gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ.ЗАВОДСЬКА, 2 (ТзДВ «Жидачівське ЗЦЗ» Друк
Середа, 15 лютого 2017, 11:02
det-plan-zavodska-2-1

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва складських приміщень на орендованій товариством з додатковою відповідальністю «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів» земельній ділянці на вул. Заводська, 2 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на вказаній земельній ділянці у відповідності до її цільового призначення з врахуванням існуючої забудови і меж всіх суміжних земельних ділянок і визначення містобудівних умов та обмежень. З території ділянки площею 6,9595 га, сформованої як територія для обслуговування виробничих приміщень ТзДВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів» пропонується визначити частину ділянки для будівництва прибудованих до адміністративно-побутового корпусу складських приміщень для зберігання готової продукції – будівельних матеріалів та сировини.  

Склад проекту детального плану території:

  • пояснювальна записка;
  • вихідні дані для проектування;
  • графічна частина:

- ситуаційний план (викопіювання з плану м. Жидачева), масштаб 1:5000; аерофотознімання;

- план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

- генеральний план, масштаб 1:1000 (основне креслення);

- топографічне знімання території, масштаб 1:1000.

4. додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Генеральним планом м. Жидачева проектована територія передбачена для розташування об’єктів виробничого призначення. Ділянка, на яку розроблено проект детального плану території, знаходиться у південній частині міста за адресою вул. Заводська, 2. Площа земельної ділянки складає 6,9595 га, з них 6,4165 га – землі для обслуговування виробничих приміщень, 0,5430 га – землі під житловою зоною. Вказана земельна ділянка згідно договору оренди землі від 25.01.2007 р., зареєстрованого у Державному реєстрі земель 23.01.2008 р. за № 040845100009, перебуває в користуванні товариства з додатковою відповідальністю «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів».

Площа земельної ділянки на якій планується будівництво складських приміщень становить 0,0500 га, площа покриття перенесеного проїзду та під’їзду до складських приміщень – 0,0250 га.

З півночі земельна ділянка обмежена землями загального користування (вул. Заводська), зі сходу – землями Жидачівської міської ради, з півдня і заходу – землями публічного акціонерного товариства «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Сучасне функціональне використання суміжних земельних ділянок та характеристика існуючої забудови наступні: з півночі – малоповерхова забудова присадибних ділянок, зі сходу – землі Жидачівської міської ради, з півдня і заходу – землі виробничого призначення ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Проектована ділянка вільна від цінних зелених насаджень та магістральних інженерних мереж.

Поверхня проїздів території, що перебуває в оренді ТзДВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів», має тверде покриття (асфальтобетон), існуюча навколишня забудова газифікована та електрифікована, існує централізоване водопостачання та каналізування.

В процесі будівництва проектованого об’єкта його інженерне забезпечення вирішується від існуючих мереж.

Для влаштування під’їзду до проектованих складських приміщень проектується перенесення проїзду шириною 8,0 метрів.

По території ділянки, на якій планується нове будівництво проходять повітряні ЛЕП 10 Кв з охоронною зоною 10 метрів в кожен бік від крайнього дроту, в якій допускається розташування будівель виробничого призначення з дотриманням мінімальної відстані 2,0 метра від крайнього дроту при його максимальному відхиленні.

Проектована будівля складських приміщень в процесі експлуатації не викидатиме у навколишнє середовище шкідливих чи з неприємним запахом і пожежонебезпечних речовин, не створюватиме підвищеного рівня шуму, вібрації, електромагнітних чи інших випромінювань і має мінімальну санітарну зону, яка перекривається санітарною зоною існуючих виробничих приміщень. Інших планувальних обмежень земельна ділянка, пропонована до розташування будівлі складських приміщень, не має.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 5,0 га, площа ділянки, відведеної для будівництва складських приміщень – 0,0500 га, площа покриття пересеного проїзду – 0,0230 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.06.2016 р. № 150 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Заводська, 2 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва складських приміщень».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 12 грудня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 14 грудня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 28.10.2016 р. № 149).

Розгляд пропозицій відбудеться 15 грудня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

Додати коментар: