gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 бер   квітень 2019   тра

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Julianna Willis Technology
Заява про визначення обсягу СЕО детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 Друк
Середа, 10 квітня 2019, 11:21

ЗАЯВА
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів)

 

1. Замовник стратегічної екологічної оцінки (надалі – СЕО): Виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування: Детальний план території є містобудівною документацією, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів).

Детальний план території визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою території проектування, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології (якщо вони присутні).

Завданнями проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є:

 • обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
 • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
 • обґрунтування та визначення території проектування для містобудівних потреб;
 • забезпечення раціонального використання території;
 • визначення на території проектування особливих функціональних зон, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання, розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання території.

Детальний план території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів), розробляється згідно з рішенням Жидачівської міської ради від 14.02.2019 р. № 599. При розробленні ДПТ враховується генеральний план м. Жидачева, чинна містобудівна документація на місцевому рівні, інформація містобудівного та земельного кадастрів, заяви щодо забудови та іншого використання території проектування, стратегії та програми економічного, екологічного та соціального розвитку населеного пункту, програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі, щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів):

Детальним планом території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів), передбачається визначення граничних параметрів об’єкта і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації. Одним з найважливіших критеріїв, за яким проводиться обґрунтування можливості розміщення, є прогнозований вплив на навколишнє середовище, а також заходи, які сприяють охороні навколишнього природного середовища від очікуваних негативних впливів.

Існуюча земельна ділянка  площею 0,0353га, кадастровий номер 4621510100:01:030:0007, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

На земельній ділянці розташована будівля, розмірами в плані 19,85х12,98 м, загальною площею забудови 257,6 кв. метра, що використовується як магазин.

Детальним планом території передбачається реконструкція будівлі магазину з надбудовою другого поверху та добудовою з південної сторони, розмірами в плані 19,0х5,0 м, загальною площею 95 кв. метрів. Вхід на другий поверх планується по зовнішніх сходах з східної сторони будівлі.

Проектом реконструкції передбачено розширення земельної ділянки для обслуговування магазину на 0,0252 га.

Територія, на яку розробляється детальний план території, спланована в ув’язці з прилеглими територіями, автомобільними проїздами та існуючим рельєфом.

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті 3.

Згідно статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план території зокрема визначає:

 • функціональне призначення, режим та параметри забудови земельної ділянки, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;
 • містобудівні умови та обмеження;
 • потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;
 • доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних обєктів.

4. Ймовірні наслідки:

           а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: об’єкт, що реконструюється – нежитлова будівля (магазин промислових товарів) не утворює викидів і не спричинятиме негативного впливу на довкілля, у тому числі для здоров’я населення;

            б) для територій з природоохоронним статусом: в межах детального планування відсутні території з природоохоронним статусом;

            в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: не спричинятимуть транскордонних наслідків на довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

       5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено: згідно генерального плану м. Жидачева.

       6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки: не потребує додаткових досліджень.

       7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування: об’єкт, що реконструюється не спричиняє наслідків на довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

       8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку: відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

       9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО проекту ДПТ та строки їх подання: 81700, Львівська обл., Жидачівський р-н, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відповідальна особа Лешковят Ольга Йосипівна, тел./факс. (03239) 31-151, тел. (03239) 31-845, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

          Строки подання зауважень і пропозицій: 15 діб з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу CЕО детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів) відповідно до пунктів 5, 6 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

kozak


 
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Привокзальній, 8 (вул. Винниченка В., 2) Друк
П'ятниця, 12 квітня 2019, 14:37

Saldan_Privokz

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарської будівлі на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами відповідно до державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);
 • графічні матеріали:

-          схема розташування територіїу планувальній структурі м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, опорний план, масштаб 1:500;

-          схема планувальних обмежень, план червоних ліній, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:500;

-          детальний план території, проектний план, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, схема вертикального планування, масштаб 1:500.

 • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 27.08.2014 р. № 830, завдання на розроблення детального плану території, персональні дані ініціатора детального плану території).

Земельна ділянка комунальної власності територіальної громади м. Жидачева площею 0,0600 га, яка розглядається проектом ДПТ, розміщена в південній частині міста на території житлової присадибної та громадської забудови і планується для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

З півночі та сходу земельна ділянка межує з землями загального користування (вулиця Привокзальна та вулиця Винниченка В.).

На цей час земельна ділянка вільна від забудови та інженерних мереж, частково зайнята чагарниками.

За межами земельної ділянки з південної сторонни проходить лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ. Водопостачання, каналізування, газопостачання земельної ділянки відсутні.

Зони охорони пам’яток культурної спадщини, археологічних територій, історичного ареалу на цій земельній ділянці відсутні.

Проектом ДПТ передбачено планувально-просторову організацію земельної ділянки, на якій планується будівництво індивідуального житлового будинку площею забудови 128,0 кв. метрии, господарські будівлі і споруди (гараж і приміщення для зберігання господарського інвентаря), шахтна криниця, господарське подвір’я, МОС продуктивністю 1 куб м/д.

До присадибної ділянки організований внутрішній проїзд шириною 3,5 м зі сторонни вулиці Привокзальної, а з вулиці Винниченка В. передбачається пішохідна доріжка до житлового будинку.

Електропостачання здійснюватиметься від існуючої лінії електропередач напругою 0,4 кВ, яка проходить поза межами земельної ділянки з її південної сторони. Водопостачання для господарсько-побутових потреб забезпечуватиметься з шахтної криниці, яку пропонується розмістити в південній частині земельної ділянки. Господарсько-побутова каналізаційна мережа запропонована як самопливний відвод від будинку на місцеві очисні споруди. Для забезпечення водовідводу поверхневих вод передбачено самомопливну каналізаційну мережу діаметром 300-500 мм по вулиці Привокзальній та дощоприймальні колодязі.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою: влаштування тротуарів, пішохідних доріжок, озеленення, влаштування вуличного освітлення, влаштування безбар’єрного середовища для маломобульних групп населення.

Техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки ДПТ – 0,0600 га, площа забудови – 0,0128 га, площа зелених насаджень – 0,0343 га, площа твердого покриття 0,0129 га, щільність забудови – 42,83%, площа опрацювання ДПТ – 0,3900 га, витрати води на зовнішнє пожежогасіння – 10 л/с.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – архітектор Спас В.Д. (реєстраційний № 1024).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 27.08.2014 р. № 830 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка, 2) для будівництва жилого будинку (садибного типу), господарських будівель і споруд».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 15 травня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 17 травня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 09.04.2019 р. № 45).

Розгляд пропозицій відбудеться 21 травня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).