходів, присвячених державним та місцевим святам, та стратегію укріплення позицій Жидачева, як культурного центру і в подальшому як одного з пунктів туристичного маршруту Львівщини. Програма має на меті підвищення культурного рівня та розширення кругозору мешканців міста через залучення їх в реалізації культурно-мистецьких програм і проектів, організацію концертів, театралізованих свят, тематичних заходів, фестивалів, виявлення талановитих і творчих особистостей, збереження, вивчення та подальший розвиток традиційної української та місцевої народної культури. Вона спрямована на забезпечення розвитку професійної та аматорської творчості, реалізацію прав мешканців міста на доступ до культурних цінностей, створення матеріальних і фінансових умов розвитку культури.

 

 1. 3.Мета Програми

 

Основною метою і завданням Програми є вдосконалення та підвищення рівня організації культурно-мистецьких заходів, забезпечення умов для суспільної і культурної самореалізації талановитих і творчих особистостей через проведення і підтримку різноманітних культурних програм і проектів, фестивалів і конкурсів, реалізацію комплексу культурно-освітніх програм і проектів для дітей та молоді, відродження, збереження і розвиток народних художніх промислів, зокрема і традиційно жидачівських, участь художніх колективів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва у різноманітних культурних проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів.

 

 1. 4.Основні завдання Програми

 

       Головна увага виконавчого комітету Жидачівської міської ради та відповідних профільних установ і організацій міста повинна бути направлена на поліпшення культурно-мистецького обслуговування мешканців міста, створення умов для задоволення його зростаючих духовних потреб, розвитку та підтримки творчих колективів, талановитої молоді, широкого залучення дітей та підлітків до культурних надбань, підвищення рівня виконавської майстерності учасників самодіяльної художньої творчості, проведення культурно-мистецьких заходів в рамках відзначення загальнодержавних, релігійних та професійних свят, участь у конкурсах різних рівнів та у міжнародних культурницьких проектах.

Основними завданнями Програми є:

-          підвищення культурно-освітнього рівня мешканців міста та надання їм якісних культурно-освітніх послуг;

-          забезпечення рівних можливостей мешканців у доступі до культурних цінностей міста;

-          відродження, збереження і пропаганда культурних надбань, народних традицій і духовних цінностей;

-          створення умов для сприяння творчого розвитку особистості та реалізації її творчих можливостей;

-          поліпшення кінообслуговування населення шляхом утвердження творами кінематографії ідеї гуманно-людських, національних, культурних та духовних цінностей, використання кращих творів кіномистецтва для виховання дітей та юнацтва;

-          розбудова туристичної інфраструктури, максимальне використання культурних і рекреаційних ресурсів міста.

 

 1. 5.Основні напрямки та заходи розв’язання завдань Програми

 

Світ народної творчості, історія української культури, глибинні джерела класичної музики, розмаїття барв народної хореографії, естрадного танцю, пісні, самобутність самодіяльної художньої творчості, яскрава палітра майстрів живопису, народні промисли та традиційні ремесла – все це є напрямки реалізації завдань для розвитку культури у місті Жидачеві.

Визначені завдання Програми передбачається розв’язати шляхом реалізації відповідних заходів:

-          вдосконалення роботи відповідних міських установ, спрямованої на підвищення рівня культурно-мистецьких та розважальних заходів;

-          сприяння в діяльності Музею історії та мистецтва Жидачівщини;

-          створення нових гуртків художньої самодіяльності, клубів за інтересами, інших організаційних структур з метою розширення можливостей прояву і розвитку нововиявлених творчих талановитих особистостей;

-          регулярне проведення тематичних, ювілейних, театралізованих концертів, культурно-масових розважальних заходів;

-          організація і проведення заходів на відзначення державних, релігійних, місцевих і професійних свят;

-          щорічна організація і проведення свята Дня міста;

-          сприяння в організації і проведенні фестивалів, конкурсів, виставок культурно – мистецького та пізнавального спрямування;

-          організація демонстрування фільмів вітчизняного виробництва, а також відомих фільмів світового кіновиробництва;

-          організація у місті Жидачеві туристичного маршруту з акцентом на сентиментальний та релігійний туризм;

-          участь художніх колективів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва у різноманітних культурно-мистецьких програмах і проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів.

 

 1. 6.Організація реалізації Програми

Реалізація Програми покладається на виконавчий комітет Жидачівської міської ради та міський будинок культури „Папірник”, у партнерстві з Жидачівською дитячою музичною школою, районним Народним домом, Жидачівською районною центральною бібліотекою, міським центром творчості для дітей та молоді, громадськими організаціями, професійними і аматорськими культурно-мистецькими колективами тощо, які долучаються до реалізації цієї Програми

Щорічно вказані заходи деталізуватимуться і конкретизуватимуться при прийнятті Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на поточний рік.

У випадку необхідності коригування цієї Програми відповідні зміни до неї вносяться рішенням Жидачівської ради.

 

 1. 7.Очікувані результати виконання Програми

           Виконання Програми сприятиме виявленню талановитих особистостей, збільшенню кількості залучених мешканців міста, незалежно від віку, до участі у гуртках художньої самодіяльності та в клубах за інтересами, підвищенню культурно – освітнього рівня мешканців, підвищенню рівня виконавської майстерності учасників аматорських колективів художньої творчості та культурно-мистецького обслуговування населення міста, забезпеченню доступності громадян до мистецьких творів, пам’яток історії, збереженню національних і місцевих народних традицій та популяризації і промоції міста..    

 

 1. 8.Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування Програми та реалізація її заходів здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів міського бюджету у межах передбачених у бюджеті міста Жидачева на відповідний рік та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Виділення коштів на реалізацію Програми буде здійснюватися щорічно відповідно до розподілу коштів на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік, оскільки заходи Програми розвитку культури є складовою частиною заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

 

 1. 9.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

   Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят


Додаток 1

до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми розвитку культури

у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки

 

 

 

№ з/п

Назва заходу

Обсяг фінансування за бюджетами

(тис. грн)

Фінансування за роками

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2019 рік

2020 рік

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Організація і проведення Дня міста

170

170

-

85

85

-

85

85

-

2.

Організація і проведення фестивалів, конкурсів, виставок культурно-мисте-цького і пізнавального спрямування

170

170

-

85

85

-

85

85

-

3.

Організація і проведення заходів на відзначення державних, релігійних, місцевих і професійних свят

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Придбання костюмів для учасників художньої самодіяльності

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Покращення матерільної бази будинку культури (придбання підсилювальної, освітлювальної та музичної апаратури,

музичних інструментів, електро - акустичного устаткування тощо)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6.

Участь художніх колекти-вів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прик-ладного та ужиткового мис-тецтва у різноманітних ку-льтурно-мистецьких прог-рамах і проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7.

Сприяння в діяльності Музею історії та мистецтва Жидачівщини (сприяння у забезпеченні матеріальної бази, оформленні експозицій тощо)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ВСЬОГО

340

340

-

170

170

-

170

170

-

Секретар міської ради                                                         О.Лешков’ят


Додаток 2

до Програми

 

 

                                                           ПАСПОРТ

Програми розвитку культури

у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

Стаття 91 Бюджетного кодексу України, Стратегічний план економічного розвитку міста Жидачева, затверджений рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

5.

Відповідальний виконавець

Міський будинок культури „Папірник”

6.

Учасники Програми

 

7.

Термін реалізації Програми

2019 – 2020 роки

7.1.

Етапи виконання Програми

8.

Перелік бюджетів, які беруть

участь у виконанні Програми

9.

Загальний обсяг фінансових

ресурсів, необхідних для реалізації

Програми, всього,

у тому числі:

 

340 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

340 тис. грн

9.2.

коштів інших джерел

--

 

 

 

Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят

 
Програма сприяння діяльності управління ДКС України у Жидачівському районі на 2018 рік Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 12:42

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

26 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.07.2018                                                       № 526                                               м. Жидачів  


Про затвердження Програми сприяння

діяльності     управління     Державної

казначейської     служби     України   у

Жидачівському     районі     Львівської

області на 2018 рік


Відповідно до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:


 1. Затвердити Програму сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік (додається).
 2. Фінансування Програми, вказаної у пункті 1 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

Міський голова                                                               В.Левко

  

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 05.07.2018 р. № 526

 

 

ПРОГРАМА

сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік

 

Загальні положення

 

                       Питання прозорості бюджетного процесу, ефективності використання наявних фінансових ресурсів та цільового спрямування бюджетних коштів місцевих бюджетів набувають особливої актуальності в умовах запровадження нових норм бюджетного законодавства, які сприяють більш ефективному їх використанню. На реалізацію зазначених завдань спрямована програма бюджету Жидачівської міської ради «Програма сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік» (далі - Програма).

Зміни в бюджетній політиці, що відбуваються під впливом демократичного механізму прийняття рішень, знайшли своє відображення в законодавчих та нормативних актах. Це сприяє розширенню завдань та функцій органів Державної влади, органів місцевого самоврядування, підвищенню ролі органів Державної казначейської служби України в реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Програма розроблена у відповідності до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства Фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (із змінами).

 

Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

На виконання Бюджетного кодексу України управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області здійснює через систему електронних платежів Національного банку України розрахунково - касове обслуговування 89 розпорядників та одержувачів коштів бюджетів, приймає, консолідує та формує звітність про їх виконання. Щоденно до УДКСУ у Жидачівському районі клієнтами бюджетів району подається до 400 платіжних доручень та розпоряджень на виділення бюджетних коштв для поточного фінансування установ, крім того в програмному комплексі «Казна Є», здійснюється реєстрація кошторисів, довідок про зміни, планів використання бюджетних коштів, бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань. Активно запроваджується Система дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство», впроваджено електронне подання звітності «Є-звітність».

На сьогодні УДКСУ у Жидачівському районі потребує сприяння органів місцевого самоврядування всіх рівнів в частині виділення коштів для покращення матеріально – технічної бази, з метою покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, створення належних умов клієнтам.

 

Мета і основні завдання Програми

 

Мета Програми – покращення матеріально – технічної бази та умов праці працівників управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області.

Основне завдання Програми – забезпечення ефективного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів.

 

Очікувані результати виконання Програми

 

            За результатами виконання Програми очікується:

-          підвищення якості та оперативності обслуговування бюджетних коштів;

-          забезпечення покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються управлінням;

-          забезпечення ефективного використання програмних комплексів, застосування новітніх технологій в інформаційній галузі.

 

Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування завдань Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету міста Жидачева у вигляді виділення міжбюджетних трансфертів, за умови вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду, відповідно до глави 13 Бюджетного кодексу України (додаток 1 до Програми).

 

Виконання Програми

 

Виконавець Програми – управління Державної казначейської служби України (далі – УДКСУ) у Жидачівському районі Львівської області.

 

 

 

Секретар міської ради                                                   О.Лешковят

 

 

 

 

 

 

 


ДОДАТОК 1

до Програми

ПЕРЕЛІК

завдань, заходів, показників Програми сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік та обсяги її фінансування

 

з/п

Назва завдання Програми

Перелік заходів Програми

Термін

виконання

заходу

Виконавець заходу

Джерела

фінансування

 

Обсяги

фінансування

(тис. грн)

Очікувані результати

1.

Покращення матеріально-технічного забезпечення УДКСУ у Жидачівському районі

Львівської області

Поточний ремонт розподільчого вузла внутрішньої тепломережі з заміною окремих ділянок тепломережі (КЕКВ 2240)

до жовтня

2018 року

УДКСУ у Жидачівському районі Львівської області

міський бюджет

м. Жидачева

15,0

Покращення матеріальної бази та створення належних умов праці працівникам і клієнтами УДКСУ у Жидачвському районі Львівської

2.

Забезпечення ефективної роботи програмних продуктів Казначейства та Клієнтів, захисту інформації

Придбання ліцензованого программного забезпечення для належного функціонування СДО «Клієнт-Казначейство», систем «Є-Видатки», «Є- Звітність», «Є-Доходи» (КЕКВ 2240)

протягом 2018 року

УДКСУ у Жидачівському районі Львівської області

міський бюджет

м. Жидачева

5,0

Забезпечення ефективного управління державними фінансами, оперативне прийняття клієнтами управлінських рішень

ВСЬОГО

20,0

 

 

 

                        Секретар міської ради                                                                      О.Лешков’ят    

 

 


ДОДАТОК 2

до Програми

 

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

2.

Розробник Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

3.

Відповідальний виконавець Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

4.

Учасники Програми

Жидачівська міська рада, УДКСУ у Жидачівському районі

5.

Термін реалізації Програми

2018 рік

6.

Обсяг фінансування Програми, всього, в тому числі:

 

20,0 тис. грн

6.1.

коштів міського бюджету

20,0 тис. грн

6.2.

коштів інших джерел

-

 

 

 

 

            Секретар міської ради                                        О.Лешковят

 
Програма промоції м. Жидачева на 2016-2018 рр., зміни (19.04.2018 р.) Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 12:39

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                                   м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                       24 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                             Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018                                                       № 503                                               м. Жидачів  

 

Про внесення змін у Програму промоції

міста Жидачева на 2016 – 2018 роки

 

З метою уточнення обсягів фінансування заходів для реалізації Програми   промоції міста Жидачева на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 30, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. 1.Внести зміни у Програму промоції міста Жидачева на 2016 – 2018 роки, затверджену рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 30, а саме додаток 1 до Програми викласти у новій редакції, що додається.
 2. 2.Здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

Міський голова                                                   В.Левко

      


ДОДАТОК

до рішення Жидачівської міської

ради від 19.04.2018 р. № 503

 

Додаток 1 до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми промоції міста Жидачева

на 2016 -2018 роки

 

 

 

 

№ з/п

 

 

 

НАЗВА ЗАХОДУ

ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ЗА БЮДЖЕТАМИ

(тис. грн)

 

ФІНАНСУВАННЯ ЗА РОКАМИ

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2016

2017

2018

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Виготовлення візуальних матеріалів (банери, плакати, оголошення, афіші)

19

19

-

3

3

-

6

6

-

10

10

-

2.

Розроблення і виготовлення промоційної поліграфічної продукції (буклети, рекламно-інформаційні журнали, проспекти, інформаційні листівки – флаєри, листівки, карти міста, грамоти міської ради, подяки міської ради, конверти тощо)

23

23

-

3

3

-

5

5

-

15

15

-

3.

Розроблення і виготовлення промоційної сувенірної продукції (значки, футболки, ручки, магніти,брелки тощо)

39

39

-

4

4

-

10

10

-

25

25

-

4.

Розроблення і виготовлення промоційної аудіовізуальної продукції ( відеоролики тощо)

8

8

-

5

5

-

3

3

-

0

0

-

5.

Розроблення і виготовлення інвестицій-ного паспорта міста Жидачева

6

6

-

-

-

-

6

6

-

-

-

-

 

 

 

ВСЬОГО

95

95

-

15

15

-

30

30

-

50

50

-

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 О.Лешковят

 
Програма соціально-економічного розвитку м. Жидачева на 2018 рік Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 12:36

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                 23 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

22.02.2018                                                           № 464                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження Програми економічного

і соціального розвитку міста Жидачева на

2018 рік

 

З метою забезпечення комплексного розвитку міста Жидачева, відповідно до Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” та Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2018 рік (додається).
 2. Доручити виконавчому комітетові Жидачівської міської ради забезпечити виконання основних пріоритетних напрямків та завдань для досягнення цілей і показників Програми економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2018 рік (надалі – Програми) і цільових програм та подавати міській раді звіти про хід та результати їх виконання.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Жидачівської міської ради.

 

 

Міський голова                                                               В.Левко 

 

                                                                                                                                

ДОДАТОК

 

                 ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

   ради від 22.02.2018 р № 464

 

 

П Р О Г Р А М А

економічного і соціального розвитку

міста Жидачева на 2018 рік

 

 

ВСТУП

 

Основою розроблення Програми економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2018 рік (далі – Програма) є Конституція України, Закон України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” та Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 р. № 621 „Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”.

Програма є документом, у якому на основі аналізу розвитку міста визначаються цілі та пріоритети економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2018 рік та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету, інших джерел, що не суперечать чинному законодавству.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми у 2018 році наведений у додатку 1, який є невід’ємною частиною цієї Програми.    

Метою Програми є створення умов для забезпечення сталого розвитку міста, підвищення ефективності використання його природно-ресурсного потенціалу, якості життя населення, розв’язання соціально-економічних проблем.

Підставою для розроблення Програми є Стратегічний план економічного розвитку міста Жидачева, затверджений рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353, метою якого є вирішення проблем місцевого економічного розвитку, підвищення конкурентоспроможності економіки міста, залучення інвестицій на територію міста, підвищення якості життя його мешканців.

 

 

І. ЦІЛІ І ПРІОРИТЕТИ ЕКОНОМІЧНОГО і СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЖИДАЧЕВА НА 2017 РІК

 

1.1. Розвиток економіки, малого і середнього підприємництва

та ринку житлово-комунальних послуг

 

1.1.1. Забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки та залучення інвестицій

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          сприяння відновленню економічного зростання, що стане базовою передумовою для розв’язання гострих соціальних проблем та загального підвищення добробуту населення;

-          створення передумов для розвитку бізнесу;

-          регулювання земельних відносин;

-          надання в оренду комунального майна;

-          сприяння створенню нових робочих місць.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість залучених інвестицій;

-          кількість зареєстрованих нових суб’єктів господарювання;

-          обсяг виробництва продукції;

-          обсяг експорту;

-          обсяг реалізації товарів, послуг тощо;

-          кількість створених нових робочих місць;

-          кількість приміщень наданих в оренду.

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

-          сприяння залученню інвестицій, зокрема в галузі паперової промисловості та переробки сільськогосподарської продукції;

-          створення сприятливих умов для започаткування бізнесу (своєчасний перегляд дозвільних регламентів, розроблення та вдосконалення регуляторних актів);

-          усунення перешкод у веденні господарської діяльності (своєчасний розгляд документів дозвільного характеру, встановлення оптимальних ставок єдиного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю та розмірів пайової участі у розвитку інфраструктури міста);

-          впорядкування вуличної торгівлі та влаштування місць для тимчасової торгівлі;

-          упорядкування відомостей про земельні ділянки, їх землекористувачів;

-          надання приміщень комунальної власності в оренду для здійснення підприємницької діяльності;

-          забезпечення умов щодо створення нових робочих місць, легалізації робочої сили та виплат заробітної плати.

 

1.1.2. Розвиток ринку житлово-комунальних послуг та енергоефективності на міських комунальних підприємствах, забезпечення належного благоустрою та комфортного проживання мешканців

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          покращення якості житлово-комунальних послуг шляхом створення конкурентного середовища у комунальній сфері;

-          запровадження комплексу заходів з утримання території міста в належному стані;

-          впровадження оптимізованої схеми теплопостачання міста та перехід на індивідуальне опалення;

-          забезпечення стабільного водопостачання і водовідведення згідно вимог Комплексної схеми оптимізації роботи системи водопостачання міста Жидачева;

-          впровадження заходів щодо утеплення будинків та квартир;

-          сприяння в організації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ) та органів самоорганізації населення (надалі – ОСН);

-          призначення управ ителів будинками згідно чинного законодавства;

-          забезпечення виконання заходів у сфері поводження з відходами;

-          надання фінансової підтримки міським комунальним підприємствам шляхом здійснення внесків до їх статутних фондів, надання коштів на погашення різниці в тарифах;

-          встановлення економічно обґрунтованих тарифів.

-          ремонт фасадів житлових та нежитлових будівель.

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість укладених договорів на надання житлово-комунальних послуг;

-          протяжність відремонтованих трубопроводів водопостачання та водовідведення;

-          рівень оплати споживачами житлово-комунальних послуг;

-          кількість створених ОСББ та ОСН, затверджених старших по будинках та призначення управителів;

-          протяжність збудованих трас трубопроводів водопостачання та водовідведення;

-          площа відремонтованих покрівель комунального житлового фонду;

-          площа відремонтованого асфальтно-бетонного покриття прибудинкових територій;

-          протяжність відремонтованих вулиць та доріг;

-          кількість створених нових громадських просторів;

-          відсотки зелених насаджень міста;

-          протяжність реконструйованого зовнішнього освітлення вулиць;

-          кількість зекономлених енергоносіїв в натуральних показниках;

-          кількість встановлених майданчиків і контейнерів для збору твердих побутових відходів та з метою їх роздільного збору;

-          кількість будинків та квартир, у яких влаштовано індивідуальне опалення;

-          кількість будинків, які відмовились від сміттєпроводів;

-          кількість замінених дверей у під’їздах та підвалах;

-          кількість відремонтованих фасадів будинків комунальної власності.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          сприяння мешканцям у впровадженні вимог Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”;

-          забезпечення збалансованої та економічно обґрунтованої тарифної політики;

-          проведення ремонту житлового фонду міста та благоустрою прибудинкових територій;

-          створення нових громадських просторів;

-          реалізація оптимальної схеми санітарної очистки міста згідно рішень виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 19.02.2014 р. № 29 „Про затвердження схеми санітарної очистки території міста Жидачева” та від 24.09.2015 р. № 147 „Про внесення змін до схеми санітарної очистки території міста Жидачева”;

-          у сфері поводження з відходами забезпечити впровадження роздільного та контейнерного способу збору твердих побутових відходів, ліквідація будинкових сміттєпроводів;

-          сприяння у належному утриманні сміттєзвалища;

-          догляд за зеленими насадженнями та збільшення площі зелених насаджень міста;

-          систематичний догляд за кладовищами та місцями поховань на території міста, впорядкування та огородження діючого міського кладовища;

-          забезпечення виконання Правил благоустрою території міста Жидачева;

-          проведення заходів з реконструкції зовнішнього освітлення міста Жидачева з використанням сучасних енергозберігаючих технологій;

-          залучення підприємств і підприємців до проведення заходів з благоустрою міста шляхом укладення договорів щодо благоустрою закріплених територій;

-          проведення робіт з ремонту вулиць міста;

-          впорядкування містобудівної документації;

-          перехід централізованого теплопостачання на індивідуальне та автономне опалення;

-          впровадження енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві міста (енергозберігаючі лампи, електрообладнання оптимальної потужності, утеплення приміщень, перехід на альтернативні види палива у міських котельнях).

 

1.1.3. Становлення громадянського суспільства та підвищення ефективності дій

           Жидачівської міської ради

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          підвищення довіри до рішень Жидачівської міської ради та її виконавчого комітету;

-          активізація заходів щодо здійсненя реформ децентралізації;

-          зростання рівня участі громадян в управлінні життям і розвитком міста;

-          забезпечення вільного доступу громадян міста до інформації;

-          надання фінансової допомоги на реалізацію соціальних проектів розроблених громадськими організаціями;

-          розвиток інституту Старших по будинку, ОСББ та ОСН;

-          забезпечення належного розгляду звернень громадян;

-          впровадження механізму електронного врядування.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість проведених громадських слухань, „круглих столів”, семінарів;

-          кількість органів самоорганізації населення;

-          кількість недержавних громадських організацій;

-          кількість випущених примірників інформаційного бюлетеня Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні”;

-          кількість відвідувань сайту міської ради;

-          сума коштів на фінансову допомогу громадським організаціям;

-          кількість Старших по будинках, створення ОСББ та ОСН;

-          кількість електронних звернень та електронних петицій.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          якісне надання адміністративних послуг, що надаються Жидачівською міською радою, її виконавчими комітетом та виконавчими органами;

-          щорічне оцінювання результатів діяльності службовців Жидачівської міської ради;

-          сприяння підвищенню кваліфікації працівників апарату Жидачівської міської ради;

-          сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства на території міста зокрема щодо здійснення реформи децентралізації;

-          сприяння залученню громадян до управління містом через органи самоорганізації населення (об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, квартальні, вуличні, будинкові комітети);

-          систематичний випуск інформаційного бюлетеня Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні”;

-          підтримка офіційного сайту Жидачівської міської ради;

-          залучення депутатів Жидачівської міської ради до участі в навчальних проектах;

-          участь у діяльності Асоціації міст України та Львівщини;

-          забезпечення доступу громади до інформації щодо діяльності Жидачівської міської ради та її виконавчого комітету;

-          протидія корупції та забезпечення верховенства права;

-          належний розгляд звернень громадян за принципом – „приязна міська рада”;

-          забезпечення надходження та належне реагування на електронні звернення і електронні петиції;

-          впровадження системи персонального елетронного голосування.

 

1.1.4. Підвищення конкурентоспроможності міста

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          підвищення ефективності використання місцевих ресурсів;

-          покращення інформаційного забезпечення та промоції міста,зокрема історія древного Жидачева;

-          забезпечення діяльності сайту для інвесторів;

-          активізація співпраці з містами-партнерами розроблення промоцій них матеріалів.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість укладених угод;

-          кількість підготовлених і поданих на конкурс проектів;

-          суми інвестицій;

-          обсяг реалізації продукції на експорт.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          підготовка нових та забезпечення реалізації укладених угод щодо розвитку міста;

-          підготовка переліків пріоритетних міських інвестиційних проектів, що потребують першочергової фінансової допомоги у 2018 році з державного, обласного та районного бюджетів;

-          реалізація заходів і проектів, спрямованих на підвищення рівня соціально-економічного розвитку міста як прикордонної території, покращення екологічного стану, розвиток туризму тощо з метою активізації розвитку транскордонного співробітництва спільно з містами-партнерами;

-          виготовлення промоційних матеріалів;

-          відзначення на державному рівні 625-річчя надання Жидачеву магдебурзького права;

1.2. Людина і сталий розвиток

 

1.2.1. Розвиток трудового потенціалу

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          своєчасна та в повному обсязі виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста та комунальних підприємств;

-          організація громадських робіт;

-          сприяння у створенні та легалізація робочих місць;

-          сприяння у підготовці кадрів робітничих професій у ліцею, центрі зайнятості та підприємствах (перше робоче місце);

-          сприяння у відповідному росту заробітньої плати.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          відсутність фактів затримки виплати заробітної плати;

-          кількість додатково створених робочих місць;

-          кількість осіб, залучених до громадських робіт;

-          підготовлено кадрів робітничих професій.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          сприяння розширенню сфери застосування праці економічно активного населення за рахунок створення робочих місць та залучення до оплачуваних громадських робіт;

-          підтримка вразливих верств населення;

-          організація оплачуваних громадських робіт через Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства;

-          забезпечення росту заробітної плати та стимулювання спеціально пакету для провідних працівників комунальних підприємств міста.

-          проведення стажування молоді на комунальних підприємствах міста та в апараті міської ради;

-          налагодження співпраці міської ради з Жидачівським професійним ліцеєм у сфері підготовки кадрів робітничих професій.

 

1.2.2. Розвиток соціального захисту населення та охорони здоров’я

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

           -            

 

-      сприяння забезпеченню надання пільг та допомоги соціально незахищеним мешканцям (інваліди, діти-сироти);

-      втілення заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-      сприяння діяльності громадським організаціям інвалідів;

-      створення умов для діяльності субєктів надання послуг для соціально незахищених осіб;

-      забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції на сході України (надалі – учасників АТО) та членів їх родин, зокрема надання земельних ділянок.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість громадян, які отримали матеріальну допомогу;

-          кількість обєктів, де влаштовано обладнання для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-          кількість суб’єктів, що надають соціально-побутові послуги, насамперед соціально незахищеним верствам населення;

-          кількість учасників АТО, яким надано соціальні послуги та допомогу;

-          кількість наданих земельних ділянок для учасників АТО.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-      оновлення списків громадян, що потребують соціальної допомоги, дітей-сиріт, багатодітних сімей;

-      контроль за виконанням рішень щодо забезпечення житлом дітей-сиріт;

-      реалізація Програми проведення реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-      надання одноразової матеріальної допомоги, надання допомоги на поховання самотніх громадян;

-      організація обліку учасників АТО та мобілізованих військовослужбовців, надання необхідної допомоги.

 

1.2.3. Розвиток культури та туризму

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          забезпечення рівних можливостей громадян у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей;

-          збереження і примноження культурних надбань;

-          створення умов для творчого розвитку особистості та підвищення культурного рівня громадян;

-          розбудова туристичної інфраструктури, повніше використання культурних і рекреаційних ресурсів міста;

-          відродження духовних цінностей українського народу;

-          збереження та адаптація нерухомої культурної спадщини до сучасних потреб суспільного життя;

-          відновлення статусу міста, яке має чудотворну ікону;

-          сприяння формуванню та реалізації державної етнонаціональної політики, забезпеченню прав національних меншин, задоволення їх культурних потреб;

-          створення привабливого інвестиційного клімату для розвитку туристичної галузі, зокрема сентиментального і релігійного туризму.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          проведені культурно-мистецькі та розважальні заходи;

-          відсоток охоплення населення гуртками художньої самодіяльності;

-          кількість взятих під охорону та зареєстрованих пам’яток культурної спадщини;

-          кількість об’єктів туристичної інфраструктури;

-          кількість туристів, що відвідали місто.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          проведення різноманітних культурно-масових заходів, в тому числі, приурочених до загальнодержавних і релігійних свят, Дня міста Жидачева та місцевих ювілейних дат, зокрема 625 років з часу надання місту магдебурзького права, етнофестивалів;

-          проведення заходів з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та Дня місцевого самоврядування;

-          створення міської експозиції історико-краєзнавчого характеру та розвитку паперової галузі міста у музеї історії та мистецтв Жидачівщини;

-          сприяння завершенню процедури затвердження історико-архітектурного опорного плану міста та охоронних зон об’єктів культурної спадщини;

-          створення міського центру з питань охорони пам’яток архітектури і містобудування, садово-паркового мистецтва та збереження традиційного характеру середовища історичних населених місць і розвитку туризму;

-          збереження існуючих та відтворення втрачених об’єктів культурної спадщини і збереження традиційного характеру середовища міста як історичного населеного місця, проведення археологічних досліджень Замкової гори та гори Базиївка;

-          сприяння реалізації заходів зі збереження і відродження культурної спадщини міста Жидачева та створення передумов для розвитку туризму;

-          проведення ремонту і часткової реставрації міського будинку культури „Папірник”;

-          створення презентаційних матеріалів про місто;

-          участь у виставкових та ярмаркових заходах з метою пропагування міста.  

 

1.2.4. Розвиток фізичної культури і спорту

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          сприяння якнайширшому залученню всіх верств населення до здорового способу життя;

-          підтримка фізичної культури і спорту серед інвалідів;

-          сприяння у розвитку спорту серед дітей, зокрема футболу, шахів, гандболу та важкої атлетики.

-          зміцнення матеріальної бази для розвитку фізичної культури і спорту.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість населення залученого до фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи;

-          кількість влаштованих спортивних та дитячих майданчиків за місцем проживання і у місцях масового відпочинку населення;

-          забезпечення фінансуванням міських фізкультурно-спортивних програм.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          сприяння популяризації здорового способу життя та подолання стану байдужості до свого здоров’я та здоров’я нації;

-          сприяння впровадженню соціальної реклами різних аспектів здорового способу життя та заборони усіх прямих та прихованих видів реклами алкоголю, тютюну, насильства;

-          залучення жителів міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

-          влаштування спортивних та дитячих майданчиків за місцем проживання і у місцях масового відпочинку населення;

-          проведення щорічного аматорського турніру з футболу серед команд міста присвяченого Дню міста;

-          сприяння проведенню щорічного юнацького регіонального турніру з футболу „Кубок Удеча”;

-          проведення робіт з реконструкції адмінбудинку й утримання міського стадіону „Авангард” та військово-спортивної бази табору для військово-патріотичної підготовки молоді учнів 9-11 класів середніх шкіл міста Жидачева;

-          сприяння розвитку силових видів спорту;

-          придбання дитячих споруд для розміщення їх на дитячих майданчиках;

-          влаштування спортивних і тренажерних майданчиків;

-          підтримка спортсменів – майстрів спорту та учасників міжнародних й олімпійських ігор, які є мешканцями міста Жидачева.

 

1.2.5. Охорона навколишнього природного середовища

 

Основні цілі Програми на 2018 рік:

 

-          поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки;

-          підвищення рівня громадської свідомості з питань охорони навколишнього природного середовища та екологічного виховання;

-          забезпечення підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;

-          зменшення обсягу шкідливих викидів, що потрапляють у атмосферу від стаціонарних джерел забруднення;

-          забезпечення діяльності в місті Жидачеві ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка” та дендропарку;

-          відродження Жидачеву статусу „місто коло річки”;

-          створення нових екологічних громадських просторів;

-          виконання заходів у сфері поводження з відходами та впорядкування сміттєзвалища міста.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          збільшення площі зелених насаджень у місті;

-          кількість укладених договорів з юридичними та фізичними особами на вивезення твердих побутових відходів;

-          охоплюваність об’єктами берегоукріплення річки Стрий та захисними дамбами;

-          кількість будинків, підключених до централізованої каналізації.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2018 рік:

 

-          продовження робіт з будівництва в межах міста берегоукріплюючих споруд на правому березі річки Стрий;

-          продовження робіт з будівництва побутової каналізації житлових масивів „За переїздом” та „Прибережний”;

-          сприяння продовженню робіт із спостереження за станом грунтів на території житлового масиву „Гора” та попередження провалів;

-          контроль за укладенням угод на вивіз відходів з усіма юридичними особами;

-          організація та проведення робіт із санітарної очистки міста і ліквідації стихійних сміттєзвалищ, профілактична робота з жителями міста, щодо поступового впровадження контейнерного способу збору твердих побутових відходів з активним використанням роздільного способу поводження з відходами;

-          активізація діяльності інспекції з благоустрою міста;

-          організація та проведення заходів з озеленення міста, благоустрою існуючих міських скверів;

-          вивчення протягом року досвіду міст-партнерів із країн Європейського Союзу щодо природоохоронної діяльності, стимулювання розвитку екологічно безпечних ресурсо- та енергозберігаючих технологій і можливості їх впровадження в місті;

-          збереження біо- та ландшафтного різноманіття, формування екомережі, включаючи посадки лісопаркових зон, зокрема, в урочищі „Біля бойні” (в межах відновлювальних зон екологічної мережі);

-          виконання заходів щодо утримання в місті Жидачеві ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка”;

-          організація робіт зі створення гідропарку на базі озера „Промінь”;

-          зменшення масштабів деградації земель та подальше впорядкування земельних ділянок шляхом осушення;

-          забезпечення належного функціонування дощової каналізації міста;

-          пошук альтернативних шляхів огрівання міських бюджетних установ;

 

ІІ. ПЕРЕЛІК МІСЬКИХ ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ,

ЯКІ ДІЮТЬ У 2018 РОЦІ

 

 1. 1.Програма розвитку органів самоорганізації населення у місті Жидачеві на 2015 – 2019 роки.
 2. 2.Програма охорони правопорядку на території міста Жидачева на 2015 – 2018 роки.
 3. 3.Програма інформаційного забезпечення діяльності Жидачівської міської ради на 2016 – 2018 роки.
 4. 4.Програма промоції м. Жидачева на 2016 – 2018 роки.
 5. 5.Програма благоустрою м. Жидачева на 2016 – 2020 роки.
 6. 6.Програма функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у м. Жидачеві, на 2016 – 2018 роки.
 7. 7.Програма охорони навколишнього природного середовища м. Жидачева на 2016– 2020 роки.
 8. 8.Програма поліпшення становища дітей, які проживають на території м. Жидачева, на 2016 – 2020 роки.
 9. 9.Програма зайнятості населення міста Жидачева на 2016 – 2020 роки.
 10. 10.Програма проведення реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які проживають на території міста Жидачева на 2016 – 2020 роки.
 11. 11.Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Жидачеві на 2016–2018 роки.
 12. 12.Програма співпраці з містами-партнерами м. Жидачева на 2016 – 2018 роки.
 13. 13.Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Жидачеві на 2016 – 2020 роки.
 14. 14.Програма розвитку культури у м. Жидачеві на 2016 – 2018 роки.
 15. 15.Програма соціального захисту та охорони здоров’я населення м. Жидачева на 2016 – 2020 роки.
 16. 16.Програма військово-патріотичного виховання молоді міста Жидачева та участі населення міста у заходах з оборонної роботи на 2017 – 2019 роки.
 17. 17.Комплексна Програма попередження надзвичайних ситуації та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території м. Жидачів на 2017 – 2019 роки.
 18. 18.Програма „Питна вода Жидачева” на 2018 – 2022 роки.
 19. 19.Програма поповнення бібліотечних фондів Жидачівської бібліотеки для дорослих та бібліотеки для дітей на 2018 – 2020 роки.
 20. 20.Програма фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки.
 21. 21.Програма проведення капітального ремонту будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ, на 2018 – 2019 роки.

Секретар міської ради                                             О.Лешков’ят

 

 

ДОДАТОК

до Програми економічного та соціального розвитку

м. Жидачева на 2018 рік

ПОКАЗНИКИ

фінансування заходів Програми економічного та соціального розвитку міста Жидачева на 2018 рік і міських цільових програм за кошти міського бюджету

на 2018 рік

 

Назва цільової програми та заходи для її реалізації

Видатки на фінансування заходів Програми, тис. грн

з/п

 

міський бюджет

інші джерела

 

 

усього

загальний фонд

спеціальний

 

 

фонд

 

 

 

1

2

3

4

5

 

1.

 

Програма благоустрою м. Жидачева на 2016 – 2020 роки.

6064

4300

1164

600

1.1

Проведенняробіт з благоустрою міста

4050

4050

0

 

1.1.1

Вилов безпритульнних тварин

30,6

30,6

 

 

1.2

Завершення облаштування Алеї героїв. Придбання декоративних кущів і дерев.

40

 

40

 

1.3

Утримання вуличного освітлення

250

250

 

1.4

Відновлення елементів благоустрою в’їзду та прибудинкової території житлового будинку № 10 A по вул. Мазепи в м. Жидачів Львівської обл. (капітальний ремонт)

624

 

624

 

1.5

Співфінансування мікропроектів

1100

 

500

600

2.

Програма охорони навколишнього природного середовища м. Жидачева на 2016 – 2020 роки

6324,03

0

1130,9

5193,16

 

2.1

Каналізування вулиць, в т.ч.:

 

 

1130,9

 

2.1.1

Будівництво побутової каналізації мікрорайону „ Прибережний”, вул. Надбережна, Б.Хмельницького, Опришківська, Стрийська, Гоголя, провулок Стрийський у м.Жидачеві Львівської обл

5348,755

 

905,6

4443,16

2.1.2

Будівництво побутової каналізації з КНС для підключення масиву „За переїздом ” до міської мережі в   м.Жидачів Львівської обл. від вул. О.Олеся до вул. Д.Галицького

975,27

 

225,27

750

3.

Програма функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у м. Жидачеві на 2016 – 2018 роки

7665,143

3300

3007,4

1357,75

3.1

Поточний ремонт доріг і тротуарів

3300

3300

 

3.2

Капітальний ремонт доріг і тротуарів в т.ч:

3307,393

 

3007,4

 

3.2.1.

Капітальний ремонт дороги по вул. Вокзальна в межах вул. Д. Галицького і Каштанової

2462,844

 

1105,1

1357,75

3.2.2.

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул. Грушевського від вул Д.Галицького до вул. Симоненка в м.Жидачів Львівської обл. (капітальний ремонт)

297

297

 

 

3.2.3

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул. Валова від вул. Ст.Бандери до вул. Озерної в м.Жидачів Львівської обл.(капітальний ремонт)-

170

170

 

 

3.2.4

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул. Грюнвальдській від вул. Д.Галицького до вул. Симоненка в м.Жидачів Львівської області (капітальний ремонт

295,22

 

295,22

 

 

3.2.5

Капітальний ремонт тротуару по вул. Стрийська від вул. Шашкевича до вул. Надбережної (права сторона) в м.Жидачів Львівської області

299,576

 

299,58

 

 

3.2.6

  Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від вул. Клубна до вул. Стефаника в м.Жидачів Львівської області

299,304

 

299,3

 

 

3.2.7

Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від вул. Стефаника до ДНЗ ,,Теремок’’ в м. Жидачів Львівської області

260,556

 

260,56

 

 

3.2.8

Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від   ДНЗ ,,Теремок’’ до вул. В. Симоненка в м. Жидачів Львівської області

180,647

 

180,65

 

 

3.2.9

Виготовлення проектно-кошторисної документації капремонту доріг і тротуарів

100

 

100

 

4.

Програма фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки

350

350

 

 

4.1

Відшкодування різниці в тарифах міському комунальному   підприємству     ,,Жидачівводоканал”

300

300

 

 

4.2

Відшкодування різниця в тарифах міському комунальному   підприємству     ,,Жидачівтеплокомуненерго”

50

50

 

 

5.

 

Програма інформаційного забезпечення діяльності Жидачівської міської ради на 2016 – 2018 роки

55,5

55,5

 

 

6.

Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Жидачеві на 2016 – 2020 роки

415

365

 

50

6.1

Участь футбольної команди «Авангард» ГО СОК «Пульс» у   Чемпіонаті Львівської області з футболу

330

280

 

50

6.2

Проведення міських змагань з   військово-прикладних видів спорту

50

50

 

 

6.3

Придбання спортивного інвентаря та спортивної форми

35

35

 

 

7.

Програма поліпшення становища дітей, які проживають на території м.Жидачева на 2016 – 2020 рр.

170

0

100

70

8.

Програма зайнятості населення м. Жидачева на 2016 – 2020 роки

100

100

 

 

8.1

Організація громадських робіт з благоустрою міста

100

100

 

 

9.

Програма соціального захисту та охорони здоров’я населення м. Жидачева на 2016 – 2020 роки

980

980

 

 

9.1

Надання одноразової грошової матеріальної допомоги та допомоги на поховання

170

170

 

 

 

9.2

Надання грошової матеріальної до-помоги мешканцям м. Жидачева – учасникам бойових дій у зоні анти-терористичної операції та членам їх сімей

150

150

 

 

 

9.3

Фінансова підтримка дітям з обмеженими можливостями "Щасливі разом"

30

30

 

 

 

9.4

Субвенція Жидачівській центральній районній лікарні для придбання   обладнання

630

630

 

 

10.

Програма промоції м. Жидачева на 2016 – 2020 роки

50

50

 

 

11.

Програма ,,Питна вода Жидачева” на 2018 – 2022 роки

9077,215

0

2184,5

6892,69

 

11.1

Перекладання водоводів № 1 та № 2 (реконструкція) від існуючої водопровідної насосної станції до межі земель запасу Жидачівської міської ради в обхід території Жидачівського ЦПК м. Жидачева Львівської обл.

2277,417

 

34,13

2243,29

 

11.2

Перекладання водоводів № 1та №2 (нове будівництво) від   межі території Жидачівського ЦПК по вул. Гніздичівська, Січових Стрільців, Фабрична до міської розподільної мережі в м.Жидачеві Львівської обл.

6799,798

 

2150,4

4649,4

12.

Програма надання фінансової підримки громадським організа-ціям на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Жидачеві на 2016 – 2018 роки

70

70

 

12.1

Бюджет участі (парципаторний бюджет)

70

70

 

 

13.

Програма проведення реабілітаці-йних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які про-живають на території м. Жидачева на 2016 – 2020 роки

70

 

 

70

14.

Програма співпраці з містами-партнерами м. Жидачева на 2016 – 2018 роки

33,5

33,5

 

 

15.

Програма розвитку культури в м. Жидачеві на 2016-2018 роки

 

 

 

 

16.

Програма розвитку органів самоорганізації населення у місті Жидачеві на 2015 – 2019 роки

 

 

 

 

17.

Програма охорони правопорядку на території міста Жидачева на 2015 – 2018 роки

 

 

 

 

18.

Програма військово-патріотичного виховання молоді м. Жидачева та участі населення міста у заходах з оборонної роботи на 2017 – 2019 роки

160

50

 

110

19.

Комплексна Програма попередже-ння надзвичайних ситуації та забе-зпечення пожежної і техногенної безпеки на території м. Жидачів на 2017 – 2019 роки  

20

0

 

20

20.

Програма   поповнення бібліотеч-них фондів Жидачівської бібліоте-ки для дорослих та бібліотеки для дітей на 2018-2020 роки

20

20

 

 

21.

Програма проведення капітально-го ремонту     будинків які обслуго-вуються Жидачівським МВУКГ вуються Жидачівським МВУКГ на 2018-2019 роки            

250

250

 

 

22.

Членські внески за участь в Асоціації міст України та громад

21,7

21,7

 

 

Секретар міської ради                                    О.Лешков'ят

 
Програма функціонування та розвитку вулиць і доріг на 2016-2018 рр., зміни (22.02.2018 р.) Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 12:12

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

23 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.02.2018                                                       № 463                                             м. Жидачів  


Про внесення змін у Програму функціонування

та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у

комунальній власності  у місті Жидачева, на

2016 – 2018 роки

 

           З метою уточнення обсягів фінансування заходів для реалізації Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 32, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. 1.Внести зміни у Програму функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2016-2018 роки, затверджену рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 32, а саме додаток 1 до Програми викласти у новій редакції, що додається.
 2. 2.Здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

Міський голова                                                   В.Левко

 

 


ДОДАТОК

до рішення Жидачівської міської

ради від 22.02.2018 р. № 463  

 

додаток 1 до Програми                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                      

                                                                                                                   ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг,

що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві,

на 2016-2018 роки

п/п

 

Назва заходу

Кошторисна вартість

(тис. грн)

 

Фінансування   по роках

(тис. грн)

загальна кошторисна вартість (тис. грн)

залишкова

кошторисна вартість (тис. грн)

2016

2017

2018

2019

2020

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

1

 

Капітальний ремонт в т.ч.

 

3208,10

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

1.1

вул. Мазепи

661,1

-

661,1

-

-

-

-

-

-

1.2

вул. Чайковського

897,4

-

897,4

-

-

-

-

-

-

1.3

вул. Грушевського

962,0

-

962,0

-

-

-

-

-

-

1.4

вул. Січ.Стрільців

465,1

-

465,1

-

-

-

-

-

-

1.5

проїзд «За лікарнею»

202,5

-

202,5

-

-

-

-

-

-

1.6

проектно-кошторисна документація

20,0

-

20,0

-

-

-

-

-

-

 

2.

 

Поточні ремонти

 

-

 

2471,89

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

3.

 

Капітальний ремонт в т.ч.

-

3112,08

-

-

-

-

-

3.1.

Капітальний ремонт дороги по вул. Деревянка від перехрестя з вул.Грушевського (коригування)

 

1275,544

-

-

 

1275,544

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

3.2.

Капітальний ремонт дороги по вул. Княжий брід від перехрестя з вул. Д.Галицького до перехрестя з вул. Симоненка в м.Жидачів

1260,633

-

-

1260,633

-

-

-

-

-

3.3

Будівництво проїздів в мікрорайоні індивідуальної забудови

,,за лікарнею’’

56,700

-

-

56,700

-

-

-

-

-

3.4

Капітальний ремонт дороги по вул.. Вокзальна в межах вул. Д.Галицького і Каштанової (коригування)

-

-

-

 

265,512

 

-

-

-

-

-

3.5

Капітальний ремонт дороги по вул. Шкільна від перехрестя вул.. Деревянка до вул Пушкіна

241,509

-

-

241,509

-

-

-

-

-

3.6

Проектно-коштористні роботи

-

-

-

12,182

-

-

-

-

-

4.

Поточний ремонт доріг і тротуарів

-

-

-

2418,48

-

-

-

-

-

5.

Поточний ремонт доріг і тротуарів

-

-

-

-

-

3300

-

-

-

6.

Капітальний ремонт доріг , тротуарів, в тому числі в т.ч.

-

-

-

-

-

3307,393

-

-

-

6.1

Капітальний ремонт вул. Вокзальна в межах вулиць Д.Галицького і Каштанової в м.Жидачеві Львівської області

2911,988

Тендер 2662,3164 без врахування

тех.нагляду і авторського права

2462,844

15,216

265,512

-

1105,09

1357,754

-

-

6.2

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул.Грушевського від вул. Д.Галицького до вул. Симоненка в м.Жидачів (капітальний ронт)

299,915

-

-

-

-

297,00

-

-

-

6.3

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул. Валова від вул. Ст.Бандери до вул. Озерної в м.Жидачів Львівської

обл.(капітальний ремонт)

174,826

-

-

-

-

170,00

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

6.4.

Відновлення елементів благоустрою тротуару по вул.. Грюндвальська від Д.Галицького до вул. Симоненка в м.Жидачів Львівської обл

298,811

-

-

-

-

295,220

-

-

-

6.5.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Стрийська від вул. Шашкевича до вул. Надбережної (права сторона) в м.Жидачів Львівської області

299,576

-

-

-

-

299,576

-

-

-

6.6.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від   ДНЗ ,,Теремок’’ до вул. В. Симо-ненка в м. Жидачів Львівської області

180,647

-

-

-

-

180,647

-

-

-

6.7.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від вул. Клубна до вул. Стефаника в м.Жидачів Львівської області

299,330

-

-

-

-

299,304

-

-

-

6.8.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від вул. Стефаника до ДНЗ ,,Теремок’ в м. Жидачів Львівської області

260,556

-

-

-

-

260,556

-

-

-

6.9

Виготовлення проектно -кошторисної документації капремонту доріг і тротуарів

-

-

-

-

-

100

-

-

-

 

ВСЬОГО

 

-

 

-

 

5679,99

 

5530,56

 

-

 

6307,393

 

1357,754

 

-

 

-

 

 

                                               Секретар міської ради                                                                   О.Лешковят

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 15