gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. МІЦКЕВИЧА, 9 Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 09:08

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території у м. Жидачеві на вул. Міцкевича, 9 з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення..

 

Склад проекту детального плану території:

  • пояснювальна записка;
  • вихідні дані;
  • графічні матеріали:

-          план топографічного знімання території м. Жидачів вул. Міцкевича, 9, масштаб 1:500;

-          фото фіксація території;

-          схема розташування території (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:2000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, масштаб 1:500;

-          план вертикального планування та інженерних мереж, масштаб 1:500

Проектом опрацьована орієнтовна площа території 0,30 га в районі вулиць Міцкевича та Шашкевича. Ця територія знаходиться в центрально-західній частині міста, в існуючій житловій і громадській забудові.

Будівля сушки, яка підлягає реконструкції під офісні приміщення належить на праві приватної власності Михальчуку Р.З. і розміщена на землях громадської та житлової забудови комунальної власності територіальної громади міста Жидачева.

Згідно представлених документів, будівля сушки знаходиться на земельній ділянці площею 0,0214 га, кадастровий номер 4621510100:01:008:0066, за призначенням – для обслуговування нежитлових приміщень. Після розчищення ділянки від залишків будівлі сушки площа забудови на існуючому фундаменті становить 123,9 кв. метра, коефіцієнт щільності забудови 58 %.

Із заходу, сходу, півночі і півдня земельна ділянка межує з нежитловою забудовою – одноповерховою і двоповерховою. На ділянку існує заїзд зі сходу, безпосередньо з вулиці Шашкевича, а також можливий дворовий виїзд на вулицю Міцкевича. Ділянка має прямокутну форму і обмежена вільною від забудови територією.

Інженерне забезпечення на ділянці відсутнє, тому будівля зруйнована на 85%. Територія запущена, у звязку з тим, що навколо велося будівництво. Існуючі сусідні ділянки огороджені і планувальних обмежень відносно проектованої ділянки немає. Наявні дві трансформаторні з охоронною зоною 10,0 метрів поза зоною ділянки.

Існуюча будівля сушки, яка підлягає реконструкції під офісні приміщення розташована в центральній частині ділянки. Реконструйовану будівлю планується розмістити на існуючому фундаменті.

Проектована офісна будівля одноповерхова з мансардою площею забудови 123,9 кв. метрів. У зв’язку з наявними затисненими умовами мансардний поверх пропонується виконати на металевих кроквах з утепленням негорючими матеріалами для досягнення ІІ категорії ступені вогнетривкості, західний і східний фасади виконати глухими, без вікон. Ці заходи дозволять зменшити протипожежні розриви між будівлями.

Розташування будівлі пропонується головним фасадом на північ, вхід в будівлю проектується з південної сторони.

Реконструйована будівля розташована в існуючій малоповерховій забудові, що забезпечує інсоляцію проектованої та існуючих будівель.

Для забезпечення водопостачанням та водовідведенням, електропостачанням і газопостачанням необхідно отримати технічні умови у відповідних службах.

Вулична мережа залишається існуюча. Заїзд на ділянку пропонується безпосередньо з південної сторони будівлі, з вулиці Шашкевича, по існуючих проїздах. Заїзд пропонується виконати з твердим покриттям до входу в будівлю.

Територія реконструйованої будівлі повинна бути належним чином благоустроєна, озеленена, забезпечена зовнішнім освітленням та водовідведенням з території.

Техніко – економічні та експлуатаційні показники: територія земельної ділянки в межах проекту площею 214,0 кв. м, площа забудови – 123,9 кв. м, коефіцієнт забудови 58 %, площа мощення – 90,1 кв. м, площа доріг і проїздів з асфальто-бетонним покриттям за межами ділянки – 1058,0 кв. м, електропостачання – 15,0 кВт/год., водопостачання та водовідведення – 0,5 куб. м на добу.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – орендне підприємство «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 21.01.2016 р. № 68 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення у місті Жидачеві на вулиці Міцкевича, 9».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 вересня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 15 вересня 2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – секретар міської ради Лешков’ят О.Й. (розпорядження міського голови від 10.05.2016 р. № 56).

Розгляд пропозицій відбудеться 15 вересня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).det-plan-mickevucha-9


Додати коментар: