gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО Друк
Понеділок, 29 серпня 2016, 15:36

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського для будівництва споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану м. Жидачева, встановлення червоних ліній, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали;
  • графічні матеріали:

-          схеми розташування території в планувальній структурі міста: викопіювання з генерального плану, масштаб 1:5000; викопіювання з проекту детального плану центральної частини міста, масштаб 1:2000;

-          план існуючого використання території, опорний план, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, схема прогнозованих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          план червоних ліній, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, масштаб 1:500; креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:200;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:500;

-          схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору, масштаб 1:500.

  • додатки (документи, вихідні дані).

Проект детального плану території для обслуговування двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями на вул. Грушевського розроблений у відповідності з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСП-173 «Державні санітарні правила планування та забудови населеного пункту», ДБН В.2.3.-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.1.1-14-2012 «Склад та зміст детального плану території». В проекті враховані основні рішення генерального плану міста Жидачева, розробленого у 1993 році, і затвердженого 22.06.1994 р. на засіданні XІX сесії Жидачівської міської ради.

В проекті детального плану території опрацьована територія площею 0,3780 га.

Територія, яка розглядається проектом детального плану знаходиться в центральній частині міста на вулиці Грушевського, що є центральною вулицею м. Жидачева, вздовж якої знаходиться ряд громадських установ, які формують частину міського громадського центру. Сам громадський центр міста розташований в межах вулиць Грушевського-Шашкевича-І.Франка-Шкільної.

В межі проекту потрапляє багатоквартирна житлова забудова, садибна житлова забудова, територія інженерної інфраструктури, територія громадської забудови (магазини, торговий центр «Рукавичка», торгівельні кіоски), землі загального користування: вулиці та проїзди.

Межу детального плану формує: з заходу – лінія садибної забудови вул. Грушевського, з півночі – проїзд, що розділяє територію багатоквартирного житлового будинку та громадську територію, на якій розміщені об’єкти торгівлі, зі сходу – громадська забудова (торговий центр «Рукавичка»), з півдня – територія інженерної інфраструктури (газорегуляторний пункт – ГРП).

Земельна ділянка площею 0,0049 га, кадастровий номер 4621510100:01:030:0006, на якій планується будівництво двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями входить до земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева за цільовим призначенням – для комерційного використання і перебуває в користуванні на умовах оренди у фізичної особи-підприємця Посацького Павла Олександровича. В існуючій ситуації на вказаній земельній ділянці розміщена тимчасова споруда для ведення підприємницької діяльності – торговельний павільйон.

Планувальне рішення детального плану території щодо будівництва на земельній ділянці площею 0,0049 га (49 кв. м) двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями базується на планувальному та функціональному рішенні генерального плану м. Жидачева.

При умові дотримання всіх планувальних, санітарних, протипожежних та будівельних норм і правил розташування споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями не суперечить рішенням генерального плану міста.

Виходячи з прийнятого планувального рішення прийняті наступні показники проектованої ділянки, що має площу 49 кв. м, а саме:

-          орієнтовна площа забудови 39,2 кв. м;

-          орієнтовна висота проектованої будівлі до 12 м (два поверхи);

-          відсоток забудови ділянки становить 80%.

Відстань від об’єктів, що проектуються на ділянці:

-          до існуючої на сусідніх ділянках забудови – 4,8 м;

-          до червоних ліній вулиці Грушевського – 0,39 м.

З північної сторонни на віддалі 1,8 м від проектованої споруди проходить міський трубопровід водопостачання. Оскільки згідно Додатку 8.1 ДБН 360-92** відстань від водопровідної мережі до фундаментів будівель і споруд повинна становити 5 м, місце розташування проектованої будівлі погоджено з міським комунальним підприємством «Жидачівводоканал».

З південної сторонни від проектованого об’єкту на віддалі 4,8 м знаходиться двоповерхова капітальна громадська будівля з торговими приміщеннями. Згідно Додатку 3.1 Таблиці 1 ДБН 360-92** примітки 6 і 8 відстані між будинками І та ІІ ступенів вогнестійкості можна передбачити меншими ніж 6 м за умови, якщо стіна вищого будинку, розміщеного навпроти іншого будинку, є протипожежною.

Викладені у проекті пропозиції щодо будівництва на вул. Грушевського на земельній ділянці площею 0,0049 га двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями можуть уточнюватися, змінюватися на подальших стадіях проектування за умови дотримання основних планувальних параметрів і вимог цього детального плану території

Всі роботи на подальших стадіях проектування та будівництва необхідно погоджувати з відповідними службами (цех телекомунікаційних послуг № 6 філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком», міським комунальним підприємством «Жидачівводоканал», Стрийським управлінням по експлуатації газового господарства та іншими).

Територія, на яку розроблено проект детального плану повністю забезпечена інженерними мережами (водопостачання, водовідведення, електропостачання, газопостачання).

Проектом передбачено комплексний благоустрій та організація зелених зон.

Замовник детального плану території – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «Інститут містобудування та архітектури».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.07.2015 р. № 979 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва магазину та офісного приміщення (Посацький П.О.)».

Місце ознайомлення з детальниим планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальниим планом території – до 25 квітня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 26 квітня 2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Я.Г. (розпорядження міського голови від 22.03.2016 р. № 33).

Розгляд пропозицій відбудеться 27 квітня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

gromadske-obgovorennya-posackogo


Додати коментар: