gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

«Струмочок» і «Барви Удеча» знову перші! Друк
П'ятниця, 01 лютого 2013, 18:15

strumochok

Дати поштовх та розвинути творчі здібності, талант дітей, а також гідно представити це розмаїте мистецтво на обласних, всеукраїнських та міжнародних дитячих конкурсах і фестивалях чи не основне у діяльності гуртків і студій центру творчості для дітей та молоді м.Жидачева.

Нещодавно на міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» вихованці центру творчості співоче тріо ансамблю «Струмочок» (керівник Оксана Дахній) та зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» (керівник Лілія Устрицька) одержали перше місце.

Варто зазначити, що талановита молодь цих колективів є призерами, лауреатами і учасниками багатьох щорічних конкурсів різних рівнів. Їх доброзичливо приймають концертні зали не тільки нашого міста, району чи області, а й закордону. Виступи даних колективів – це завжди яскраві враження, позитивні емоції і щире захоплення.

У вокальному і хоровому гуртках ЦТДМ під керівництвом Оксани Дахній співає 45 вихованців, у танцювальному колективі Лілії Устрицької займаються 99-ть.

Невтомний пошук новизни у своїй роботі – це стан душі керівників згаданих гуртків. Відтак Устрицька Л. зараз працює над темою «Розвиток творчих здібностей дітей засобами хореографічного мистецтва» і її творчий доробок невдовзі буде заслухано колегами на засіданні педагогічної ради та на раді районного методичного кабінету у відділі освіти Жидачівської РДА. Як висококваліфікований фахівець керівник «Барв Удеча» заслуговує на представлення її до педагогічного звання «керівник гуртка-методист». У Дахній О. одержання даного звання – попереду.

Міський центр творчості для дітей та молоді – територія, де мешкають заповітні мрії, де щоденно на другий поверх МБК «Папірник» збігаються гуртківці, щоб збагатитися новими вміннями, знаннями для нових звершень і перемог, де відбувається зустріч педагога і учня, які у результаті спільної праці стають чудовими друзями і взаємонаставниками на шляху до висот. Нехай й надалі їм таланить у всьому!

Оксана ВІЗНЯК,

методист центру творчості для дітей та молоді

 

 

Додати коментар: