gototopgototop
ДПТ на вул. Грушевського для будівництва спортивного комплексу та басейну Друк
Вівторок, 21 серпня 2018, 12:43
bas_proekt

bas_isn

bas_henplan

                                                                                                        

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

 м. Жидачів,   Львівської   області

 

 27 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я


16.08.2018                                                           № 535                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження детального плану території

у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М.,

для будівництва спортивного комплексу та

басейну


Розглянувши розроблений згідно рішення Жидачівської міської ради від 22.02.2018 р. № 466 детальний план території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М. для будівництва спортивного комплексу та басейну, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 15.08.2018 р. № 103 „Про погодження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М. для будівництва спортивного комплексу   та басейну”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити детальний план території у м. Жидачеві на вул. Грушевського для будівництва спортивного комплексу та басейну.
  2. Присвоїти адресу земельній ділянці орієнтовною площею 0,415 га: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Грушевського М., 38 А.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

Міський голова                                                     В.Левко

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 15.08 .2018р.                    №103                                                            м. Жидачів

 

Про погодження детального плану території

у м. Жидачеві на вул. Грушевського М. для

будівництва   спортивного   комплексу   та

басейну

 

Розглянувши розроблений згідно рішення Жидачівської міської ради 22.02.2018 р. № 466 детальний план території на вул. Грушевського в м. Жидачеві для будівництва спортивного комплексу та басейну, зважаючи на відсутність зауважень та пропозицій до проекту детального плану території, беручи до уваги доповідну записку особи, яка згідно розпорядження міського голови від 19.06.2018 р. № 88 забезпечувала у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення вказаної вище містобудівної документації, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, підпунктом 6 пункту «а» частини першої статті 31, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, виконавчий комітет Жидачівської міської рада

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Погодити детальний план території на вул. Грушевського у м. Жидачеві для будівництва спортивного комплексу та басейну (надалі – містобудівна документація).
  2. Подати містобудівну документацію, вказану у пункті 1 цього рішення, на затвердження Жидачівській міській раді.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гаврильчука Я.Г.

 

 

Міський голова                                                     В.Левко

Міському голові м. Жидачева

Володимиру Левку

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, на виконання розпорядження міського голови від 19.06.2018 р. № 88 «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення проекту детального плану території на вул. Грушевського в м. Жидачеві» доводжу до Вашого відома інформацію про відсутність пропозицій і зауважень до проекту детального плану території на вул. Грушевського з визначенням містобудівних умов та обмежень для будівництва спортивного комплексу та басейну, яким запропоновано оптимальні планувальні рішення розміщення проектованого спортивного комплексу, принципи планувально-просторової організації території, проведено містобудівний розрахунок, визначено архітектурно-планувальні обмеження та основні техніко-економічні показники.

Проект детального плану території розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 22.02.2018 р. № 466 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вулиці Грушевського М. для будівництва спортивного комплексу та басейну».

Замовник розроблення проекту детального плану території – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник проекту ДПТ – фізична особа-підприємець Склярова Інеса Володимирівна (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 000716.

  Оголошення про громадське обговорення проекту ДПТ було оприлюднене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 19 червня 2018 року (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

  Станом на 10.00 год. 23 липня 2018 року (закінчення терміну подачі пропозицій, про що вказано в оприлюдненому оголошенні) пропозиції та зауваження до проекту детального плану території у Жидачівську міську раду не поступали.

  Пропоную розглянути проект детального плану території на вул. Грушевського з визначенням містобудівних умов та обмежень для будівництва спортивного комплексу та басейну на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після його погодження подати на затвердження сесії Жидачівської міської ради.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ

 

 

заступник міського голови _________________ Я.Гаврильчук

 

 

9 серпня 2018 року

Додати коментар: