gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Семінар з питань застосування норм трудового законодавства

Днями у сесійній залі Жидачівської районної ради відбувся семінар за участі представників владних структур Жидачівщини, начальника Жидачівського відділення Володимира Гребіня, спеціалістів відділення із підприємцями району з питань застосування норм трудового законодавства. У семінарі взяла участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Марія Гучко.

Основна мета даного заходу: проведення масово-роз»яснювальної роботи з питань застосування норм трудового законодавства. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо змін в трудовому та податковому законодавстві, щодо порядку проведення перевірок та накладення штрафів за порушення трудового законодавства, про мораторій на перевірки бізнесу у 2017 році та інші питання. Присутнім роз»яснено про повноваження Управління праці, порядок проведення перевірок, зміни в трудовому законодавстві щодо мінімальних гарантій в оплаті праці, накладення штрафів за порушення трудового законодавства та розміру штрафних санкцій, передбачених статтею 265 Кодексу законів про працю України, в т.ч. при недопущенні до перевірки та з інших актуальних питань.

Володимир Гребінь проінформував присутніх про сплату податку з доходів фізичних осіб, єдиного податку за січень цього року та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також сплати єдиного соціального внеску у 2017 році, та збільшенні мінімального його розміру до 704 грн., у зв»язку з підняттям мінімального розміру заробітної плати до 3200 грн.

Додати коментар: