gototopgototop
ДПТ на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе Друк
Вівторок, 21 серпня 2018, 12:22

alt

alt

                                                                                                        

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

 м. Жидачів,   Львівської   області

 

 27 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я


16.08.2018                                                           № 536                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження детального плану території

земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв

Крут для влаштування літнього кафе

 


Розглянувши розроблений згідно рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 415 детальний план території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 15.08.2018 р. № 104 „Про погодження детального плану території у м. Жидачеві по вул. Героїв Крут для влаштування кафе”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, Порядком залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2013 р. № 741, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити детальний план території у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе на земельній ділянці площею 0,0522 га, кадастровий номер 4621510100:01:074:0056.
  2. Присвоїти земельній ділянці, вказаній у пункті 1 цього рішення, адресу: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Героїв Крут, 2 Б.
  3. Яремцьо Людмилі Володимирівні:

3.1.   звернутися у відділ архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Жидачівської РДА щодо отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва – літнього кафе;

3.2.   приступити до будівельних робіт у порядку, передбаченому чинним законодавством;

3.3.   звернутися у Жидачівську міську раду щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та перерахування коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

Міський голова                                                     В.Левко


                                                                                                   

   

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.08 .2018р.       №104                                                            м. Жидачів

 

Про погодження детального плану території

у м. Жидачеві  по вул.  Героїв Крут  для

влаштування літнього кафе


Розглянувши розроблений згідно рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 415 детальний план території земельної ділянки у м. Жидачеві по вул. Героїв Крут для влаштування кафе, зважаючи на відсутність зауважень та пропозицій до проекту детального плану території, беручи до уваги доповідну записку особи, яка згідно розпорядження міського голови від 03.07.2018 р. № 95 забезпечувала у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення вказаної вище містобудівної документації, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, підпунктом 6 пункту «а» частини першої статті 31, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, виконавчий комітет Жидачівської міської рада

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Погодити детальний план території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе (надалі – містобудівна документація).
  2. Подати містобудівну документацію, вказану у пункті 1 цього рішення, на затвердження Жидачівській міській раді.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови       Гаврильчука Я.Г.

 

Міський голова                                                     В.Левко

Міському голові м. Жидачева

Володимиру Левку

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, на виконання розпорядження міського голови від 03.07.2018 р. № 95 «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут» доводжу до Вашого відома інформацію про відсутність пропозицій і зауважень до проекту детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе, яким розроблено основні принципи планування та забудови території, запропоновано розподіл території за функціональним використанням, проведено містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для влаштування літнього кафе, визначено архітектурно-планувальні обмеження та основні техніко-економічні показники.

Проект детального плану території розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 415 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе».

Замовник розроблення проекту детального плану території – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник проекту ДПТ – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

  Оголошення про громадське обговорення проекту ДПТ було оприлюднене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 4 липня 2018 року (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

  Станом на 10.00 год. 7 серпня 2018 року (закінчення терміну подачі пропозицій, про що вказано в оприлюдненому оголошенні) пропозиції та зауваження до проекту детального плану території у Жидачівську міську раду не поступали.

  Пропоную розглянути проект детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після його погодження подати на затвердження сесії Жидачівської міської ради.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ

 

 

заступник міського голови _________________ Я.Гаврильчук

 

 

9 серпня 2018 року

Додати коментар: