gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 21 Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 09:11

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку з влаштуванням торгових приміщень на земельній ділянці на вул. Січових Стрільців, 21 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на вказаній земельній ділянці та зміни її цільового призначення з врахуванням забудови і меж всіх прилеглих (суміжних) земельних ділянок.

Склад проекту детального плану території:

  • пояснювальна записка;
  • містобудівний розрахунок;
  • містобудівні умови та обмеження;
  • графічна частина:

-          ситуаційний план (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000; аерофотознімання;

-          ситуаційний план, викопіювання з плану м. Жидачева та кадастрової карти;

-          план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          генеральний план, масштаб 1:500 (основне креслення);

-          вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту та пішоходів, інженерна підготовка території, масштаб 1:500;

-          план земельної ділянки на вул. Січових Стрільців, 21.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Проект детального плану території розроблений на територію орієнтовною площею 0,30 га. Площа земельної ділянки, на якій розміщений житловий будинок, що планується під реконструкцію з надбудовою, складає 0,0804 га. Земельна ділянка знаходиться у кварталі житлової садибної забудови обмеженої вулицями Січових Стрільців, В.Івасюка, Сагайдачного і перебуває у приватній власності Мендохи В.К.

З північного заходу і південного сходу земельна ділянка обмежена приватними присадибними ділянками, з північного сходу і південного заходу – землями загального користування (дорогою).

Проектом ДПТ з території земельної ділянки, сформованої як територія для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, пропонується виокремити частину ділянки для обслуговування магазину і частину під будівлею – в спільне користування.

В спільному користуванні пропонується залишити частину ділянки під будинком та 1,0 м навколо будинку, що становитиме 0,0135 га, для обслуговування будинку.

Частина земельної ділянки площею 0,0170 га виокремлюється для обслуговування вбудованого магазину. В цю територію ввійде господарський проїзд для завантаження товарів через службовий вхід та партер перед магазином для влаштування квітника, тераси і сходів до магазину та пандусу для маломобільних груп населення.

Решта території площею 0,0499 га залишається для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Проектом ДПТ пропонується реконструкція існуючого одноповерхового житлового будинку в магазин промислових товарів та надбудову на другому поверсі житлових приміщень з входом із окремих сходів, розташованих в межах існуючого будинку.

В даний час будинок забезпечений електропостачанням, централізованим водопостачанням та каналізуванням. Інженерне забезпечення для реалізації проектних пропозицій здійснюватиметься згідно технічних умов отриманих у відповідних служб.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,50 га, площа території проектованої садибної ділянки – 0,0804 га, після реконструкції пропонується: 0,0170 га – площа ділянки для обслуговування вбудованого магазину, 0,0499 га – площа ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0135 га – площа ділянки, залишеної в спільному користуванні.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 54 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 21 з влаштуванням торгових приміщень».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 вересня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 13.00 год. 15 вересня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 10.08.2016 р. № 108).

Розгляд пропозицій відбудеться 16 червня 2016 року об 11.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

mendoxa

Додати коментар: