gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ПРОМИСЛОВА Друк
Понеділок, 29 серпня 2016, 15:24

obgovorennya-chorneyko-1

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення території, параметрів забудови та обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок в межах вул. Промислова Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є:

-          уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану м. Жидачева;

-          уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової організації, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території м. Жидачева;

-          формування принципів планувальної організації забудови;

-          встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

-          визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

-          визначення містобудівних умов та обмежень;

-          обгрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;

-          забезпечення комплексної забудови території. 

Склад проекту детального плану території:

§  текстові матеріали;

§  графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі м. Жидачева, (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000;

-          план топографічного знімання, масштаб 1:500;

-          топографічний план земельної ділянки на вул. Промислова, 9, масштаб 1:500;

-          опорний план, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, схема прогнозованих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          план червоних ліній, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:500;, креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:200;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:500;

-          схема інженерних мереж, споруд та використання підземного простору, масштаб 1:500.

§  додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Проект детального плану території розроблений на територію загальною площею 3,5015 га, яка розташована у східній частині міста Жидачева в межах промислового вузла, а саме в межах території кварталу, що ще формується та знаходиться на сході промислового вузла. Проектом охоплено територію в межах вулиці Промислова, що також обслуговує і сусідні промислові квартали та забезпечує  сполучення між автомобільним шляхом міжнародного значення М12 Стрий – Рогатин – Бережани – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Кіровоград – Знам’янка на півночі із залізничною станцією «Жидачів» на півдні.

Територія, охоплена проектом, обмежена з північного сходу, півночі та північного заходу територіями промислових об’єктів, які у свою чергу північніше обмежує автошлях М12, з заходу – кварталами промислових об’єктів, зі сходу та південного сходу – межею міста Жидачева та територіями для ведення особистого підсобного господарства, що розташовані на схід від межі, з півдня та південного заходу – територіями промислових кварталів та частково територіями існуючої індивідуальної житлової забудови південніше, які в свою чергу обмежує територія залізничної станції «Жидачів». 

Проектом ДПТ розглядаються існуючі та проектовані ділянки з розрахунком на нове будівництво, а саме:  

-          ділянка № 1 – ділянка сільськогосподарського призначення (для іншого сільськогосподарського призначення) площею 0,9354 га із земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, що відповідно до договору оренди землі, укладеного з Жидачівською міською радою 01.12.2009 р. та зареєстрованого у Жидачівському районному відділі Львівської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 31.12.2009 р. за № 040945100009, перебуває у користуванні фізичної особи – підприємця Чорнейка Ігоря Михайловича;

-          ділянка № 2 – ділянка площею 0,4000 га із земель промислового призначення для обслуговування виробничих приміщень з обробки природного каменю та складських приміщень, що на підставі державного акта на право власності на земельну ділянку належить на праві власності Чорнейку Ігорю Михайловичу;

-          ділянка № 3 – ділянка площею 0,1002 га із земель промислового призначення, що пропонується для відведення.  

Відповідно до розробленого у 1993 році, генерального плану міста Жидачева, затвердженого 22.06.1994 р. на засіданні X1X сесії  Жидачівської міської ради, територія, що опрацьовується проектом ДПТ, відведена для розвитку кварталу промислового вузла, в склад якого входять об’єкти промислової та комунальної діяльності: склади Стрийського лісгоспзагу, склади Жидачівської районної спілки споживчих товариств, будівлі і споруди підприємства зв’язку, Жидачівської районної лікарні ветеринарної медицини, Жидачівського районного управління водного господарства, Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, Львівської обласної ради (склади медичного інвентаря), Жидачівського райагропроменерго, товариства з обмеженою відповідальністю «А.М.В.Україна», асфальтного заводу та резервні промислові та комунально-складські території. Зважаючи на існуючу ситуацію будівництво нових проектованих обєктів не суперечить основній концепції генерального плану міста. 

            В процесі впорядкування планувальної структури формуються нові межі ділянок, уточнюється їх функціональне призначення, визначаються параметри забудови, уточнюються розміри планувальних обмежень та встановлюється режим використання земель, встановлюються червоні лінії вулиці Промислова, проектується нова внутрішня вулична мережа промислового кварталу.

            Проектом пропонується організація ділянки № 1 та її використання для розсадки рослин для озеленення підприємств та санітарно-захисних зон. У центрі ділянки заплановані три корпуси будівель під складські приміщення, адміністративний корпус та будівля контрольно-пропускного пункту (надалі – КПП). На захід від корпусів, поруч з КПП, планується тимчасова стоянка для зберігання легкового автотранспорту (10 автомобілів). На півночі між складськими будівлями організований розвантажувальний майданчик.

На ділянці № 2 передбачається знесення частини навісу та влаштування нової виробничої будівлі у північно-східній частині ділянки поруч з її межею.

Ділянка № 3 пропонується для відводу на схід від ділянки № 2 для будівництва виробничих будівель з обробки природного каменя.

Виходячи із прийнятного планувального рішення, діючих норм та правил, прийнятними є наступні показники проектованих ділянок:

-          площа ділянки № 1 – 0,9354 га, площа забудови – 567,45 кв. м, орієнтовний відсоток забудови – 6,1%;

-          площа ділянки № 2 – 0,4000 га, площа забудови – 2456,54 кв. м, орієнтовний відсоток забудови – 61,4%;  

-          площа ділянки № 3 – 0,1002 га.

Проектом ДПТ запланована вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів та стоянок, запропоновані інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж і споруд, використання підземного простору, комплексний благоустрій та озеленення території.

Замовник  детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «Інститут містобудування та архітектури».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 53 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції і будівництва виробничих приміщень з обробки природного каменю та складських приміщень у м. Жидачеві на вул. Промислова, 9» та від 14.07.2011 р. № 236 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Промислова для розміщення підсобних приміщень, приміщень для зберігання інвентаря та приміщень для розведення сільськогосподарських тварин і птиці». 

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 5  (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 червня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 14 червня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 12.05.2016 р. № 58).

Розгляд пропозицій відбудеться 16 червня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: