gototopgototop
ДПТ реконструкції нежитлової будівлі під виробництво крохмалю на вул. Залізнична, 3 Друк
Вівторок, 30 жовтня 2018, 17:10
Zaliz3

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                   28 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

25.10.2018                                                           № 555                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження внесення змін у детальний

план  території   на   вулиці Залізнична, 3 у

місті Жидачеві

 

(Підлісецький І.А.)

Розглянувши розроблені згідно рішення Жидачівської міської ради від 19.04.2018 р. № 487 зміни у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 03.10.2018 р. № 140 „Про погодження внесення змін у детальний план території по вулиці Залізнична, 3 у місті Жидачеві”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, Порядком залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2013 р. № 741, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити внесення змін у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю на земельній ділянці площею 1,27 га, кадастровий номер 4621510100:01:075:0041.
  2. Підлісецькому Ігорю Андрійовичу:

    2.1.   звернутися у відділ архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Жидачівської РДА щодо отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва – дільниці з виробництва крохмалю;

    2.2.   приступити до будівельних робіт у порядку, передбаченому чинним законодавством;

2.3.   звернутися у Жидачівську міську раду щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та перерахування коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

  1. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

      Міський голова                                         В.Левко

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я    

 

Від 03.10.2018р.                                                №140                                     м.Жидачів

 

Про погодження внесення змін у детальний

план території по вулиці Залізнична, 3 у

місті Жидачеві

 

Розглянувши розроблені згідно рішення Жидачівської міської ради 19.04.2018 р. № 487 зміни у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю, зважаючи на відсутність зауважень та пропозицій до запропонованих змін у детальний план території, беручи до уваги доповідну записку особи, яка згідно розпорядження міського голови від 22.08.2018 р. № 127 забезпечувала у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення вказаної вище містобудівної документації, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, підпунктом 6 пункту «а» частини першої статті 31, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Положенням про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, виконавчий комітет Жидачівської міської рада

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Погодити внесення змін у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю (надалі – містобудівна документація).
  2. Подати містобудівну документацію, вказану у пункті 1 цього рішення, на затвердження Жидачівській міській раді.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гаврильчука Я.Г.

 

 

                   Міський голова                                 В.Левко

Міському голові м. Жидачева

Володимиру Левку

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

 

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, на виконання розпорядження міського голови від 22.08.2018 р. № 127 «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки в м. Жидачеві на вул. Залізнична, 3» доводжу до Вашого відома інформацію про відсутність пропозицій і зауважень до проекту внесення змін у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю.

            Проектом містобудівної документації дано оцінку існуючій ситуації, відповідно до якої запропоновано режим забудови та основні принципи планувально-просторової організації території, визначено основні техніко-економічні та експлуатаційні показники об’єкта містобудування.

Проект детального плану території розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 19.04.2018 р. № 487 «Про внесення змін у детальний план території у місті Жидачеві по вулиці Залізнична, 3».

Замовник розроблення проекту детального плану території – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник проекту детального плану території – фізична особа-підприємець, архітектор Спас Володимир Дмитрович (серія АБ № 535521, реєстраційний номер № 1024).

            Оголошення про громадське обговорення проекту ДПТ було оприлюднене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 22 серпня 2018 року (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

            Станом на 10.00 год. 25 вересня 2018 року (закінчення терміну подачі пропозицій, про що вказано в оприлюдненому оголошенні) пропозиції та зауваження до проекту детального плану території у Жидачівську міську раду не поступали.

            Пропоную розглянути проект внесення змін у детальний план території по вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після його погодження подати на затвердження сесії Жидачівської міської ради.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ

 

 

секретар Жидачівської міської ради    (підпис)   О.Лешков’ят

 

 

27 вересня 2018 рокуДодати коментар: