gototopgototop
Міський будинок культури «Папірник» Друк
Вівторок, 10 квітня 2012, 15:55


papirnuk-zhydachiv 

Адреса: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шевченка, 1

Телефон: (03239) 3-15-09

Графік роботи: щодня від 9.00 год до 22.00 год.

 

Керівник – директор Микитин Микола Володимировичч

           

            Міський будинок культури «Папірник» став мистецьким і культурним центром міста Жидачева ще у 1955 році. Незабаром після його відкриття функціонувало вже понад 20 самодіяльних художніх колективів, серед них найбільш відомі і популярні духовий оркестр, драматичний гурток, хор, чоловічий і жіночий вокальні ансамблі, танцювальні ансамблі.

Споруджений в середині ХХ століття, сьогодні він велично підкреслює свою архітектурну особливість.  Центральна частина головного фасаду сформована трьома арками, на бічних ризалітах в рівні першого поверху влаштовано сліпі арки з профільованим обрамленням. Будівля завершена трикутним фронтоном з картушем та рельєфним гербом міста. На бічних ризалітах є пластичні елементи – маскарони. Вікна обрамлені профільованими обрамленнями. Між вікнами влаштовано пілястри з іонічними капітелями. Ризаліт завершений фронтоном з арочним вікном. Інтер’єр оздоблено мармуром, гіпсовою ліпниною, декоративними розписами, дверима майстерної столярки, вітражами, декоративними литими бронзовими елементами, художніми лампами-плафонами.

Рішенням Жидачівської міської ради від 14.10.1998 р. № 301 будинок культури «Папірник» оголошено нововиявленим об’єктом, що має історичну та культурну цінність і охороняється законом. 

 Сьогодні міський будинок культури – провідний центр культури і дозвілля у місті.

 Тут реалізують свої таланти і діти, і молодь, і ті кому за… Під керівництвом кваліфікованих керівників працюють драматичний гурток «Живчик», народний танцювальний ансамбль "Удеч", молдша танецювальна група "Удеч", вокальний ансамбль "Мальви", ВІА "Український формат" тощо.

Сьогодні у будинку культури функціонує 15 гуртків, три з яких мають звання народний...

Додати коментар: