gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Заява про визначення обсягу СЕО детального плану території у м. Жидачеві на вул. Д.Галицького, 72 Друк
Середа, 07 квітня 2021, 16:55

ЗАЯВА
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

детального плану території

з визначенням містобудівних умов і планувальних обмежень для обслуговування нежитлової будівлі ковбасного цеху на вул.Д.Галицького,72 А у м.Жидачеві Львівської області

 

  1. 1.Замовник СЕО:
  2. 2.Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування:   детальний план території, розробляється фізичною особою-підприємцем Спас В.Д. на підставі рішення сесії Жидачівської міської ради від 20.11.2012 р. №564 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Д.Галицького,72 А з визначенням містобудівних умов та обмежень для обслуговування нежитлової будівлі ковбасного цеху».                                                    

Детальний план території визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування організації інженерно - транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою території проектування, охорони навколишнього природного середовища.

Детальний план території, відповідно до п.4.1 ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», розробляється з метою:

-       уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови земельної ділянки;

-       встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

-       визначення всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

-       визначення містобудівних умов і обмежень;

-       визначення параметрів забудови земельної ділянки.

  1. 3.Інформація про те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів): відповідно до умови для реалізації видів діяльності та об'єктів, які матимуть значний вплив на довкілля, визначаються Генеральним планом м.Жидачева, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно зі ст. 24 ЗУ регулюється вибір, надання земельних ділянок та зміна функціонального призначення територій.

Детальним планом території з визначенням містобудівних умов і планувальних обмежень для обслуговування нежитлової будівлі ковбасного цеху на вул..Д.Галицького,72 А у м.Жидачеві Львівської області передбачається реконструкція нежитлової будівлі ковбасного цеху під розміщення магазину по реалізації продовольчих і промислових товарів та добудову до існуючої будівлі під розміщення мийки легкових автомобілів на три пости (навіс), а також станцію технічного обслуговування (СТО) автомобілів (капітальна споруда) на три пости. Даний об’єкт планової діяльності з врахуванням вище наведених показників ІІ-ї категорії складності та наслідків (відповідальності) – СС1 не входять до категорії об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, відповідно до ст..3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»(п.3) та додатку Е.Перелік видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену безпеку (ДБН А.2.2-1-2003).

Об’єкт будівництва знаходиться в західній частині населеного пункту, біля міжнародної автодороги державного значення М-12 Стрий-Знам’янка.

  1. 4.Ймовірні наслідки:

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: в ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації проекту ДПТ. Зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких складових довкілля: атмосферне повітря, водні ресурси, грунти, наслідки для здоров’я населення;

б) для територій з природоохоронним статусом: в межах детального планування відсутні території з природоохоронним статусом;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення:

проекті рішення документу державного планування (ДДП) «Детальний план території з визначенням містобудівних умов і планувальних обмежень для обслуговування нежитлової будівлі ковбасного цеху на вулиці Д.Галицького,72 А у місті Жидачеві » не матимуть транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення через віддаленість до кордонів сусідніх з Україною держав та локальний масштаб проектних рішень.

  1. 5.Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено: згідно генерального плану м.Жидачів.
  2. 6.Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки: не потребує додаткових досліджень.
  3. 7.Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування: з метою поліпшення навколишнього природного середовища встановлюються санітарно-захисні зони від виробничих об’єктів, прибережно-захисні смуги від річки, охоронні зони від інженерних мереж та червоні лінії вулиць.
  4. 8.Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку: відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua.

Здійснення стратегічної екологічної оцінки забезпечує Жидачівська міська рада

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проект документа державного планування оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. 

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Органи з питань охорони навколишнього природнього середовища та з питань охорони здоров’я щодо проекту документа державного значення місцевого рівня надають у письмовій формі свої зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у строк, що не перевищує 15 днів з дня отримання такої заяви. За відсутності письмових зауважень і пропозицій протягом зазначеного строку замовник самостійно визначає обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Жидачівська міська рада забезпечує складання звіту про стратегічну екологічну оцінку після врахування зауважень і пропозицій, отриманих у процесі громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та наданих органами, з питань охорони навколишнього природнього середовища та з питань охорони здоров’я.

Просимо надати зауваження та пропозиції.

 

Додати коментар: