gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грушевського М., 39 А Друк
Вівторок, 15 жовтня 2019, 15:59

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2019                                                         ___                                                м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення   земельної

ділянки у місті Жидачеві на вулиці

Грушевського М., 39 А з метою її продажу у

власність на земельних торгах

 

З метою продажу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Жидачева орієнтовною площею 0,0252 га, що розташована у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 А, на земельних торгах, відповідно до статтей 12, 79-1, 122, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України „Про землеустрій”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення       проекту землеустрою щодо відведення       земельної ділянки, яка розташована за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Грушевського М., 39 А, орієнтовною площею 0,0252 га, комерційного призначення з метою її продажу у власність на земельних торгах (далі – проект землеустрою), код класифікації видів цільового призначення земель 03.07 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).
  2. Визначити замовником проекту землеустрою, вказаного у пункті 1 цього рішення – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.
  3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виготовлення проекту землеустрою та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, вказану у пункті 1 цього рішення .
  4. Розроблений і погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою, вказаний у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 
Про організацію обстеження нежитлової будівлі № 4 на вул. Лепкого Б. Друк
Середа, 02 жовтня 2019, 12:51

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 02.10.2019                                              № 140                                                 м. Жидачів

 

Про організацію обстеження будівлі №4

на вул. Б.Лепкого (колишня столярна майстерня)

  

У зв’язку з аварійним та небезпечним для людей станом будівлі на вул. Б.Лепкого,4 (колишня столярна майстерня райпобуткомбінату) та з метою визначення власників чи користувачів даного об’єкту, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Створити комісію для обстеження будівлі №4 на вул. Б.Лепкого (надалі об’єкт) в складі 7 осіб, зокрема:

- голова комісії-Гаврильчук Я.Г.-заступник міського голови;

-секретар комісії-Данилів Н.М.- начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, депутат міської ради;

Члени комісії:

- Ладика Б.В.-начальник Жидачівського МВУКГ;

- Романів Б.І.-землевпорядник міської ради;

- Старак Н.І. юрисконсульт міської ради;

- Пахолків Р.І.-депутат міської ради(за згодою);

- ЙонкаО.В.-депутат міської ради (за згодою).

2. Доручити комісії :

- до 04.10.2019р. провести обстеження вказаного об’єкту і запропонувати невідкладні заходи по усуненню аварійно-небезпечних конструкцій;

- до 18.10.2019р. вивчити питання щодо власності об’єкта та земельної ділянки і надати пропозиції на розгляд виконавчого комітету міської ради.

3. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Я.Г.Гаврильчука

 

 

       Міський голова                                         Володимир ЛЕВКО

 
Протокол 36-ї сесії Жидачівської міської ради від 19.09.2019 р. Друк
Вівторок, 24 вересня 2019, 15:52

П Р О Т О К О Л № 36

пленарного засідання 36-ї сесії Жидачівської міської ради5

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 19.09.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 18 депутатів і міський голова                                                                         (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради Л.Брухаль, В.Гивель.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 10.09.2019 р. № 134, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 36).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 36-ї сесії міської ради.

           На 36-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. . Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 687 додається.

2. Про надання матеріальної допомоги (Логінова Ю.Т.)

Рішення № 688 додається.

3. Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

Рішення № 689 додається.

4. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 (Козак Х.М., Козак Р.М.)

Рішення № 690 додається.

5. Про резервування вільних земельних ділянок у м. Жидачеві на території мікрорайону „За лікарнею” під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових   дій, які брали участь в антитерористичній операції (ІV-й етап)

Рішення № 691 додається.

            6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Коротка, 8 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Влащук М.М.)

Рішення № 692 додається.

            7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Коновальця Є., 13 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гнатів В.І.)

Рішення № 693 додається.

            8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Мазепи І., 73 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Лінник А.К., Лінник О.О., Лінник Н.О.)

Рішення № 694 додається.

            9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Будівельників, 16/5 (колишня вул. Будівельників,16), припинення шляхом розірвання договору оренди землі, вилучення та передачу в оренду земельних ділянок для виробничих потреб (Нагірняк С.Б., Ханик А.А.)

Рішення № 695 додається.

            10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 6 для передачі її безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Терлецька Л.Б.)

Рішення № 696 додається.

11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Мазепи І., 14 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Чмелик Н. Є.)

Рішення № 697 додається.

            12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Будівельників, 6 для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 698 додається.

            13. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Шкільна, 6 В
(ФО – П Мисько Р.О.)

Рішення № 699 додається.

            14. Про внесення змін та доповнень до діючого договору оренди землі (ТзОВ „Родина”)

Рішення № 700 додається.

           

За результатами розгляду і голосування не прийнято запропонований проєкт рішення «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу (Рібун І.В.)» (загальний склад депутатів – 26 і міський голова; результати голосування: «за» – 11 і міський голова, «проти» – 4, «утримались» – 3, «відсутні» – 8).

Згідно Регламенту Жидачівської міської ради у випадку, якщо за результатами голосування рішення не прийнято (за задоволення чи відмову у клопотанні проголосувала меншість депутатів від загального складу ради), такі проекти рішень вважаються відхиленими і переносяться на наступну сесію для повторного розгляду.

Результат поіменного голосування додається.

 

           

 

Міський голова                                                    Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

 
№ 700 Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі ("Тзов "Родина") Друк
Понеділок, 23 вересня 2019, 14:28

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                   36 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

19.09.2019                                                     № 700                                             м. Жидачів  

 

Про внесення змін та доповнень до

діючого договору оренди землі  

 

(ТзОВ „Родина”)

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Родина” від 10.09.2019 р. № 396 (вх. № 612 від 11.09.2019 р.) щодо внесення змін до договору оренди землі, укладеного 24.04.2008 р. та зареєстрованого у Жидачівському районному відділі Львівської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру”, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 03.11.2008 р. за № 040845100021, що посвідчує право оренди Товариства на земельну ділянку площею 1,4950 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців – Каштанова, в частині внесення до договору кадастрового номера земельної ділянки 4621510100:01:080:1278, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру від 05.09.2019 р., керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, законами України „Про оренду землі”,   „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати згоду товариству з обмеженою відповідальністю „Родина” на внесення змін та доповнень до договору оренди земельної ділянки площею 1,4950 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Січових Стрільців – Каштанова, укладений 24.04.2008 р. і зареєстрований у Жидачівському районному відділі Львівської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” 03.11.2008 р. за № 04451 00021, шляхом укладення додаткової угоди.
  2. Внести зміни та доповнення до діючого договору оренди землі, укладеного 24.04.2008 р. і зареєстрованого у Жидачівському районному відділі Львівської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” 03.11.2008 р. за №451 00021, а саме:

2.1.  пункт 2 після слів „загальною площею 1,4950 га” доповнити словами „кадастровий номер 4621510100:01:080:1278”, далі – за текстом;

2.2.  перший абзац пункту 16 викласти в новій редакції: „16. Цільове призначення земельної ділянки: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі”.

  1. 3.Товариству з обмеженою відповідальністю „Родина” у місячний термін укласти з Жидачівською міською радою додаткову угоду, вказану у пункті 1 цього рішення, і провести державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку відповідно до діючого законодавства України.
  2. 4.Доручити міському голові м. Жидачева підписати додаткову угоду згідно пункту 1 цього рішення.
  3. 5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

  

Міський голова                                                    Володимир ЛЕВКО

700

 

 

 
№120 Про присвоєння поштової адреси по вул. Зеленій в м. Жидачеві Друк
Вівторок, 13 серпня 2019, 12:05

                                                                                

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


від 09.08.2019р.                                                №120                                               м.Жидачів

Про присвоєння поштової адреси

по вул. Зеленій в м. Жидачеві

(Текст не опублікований у зв'язку з тим, що він містить конфіденційну інформацію про фізичну особу (ст. 11 Закону України "Про інформацію")


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 537