gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна Друк
Четвер, 23 березня 2017, 12:33

gromad-obgovor-zatuchna

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуальних житлових будинків садибного типу з господарськими спорудами в місті Жидачеві в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану м. Жидачева, уточнення планувальної структури і функціонального призначення і параметрів забудови частини території міста, а саме кварталу вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна та формування принципів планувальної організації забудови для розміщення об’єкту будівництва.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          план топографічного знімання, масштаб 1:500;

-          план існуючого стану території та схема планувальних мереж, масштаб 1:500;

-          проектний план (детальний план території), план червоних ліній вул. Затишна, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500;

3. додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168, завдання на розроблення ДПТ).

Територія детального планування знаходиться в південно-східній частині міста Жидачева.

Проектом детального планування охоплено площу 0,1553 га та прилеглу територію. На частині території детального плану площею 0,10 га розміщений індивідуальний житловий будинок з господарськими спорудами. Поруч розміщена вільна земельна ділянка площею 0,0553 га, яка після проведення певних інженерних заходів та благоустрою, може бути придатною для розміщення нового індивідуального житлового будинку без господарських споруд. Новобудова пропонується як одноповерховий житловий будинок з мансардними приміщеннями: вхід в будинок з вулиці Затишної, головний фасад будинку до вулиці Затишної, розміщення будинку забезпечує відповідну інсоляцію всіх житлових кімнат.

Проектований житловий будинок буде домінантою в існуючій забудові. Заїзд на ділянку, на якій планується новобудова, з вулиці Затишної.

Земельна ділянка, на яку розроблений проект ДПТ є комунальною власністю територіальної громади м. Жидачева і належить до земель житлової та громадської забудови. Вона знаходиться в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна в південно-східній частині м. Жидачева в кварталі малоповерхової індивідуальної садибної забудови.  

Межі земельної ділянки визначені планом землекористування, площа ділянки складає 0,1553 га.

З півдня та заходу ділянка обмежена суміжними земельними ділянками малоповерхової індивідуальної садибної забудови, зі сходу – вулицею Княжий брід, з півночі – вулицею Затишною.

На частині території детального плану площею 0,10 га, якою користується Байтала М.І., розміщений індивідуальний житловий будинок з господарськими спорудами.

Інша частина площею 0,0553 га вільна від забудови, невпорядкована, заболочена, частково використовується Байталою М.І. під город. Котлован, що утворився на цій земельній ділянці внаслідок стоку дощових і талих вод служить стихійним сміттєзбірником для вказаного кварталу і створює антисанітарні умови для сусідніх домоволодінь. З власної ініціативи Байтала М.І. за свої кошти здійснив 50 відсотків робіт з впорядкування цієї земельної ділянки з перспективою отримати дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку для одного зі своїх чотирьох дітей. Ця ділянка знаходиться в межах кварталу індивідуальної малоповерхової садибної забудови і після її впорядкування (ліквідація сміттєзвалища, засипання котлована грунтом) стає придатною для виділення під будівництво індивідуального житлового будинку. Архітектурна композиція забудови земельної ділянки площею 0,0553 га пропонується як продовження гармонійного доповнення та впорядкування кварталу садибної індивідуальної житлової забудови в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна.

Проект детального плану териорії розроблено на земельну ділянку загальною площею 0,1553 га з встановленням меж земельної ділянки площею 0,10 га для обслуговування існуючого житлового будинку, господарських будівель і споруд та вільної невпорядкованої земельної ділянки площею 0,0553 га під розміщення новобудови – проектованого індивідуального житлового будинку з відповідним рівнем комфорту без господарських будівель і споруд, з влаштуванням зони відпочинку та саду.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами

Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста з врахуванням рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві, обмеженої вулицями Симоненка, Княжий брід, Затишна, для визначення параметрів забудови земельних ділянок», інтересів Байтали М.І., який користується земельною ділянкою, природних умов та планувальних обмежень, сучасних тенденцій в сфері житлового будівництва, обслуговування і дозвілля.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,1553 га, площа зелених насаджень – 0,1171 га, площа твердого покриття 0,0026 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві, обмеженої вулицями Симоненка, Княжий брід, Затишна, для визначення параметрів забудови земельних ділянок».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 січня 2017 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 16 січня 2017 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 28.10.2016 р. № 149).

Розгляд пропозицій відбудеться 17 січня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

Додати коментар: