gototopgototop
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 21 Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 09:11

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку з влаштуванням торгових приміщень на земельній ділянці на вул. Січових Стрільців, 21 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на вказаній земельній ділянці та зміни її цільового призначення з врахуванням забудови і меж всіх прилеглих (суміжних) земельних ділянок.

Склад проекту детального плану території:

  • пояснювальна записка;
  • містобудівний розрахунок;
  • містобудівні умови та обмеження;
  • графічна частина:

-          ситуаційний план (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000; аерофотознімання;

-          ситуаційний план, викопіювання з плану м. Жидачева та кадастрової карти;

-          план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          генеральний план, масштаб 1:500 (основне креслення);

-          вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту та пішоходів, інженерна підготовка території, масштаб 1:500;

-          план земельної ділянки на вул. Січових Стрільців, 21.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Проект детального плану території розроблений на територію орієнтовною площею 0,30 га. Площа земельної ділянки, на якій розміщений житловий будинок, що планується під реконструкцію з надбудовою, складає 0,0804 га. Земельна ділянка знаходиться у кварталі житлової садибної забудови обмеженої вулицями Січових Стрільців, В.Івасюка, Сагайдачного і перебуває у приватній власності Мендохи В.К.

З північного заходу і південного сходу земельна ділянка обмежена приватними присадибними ділянками, з північного сходу і південного заходу – землями загального користування (дорогою).

Проектом ДПТ з території земельної ділянки, сформованої як територія для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, пропонується виокремити частину ділянки для обслуговування магазину і частину під будівлею – в спільне користування.

В спільному користуванні пропонується залишити частину ділянки під будинком та 1,0 м навколо будинку, що становитиме 0,0135 га, для обслуговування будинку.

Частина земельної ділянки площею 0,0170 га виокремлюється для обслуговування вбудованого магазину. В цю територію ввійде господарський проїзд для завантаження товарів через службовий вхід та партер перед магазином для влаштування квітника, тераси і сходів до магазину та пандусу для маломобільних груп населення.

Решта території площею 0,0499 га залишається для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Проектом ДПТ пропонується реконструкція існуючого одноповерхового житлового будинку в магазин промислових товарів та надбудову на другому поверсі житлових приміщень з входом із окремих сходів, розташованих в межах існуючого будинку.

В даний час будинок забезпечений електропостачанням, централізованим водопостачанням та каналізуванням. Інженерне забезпечення для реалізації проектних пропозицій здійснюватиметься згідно технічних умов отриманих у відповідних служб.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,50 га, площа території проектованої садибної ділянки – 0,0804 га, після реконструкції пропонується: 0,0170 га – площа ділянки для обслуговування вбудованого магазину, 0,0499 га – площа ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0135 га – площа ділянки, залишеної в спільному користуванні.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 54 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 21 з влаштуванням торгових приміщень».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 вересня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 13.00 год. 15 вересня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 10.08.2016 р. № 108).

Розгляд пропозицій відбудеться 16 червня 2016 року об 11.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

mendoxa

Додати коментар: