gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ В УРОЧИЩІ "ЗА ПЕРЕЇЗДОМ" Друк
Понеділок, 29 серпня 2016, 15:22

OBGOV-DET-PLAN-ZA-PEREIDOM

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) «За переїздом» Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

Головним завданням детального плану території (надалі – ДПТ) є деталізація планувальної структури та типу забудови на проектованій території у відповідності до рішень генерального плану міста з уточненням планувальних рішень. Генеральний план м. Жидачева розроблений у 1993 році та затверджений 22.06.1994 р. на засіданні XІX сесії Жидачівської міської ради.

Проектом ДПТ охоплено територію в урочищі «За переїздом», що знаходиться у південно-східній частині міста, за залізницею, площею орієнтовно 16,0 га, яка примикає до кварталу існуючої індивідуальної житлової забудови по вулицях 22 Січня, Полуботка, Петлюри, Стуса.

Проектована територія є потенційно привабливою для розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови, проте, за умовами рельєфу відноситься до малосприятливої до забудови – поверхня території проектування є рівною, перепад відміток в межах ДПТ становить до 1,1 м (найнижча відмітка -241,3 м, а найвища – 242,4 м).

Під’їзд до цієї території здійснюється від вул. Привокзальної до вул. О.Олеся. Відстань від центральної частини міста до проектованої території становить 2-3 км.

Генеральним планомі м. Жидачева на проектованій території передбачається розміщення кварталу садибної житлової забудови з ділянками 0,08 – 0,1 га та закладів освіти: дитячої дошкільної установи на 60 місць і школи на 220 учнівських місць.

Проектом детального плану території в цьому житловому кварталі пропонується розміщення індивідуальних житлових будинків з ділянками площею 0,088 – 0,1 га. Параметри ділянок прийняті виходячи з умов оптимального розташування окремо стоячих садибних будинків. Сумарна площа проектованих ділянок житлової забудови становить 10,1670 га.

Забудова проектованого житлового кварталу передбачається індивідуальними 1-2 поверховими будинками з середньою загальною площею приблизно 120 – 150 кв. м, розрахованими на 1 сім’ю кожен. Всього в межах проектованої території пропонується розмістити 114 будинків. Орієнтовна кількість мешканців проектованого житлового кварталу складатиме 399 осіб.

Враховуючи пішохідні і транспортні зв’язки розміщення об’єктів обслуговування пропонується в центрі кварталу. Поруч з ними передбачається облаштування осередку з дитячими ігровими майданчиками, майданчиками для відпочинку дорослих і для занять фізкультурою. Для розміщення об’єктів соціальної сфери (школи, дошкільного навчального закладу) пропонується резервування ділянки в західній частині проектованого кварталу.

Проектом ДПТ передбачено формування зручної вуличної мережі та благоустрою проектованого кварталу. Під’їзд до проектованої території здійснюватиметься по вулиці О.Олеся, яку пропонується продовжити і з’єднати мережею нових вулиць та проїздів. Використання житлових вулиць та проїздів передбачається переважно для руху індивідуальних автомобілів та спецтранспорту (автомобілі пожежної охорони, швидкої допомоги, обслуговування інженерних мереж, вивезення сміття тощо). На території кварталу пропонується розміщення гостьових автостоянок на 40 машиномісць.

Основні техніко-економічні показники в межах проект детального плану території площею 16,09 га: ділянки садибної забудови – 10,1670 га, ділянки об’єктів торгівлі – 0,253 га, ділянки комунально-господарських об’єктів – 0,0041 га, резервна ділянка об’єктів соціальної сфери – 0,8813 га, зелені насадження та інші території, в тому числі дитячі ігрові майданчики, майданчики для відпочинку дорослих, спортивні майданчики – 0,1786 га, вулиці, проїзди в червоних лініях – 3,5472 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Львівський державний інститут проектування міст «Містопроект».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 18.11.2014 р. № 843 «Про надання дозволу на розроблення детального плану резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) «За переїздом» у місті Жидачеві з визначенням містобудівних умов та обмежень для визначення

планувальної організації, функціонального призначення, режиму і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу вказаного мікрорайону».

Місце ознайомлення з детальниим планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2.

Строк ознайомлення з детальниим планом території – до 10.00 год. 1 серпня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 11.00 год. 2 серпня 2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 08.06.2016 р. № 71.

Розгляд пропозицій відбудеться 4 серпня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: