gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Міський центр творчості для дітей та молоді Друк
Вівторок, 10 квітня 2012, 10:23

Центр творчості для дітей та молоді1 

Адреса: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шевченка, 1

Телефон: (03239) 3-14-73

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 19.00 год., субота з 10.00 год. до 19.00 год., неділя з 10.00 год. до 12.00 год.,    

Вихідні дні: святкові дні.

Адреса сайту:  http://centreofcreatiw.blogspot.com/

 

Керівник – директор Полівчак Оксана Антонівна

           

            Міський центр творчості для дітей та молоді розпочав свою діяльність у 1999 році.

Його штат складає 18 працівників, з яких 15 – педагоги. Серед педагогічних працівників 12 мають вищу освіту, 2 – середню спеціальну педагогічну освіту. У центрі творчості працюють два керівники гуртка – методисти.

Основна мета центру творчості – створення сприятливих умов для творчої самореалізації дітей та забезпечення їх змістовного відпочинку.

Сучасний динамічний світ потребує творчої людини, яка є найбільшою цінністю у будь-якому суспільстві. Саме тому, з кожним роком підвищується роль і збільшується сфера впливу позашкільної освіти у розвитку творчих здібностей дітей та молоді. Підтвердженням цьому є робота усіх сімнадцяти гуртків центру творчості, який відвідують 510 дітей міста та району.

            Навчально-виховний процес у позашкільному закладі суттєво відрізняється від шкільного метою, змістом, використанням нестандартних методів і прийомів роботи, атмосферою добровільності і можливістю вибору напрямів діяльності. Тому у своїй роботі ми використовуємо як шкільні (чіткі) типи занять, так і нетрадиційні, які дають можливість дитині відпочити. Діти працюють і відпочивають у гуртках, робота у яких приносить їм задоволення, розкриває і вдосконалює їх творчий потенціал. А розвивати свої здібності можна за напрямками художньо-естетичний, краєзнавчий, гуманітарний, спортивний, екологічний  у 17 гуртках – вокальний, хоровий, хореографічний, музичний, спортивно-туристичний, шаховий, гурток живопису, бісероплетіння, вишивки, студія журналістики, молодіжний театр та інші.

Педагогічна діяльність центру творчості базується на принципах добровільності, інтелекту, творчості, порядності та справедливості, використовуються різні форми роботи, зокрема, методична панорама, майстер-класи, семінари-практикуми, ігрові моделювання ситуацій, педагогічні світлиці, методичні об’єднання тощо.

Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді завжди відкритий для співпраці та новий цікавих ідей.

Центр творчості для дітей та молоді2


Центр творчості для дітей та молоді3

Центр творчості для дітей та молоді4

Центр творчості для дітей та молоді5

Центр творчості для дітей та молоді6

Центр творчості для дітей та молоді7

Додати коментар: