gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2018   лис

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Julianna Willis Technology
Про затвердження Програми сприяння громадським організаціям на 2019-2021 рр. Друк
Вівторок, 23 жовтня 2018, 17:10

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

___________ 2018                                                 №                                            м. Жидачів  

Про затвердження Програми надання фінансової

підтримки громадським організаціям на реалізацію

соціально-культурних проектів у місті Жидачеві на

2019–2021 роки

 

З метою практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки громадських організацій, які проводять свою діяльність і зареєстровані в місті Жидачеві, в реалізації соціально-культурних проектів, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів у місті Жидачеві на 2019 – 2021 роки (додається).
 2. Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від ____2018 р. № ____

 


П Р О Г Р А М А

надання фінансової підтримки громадським організаціям

на реалізацію соціально-культурних проектів у місті Жидачеві

на 2019 – 2021 роки

 

 

 1. 1.Загальна частина

 

   Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів на 2019-2021 роки (надалі – Програма) розроблена з метою практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки громадських організацій, які проводять свою діяльність у цій сфері на території міста і зареєстровані в місті Жидачеві,  

               Громадські організації – це громадські об’єднання, засновниками та членами (учасниками) яких є фізичні особи, це об’єднання громадян, які утворюються для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, спортивних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо). 
               Правові та організаційні засади діяльності громадського об’єднання, організаційно-правовою формою якого є громадська організація, регламентуються Конституцією України, Законом України „Про громадські об’єднання”, іншими нормативно-правовими актами. Відповідно до діючого законодавства громадські організації зі статусом юридичної особи мають право на фінансову підтримку за рахунок коштів місцевого бюджету. 
               Ця Програма визначає порядок надання фінансової допомоги та умови її отримання, окреслює очікувані результати використання коштів міського бюджету, виділених громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів у місті Жидачеві. 
               
 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

   Історичний розвиток багатьох країн світу у XX столітті дозволив дійти однозначного висновку про те, що громадська активність і соціальні зв’язки є важливими факторами покращення життя місцевих спільнот. Тому в країнах з розвиненою демократією інститути громадянського суспільства виступають рівноправним партнером держави у вирішенні питань соціально-економічного розвитку.

   В новітній історії незалежної України стала зрозумілою необхідність активного розвитку громадянського суспільства та стимулювання мешканців громад об’єднуватися для вирішення проблем, які вони не в змозі вирішити самотужки. Проте часто без належного фінансування або при його повній відсутності громадським організаціям не вдається досягти тих цілей, які вони ставлять перед собою, на практиці вони не можуть ефективно реалізувати поставлені завдання. Для вирішення фінансових питань громадські організації беруть участь у конкурсах для отримання грантових коштів. Проте недостатній рівень кваліфікації щодо написання конкурсних проектів не дає можливості більшості громадських організацій використати таке джерело фінансування. В останні роки розпочали свою діяльність громадські організації, засновниками та членами (учасниками) яких є учасники антитерористичної операції на Сході України, волонтери, які потребують фінансової допомоги у реалізації цілей, що мають соціальне спрямування.

              Жидачівська міська рада, як орган місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду міста Жидачева цією програмою регламентує надання фінансової підтримки громадським організаціям з міського бюджету м. Жидачева у рамках асигнувань, виділених міським бюджетом на поточний рік, для реалізації ними соціально-культурних проектів та визначає мету, завдання, очікувані результати і механізм використання коштів, передбачених у міському бюджеті м. Жидачева для надання фінансової підтримки громадським організаціям – переможцям конкурсу соціально-культурних проектів, які проводять свою діяльність і зареєстровані в місті Жидачеві. 
 
3. Мета Програми
 

Метою Програми є залучення громадських організацій до активної участі у розвитку міста, підтримки місцевих ініціатив для вирішення соціальних проблем і створення сприятливих умов для розвитку громадських організацій та реалізації ними соціально-культурних проектів шляхом надання їм практичної, методичної та фінансової підтримки.

 
 1. 4.Завдання Програми

Основними завданнями Програми є:

        зацікавлення і залучення громадських організацій до вирішення актуальних соціально-культурних проблем міста та стимулювання їх на спільне виконання окремих завдань місцевого самоврядування;

        підтримка ініціатив громадських організацій щодо покращення якості життя громади м. Жидачева;

        організація і проведення конкурсів для визначення громадських організацій, які отримуватимуть фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева на реалізацію соціально-культурних проектів;

        співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева проектів громадських організацій, які отримали фінансування від інших національних чи міжнародних грантодавців;

        здійснення поточного контролю за реалізацією соціально-культурних проектів громадськими організаціями, які отримали фінансування з міського бюджету м. Жидачева, з метою визначення відповідності здійснюваних громадською організацією заходів щодо представленого соціально-культурного проекту;

        аналіз і моніторинг реалізованих соціально-культурних проектів з метою ефективного планування та використання у майбутньому коштів міського бюджету м. Жидачева, розширення напрямків реалізації соціально-культурних проектів.

 

5. Шляхи і засоби реалізації Програми

 

Реалізацію завдань Програми здійснює виконавчий комітет Жидачівської міської ради, який є координатором дій, спрямованих на впровадження і виконання Програми.

Програма реалізовується шляхом проведення конкурсів соціально-культурних проектів серед учасників Програми.

Порядок проведення конкурсу з визначення соціально-культурних проектів (програм, заходів), розроблених громадськими організаціями, для реалізації (виконання) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, затверджується рішенням Жидачівської міської ради.

           

6. Порядок надання фінансової підтримки громадським організаціям

Фінансову підтримку з міського бюджету міста Жидачева отримують громадські організації – переможці конкурсу соціально-культурних проектів, громадські організації, які отримали фінансування від інших національних чи міжнародних грантодавців.

Мінімальний розмір фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурного проекту становить 1000 грн, максимальний – до 5000 тис. грн.

Розмір фінансової підтримки з міського бюджету громадських організацій, які отримали фінансування від інших національних чи міжнародних грантодавців, залежить від умов співфінансування та прийнятого Жидачівською міською радою рішення про участь громадської організації у конкурсі проектів та програм, схвалення проекту та визначення розміру співфінансування.

Фінансова підтримка громадським організаціям надається шляхом перерахування коштів на рахунок громадської організації, відкритий згідно діючих нормативно-правових актів, за умови набуття громадською організацією статусу одержувача бюджетних коштів з міського бюджету міста Жидачева.

Перелік рекомендованих витрат громадських організацій, яким надається фінансова підтримка з міського бюджету м. Жидачева, для проведення ними робіт і надання послуг в рамках реалізації соціально-культурного проекту:

        витрати на рекламу, промоцію та поліграфічні послуги, які пов’язані з соціально-культурним проектом;

        витрати на організацію форумів, круглих столів, конференцій та інших заходів;

        витрати на оренду приміщень для проведення заходів (перевага надається приміщенням комунальної форми власності);

        витрати на вивчення громадської думки, у тому числі шляхом проведення соціологічних опитувань (лише для одержувачів бюджетних коштів).

Отримання та використання коштів, наданих з міського бюджету міста Жидачева, як фінансова підтримка на реалізацію соціально-культурних проектів, відображається у документах бухгалтерського обліку і фінансової звітності громадської організації у встановленому порядку.

 

7. Умови отримання фінансової підтримки

 

У всіх публікаціях, виданнях на паперових, цифрових та інших носіях, які створюються у рамках реалізації соціально-культурного проекту, повинні бути вміщені герб Жидачева, напис „Жидачівська міська рада” або текст „Реалізація цього проекту здійснюється за підтримки Жидачівської міської ради”.

Матеріали, створені у рамках реалізації соціально-культурних проектів, розміщуються на офіційному сайті Жидачівської міської ради.

Інші умови отримання фінансової підтримки викладені у Порядку проведення конкурсу з визначення соціально-культурних проектів (програм, заходів) розроблених міськими громадськими організаціям м. Жидачева, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету та в умовах конкурсу.

 

8. Очікувані результати виконання Програми

 

В результаті виконання Програми очікується:

        розширення асортименту і покращення якості робіт і послуг, які отримують мешканці міста Жидачева в результаті діяльності міських громадських організацій в рамках реалізації соціально-культурних проектів;

        зростання активності та кількості громадських організацій, залучених до виконання суспільно значимих для міста функцій;

        вдосконалення співпраці Жидачівської міської ради з міськими громадськми організаціями та встановлення партнерських відносин між владою та організаціями громадянського суспільства;

Програма сприятиме подальшій соціальній активності та самоорганізації мешканців міста, як особливо важливого фактора становлення громадянського суспільства, поліпшення умов для самостійного вирішення питань місцевого значення, розбудові потенціалу громади для активної участі в процесах прийняття рішень та спрямування цього потенціалу на широку співпрацю з усіма зацікавленими сторонами у всіх секторах суспільства для зміцнення місцевого самоврядування, що в кінцевому результаті приведе до забезпечення сталого соціального розвитку міста.

 

9. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік, інших передбачених законом джерел.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час підготовки проектів міського бюджету на відповідний рік у межах видатків на реалізацію заходів цієї Програми та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку № 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

 

10. Контроль за використанням фінансової підтримки, моніторинг Програми

 

Контроль за використанням громадськими організаціями коштів міського бюджету, призначених для фінансової підтримки реалізації соціально-культурних проектів та умов їх отримання здійснюють відділ фінансів і бюджету та постійна комісія з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

Громадські організації, які отримали фінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева, зобов’язані подавати у Жидачівську міську раду щонайменше одне іменне запрошення для участі у заходах, запланованих у рамках реалізації соціально-культурного проекту, яке повинно бути надано завчасно.

Громадські організації, які отримали фінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева, зобов’язані надавати відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради, яке фінансує і контролює виконання соціально-культурного проекту:

        копії всіх публікацій, фото-, аудіо-, відео- та інших матеріалів, які пов’язані з реалізацією соціально-культурного проекту;

        у тижневий термін після завершення реалізації соціально-культурного проекту подати звіт про використання коштів, звіт про отримані результати від реалізації проекту, медіа-промоційний звіт (кількість відвідувачів, кількість медіа-посилань) та електронні копії цих документів.

Відділ фінансів і бюджету аналізує подані документи, формує та оприлюднює на офіційному сайті Жидачівської міської ради інформацію та загальний звіт про реалізацію соціально-культурних проектів громадськими організаціями, які отримали фінансування з міського бюджету міста Жидачева.

 

 1. 11.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій, з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

 1. 12.Прикінцеві положення

За результатами аналізу виконання програмних заходів з урахуванням загальної соціально-економічної, внутрішньо- та зовнішньо-політичної ситуації в країні, змін у діючому законодавстві, що можуть мати місце в ході реалізації Програми, допускається коригування її заходів.

Впродовж терміну виконання Програми рішенням міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

 

 

Секретар міської ради                                                    О.Лешковят

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 1 до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів у місті Жидачеві на 2019–2021 роки

 

 

 

 

№ з/п

 

 

 

НАЗВА ЗАХОДУ

ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ЗА БЮДЖЕТАМИ

(тис. грн)

 

ФІНАНСУВАННЯ ЗА РОКАМИ

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2019

2020

2021

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Зацікавлення і залучення громад-ських організацій до вирішення акту-альних соціально-культурних проб-лем міста та стимулювання їх на спі-льне виконання окремих завдань місцевого самоврядування;

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2.

Організація і проведення конкурсів для визначення громадських органі-зацій, які отримуватимуть фінансову підтримку за рахунок коштів місько-го бюджету м. Жидачева на реалі-зацію соціально-культурних проектів

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3.

Співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м.Жидачева проек-тів громадських організацій, які отри мали фінансування від інших націо-нальних чи міжнародних організацій

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Здійснення поточного контролю за реалізацією соціально-культурних проектів громадськими організаціями, які отримали фінансування з міського бюджету м. Жидачева, з метою визначення відповідності здійснюваних громадською організацією заходів щодо представленого соціально-культурного проекту

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Громадський бюджет для реалізації проектів громадських організацій щодо влаштування громадських просторів

210,0

210,0

-

70,0

70,0

-

70,0

70,0

-

70,0

70,0

-

                           ВСЬОГО

210,0

210,0

-

70,0

70,0

-

70,0

70,0

-

70,0

70,0

-

 

 

 

 

                                   Секретар міської ради                                                                       О.Лешковят


Додаток 2

до Програми

 

П А С П О Р Т

Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям

на реалізацію соціально-культурних проектів у місті Жидачеві

на 2018 – 2021 роки

 

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

 

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

-

5.

Відповідальний виконавець

6.

Учасники Програми

 

7.

Термін реалізації Програми

2019 – 2021 роки

8.

 

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

 

210,0 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

210,0тис.грн

9.2.

коштів інших джерел

 

 

 
Про створення комісії з розгляду заяви Михальченко Т. Друк
Понеділок, 22 жовтня 2018, 10:44

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 16.10.2018 р.                                             № 164                                  м. Жидачів

Про створення комісії по розгляду

заяви гр. Михальченко Т.

 

(Текст не опублікований у зв'язку з тим, що він містить конфіденційну інформацію про фізичну особу (ст. 11 Закону України "Про інформацію")    

 
№142 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева (вул. Шевченка, 4) Друк
Четвер, 04 жовтня 2018, 12:16

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 03.10.2018р.                                            №142                        м.Жидачів

Про затвердження звіту про незалежну оцінку

майна, яке належить до комунальної власності

територіальної громади м. Жидачева (вул. Шевченка, 4)

Розглянувши звіт про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, виготовлені малим підприємством „Стимул”, керуючись ст.ст. 28, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку нежитлового приміщення в будівлі по вул. Шевченка, 4, що належить до комунальної власності громади м. Жидачева в особі Жидачівської міської ради, виготовлений малим підприємством „Стимул” станом на 31.08.2018р та висновок про ринкову   вартість нежитлового приміщення загальною площею 11.4 кв.м. на вул. Шевченка,4, в м. Жидачеві , яка становить 13700 грн без ПДВ (тринадцять тисяч сімсот грн.).

 

          Міський голова                                                                         В. Левко

 
Про затвердження Програми співпраці з містами-партнерами на 2019 - 2021 рр. Друк
Вівторок, 23 жовтня 2018, 17:05

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____________ 2018                                    №                                                м. Жидачів  

Про затвердження Програми співпраці

з містами-партнерами міста Жидачева

на 2019 – 2021 роки

З метою відкриття перспектив для розвитку ділових контактів, економічних інтересів, налагодження нових контактів, зміцнення існуючих зв’язків та поглиблення взаємовідносин міста Жидачева з містами України та містами інших держав, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. 1.Затвердити Програму співпраці з містами-партнерами міста Жидачева на 2019 – 2021 роки (додається).
 2. 2.Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Жидачівської міської

ради від________ 2018 р. № ____

 


П Р О Г Р А М А

співпраці з містами-партнерами міста Жидачева

на 2019 – 2021 роки

 

 1. 1.Загальна частина

Програма співпраці з містами-партнерами міста Жидачева на 2019 – 2021 роки (надалі – Програма) визначає правові, організаційні і фінансові засади діяльності Жидачівської міської ради у сфері зовнішніх зв’язків, зокрема співпраці органу місцевого самоврядування з містами-партнерами, що реалізується на підставі Договору про налагодження партнерських контактів і співпраці та Меморандуму про налагодження співпраці з містами України та інших країн.

Програма розроблена у відповідності до Конституції України, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та інших нормативно-правових актів.

Основою Програми є система заходів, виконання яких сприятиме реалізації євроінтеграційної політики на рівні міста, розвитку міжнародного співробітництва, подальшому розвитку і підвищенню рівня співпраці з іноземними містами-партнерами та налагодженню нових партнерських відносин з містами України та зарубіжжя.

 1. 2.Сучасний стан співпраці з містами-партнерами

Жидачівська міська рада має більше як десятилітній досвід співпраці з містами-партнерами сусідньої Польщі. У 2004 році було підписано договір про налагодження партнерських контактів з польським містом Челядзь, у 2006 році – з містом Вієсіте (Латвія). У грудні 2009 р. Жидачівська міська рада розглянувши пропозиції бурмістра міста і гміни Загуж Підкарпатського воєводства (Польща) про наміри співпраці з містом Жидачів в рамках міжрегіонального співробітництва у сфері діяльності органів місцевого самоврядування та громадських організацій, культури, спорту та мистецтва прийняла рішення щодо укладення договору про партнерство між містами. У вересні 2011 року підписано договір про співпрацю з містами Домброва Тарновска (Польща) та Прнявор (Республіка Сербська Боснії і Герцеговини.

      За час міжнародного співробітництва відбулися обміни делегаціями обох сторін міст-партнерів у сфері обміну досвідом і вивчення діяльності органів місцевого самоврядування, обміну учнівською молоддю, участь у фестивалях, спортивних змаганнях.

Одним з дуже важливих напрямків співпраці міста Жидачева в сучасних умовах, коли в Україні проходить процес об’єднання територіальних громад, що супроводжується змінами в адміністративно-територіальному устрої, є набуття практичного досвіду проходження цього шляху іноземними містами-партнерами, які запрошують до спільної участі в різних проектах та програмах під егідою Європейського Союзу тощо.

Засобами цієї Програми планується активізувати співпрацю з містами-партнерами і максимально забезпечити сприятливі умови для виконання умов договорів про налагодження партнерських контактів.

 

3. Мета Програми

Метою Програми є започаткування нових, забезпечення розвитку та підтримання існуючих партнерських зв’язків з іншими містами України та зарубіжних країн для підвищення ефективності співпраці, взаємного обміну делегаціями та вивчення досвіду в сфері місцевого самоврядування та інших сферах суспільного життя через систему заходів і завдань, виконання яких сприятиме впровадженню і виконанню цієї Програми.

 

4. Завдання Програми

 

      Основними завданнями Програми є:

-          організація співпраці з органами місцевого самоврядування та депутатським корпусом міст-партнерів міста Жидачева, інших міст в Україні та поза її межами у відповідності до укладених договорів про налагодження партнерських контактів;

-          організація офіційних візитів делегацій міста Жидачева за кордон з представників депутатського складу та посадових осіб міської ради, представників міських установ, організацій, громадських організацій;

-          організація міжнародних обмінів учнівськими та молодіжними делегаціями;

-          організація прийомів делегацій міст-партнерів, інших міст в Україні та поза її межами;

-          організація, підготовка і проведення спільних культурно-мистецьких та просвітницьких заходів (День міста, фестивалі, семінари, конференції тощо).

 

5. Шляхи і засоби реалізації Програми

 

Реалізацію завдань Програми здійснює виконавчий комітет Жидачівської міської ради, який є координатором дій структурних підрозділів і працівників апарату міської ради, міських установ та організацій, спрямованих на впровадження і виконання Програми.

Шляхи впровадження Програми:

-          організація ділових зустрічей з представниками офіційних делегацій у місті Жидачеві;

-          організація перебування офіційних делегацій у м. Жидачеві (проживання, харчування);

-          організація ознайомчих і пізнавальних турів-екскурсій представникам офіційних делегацій по місту Жидачеву, по Львівській області, по історичних місцях та інших областях України (транспортні послуги);

-          придбання сувенірів, подарунків, промоційної продукції;

-          інші заходи, здійснені в рамках реалізації Програми (послуги туристичних гідів, послуги щодо письмового та усного перекладів тощо).

           

 1. 6.Очікувані результати виконання Програми

У результаті виконання Програми очікується:

-          підтримання і розвиток зв’язків та формування нових моделей співпраці з містами-партнерами міста Жидачева;

-          встановлення нових ділових контактів з містами України та містами інших країн;

-          участь міста Жидачева в особі Жидачівської міської ради у міжнародних проектах і програмах у сфері місцевого самоврядування, культури, соціального спрямування тощо;

-          покращення інвестиційного клімату та налагодження бізнесових контактів;

-          вивчення і впровадження в практику ідей та практичного досвіду у різних сферах господарської діяльності;

-          набуття досвіду і впровадження новацій в роботу міської ради;

-          промоція міста Жидачева і поширення його привабливості та позитивного іміджу в Україні і за кордоном як міста культурного і привабливого;

-          пропагування української культури і народних трацій та ознайомлення з культурою і звичаями інших народів.

Обмін молодіжними (учнівськими) делегаціями стимулюватиме до більш глибокого вивчення іноземних мов, історії держав та міст, сприятиме знайомству і налагодженню безпосередніх дружніх стосунків між молоддю міст-партнерів. Молодь м. Жидачева матиме можливість презентувати нашу державу у Європі, знайомитися з культурою та історичною спадщиною інших держав, розширювати свій кругозір.

 1. 7.Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

в участі та реалізації Програми

Програма сприятиме забезпеченню рівноправної участі жінок і чоловіків у прийнятті рішень щодо пріоритетів партнерства і співробітництва між містами, що у перспективі забезпечить покращення добробуту та якості життя членів громади міста Жидачева.

Гендерний вимір буде враховуватися на всіх етапах планування, реалізації та оцінки Програми.

Перш за все, буде забезпечено принцип гендерного паритету у складі робочих груп, делегацій, які будуть приймати участь у реалізації заходів для досягнення цілей і мети Програми.

Жінки і чоловіки братимуть рівноправну участь у заходах, спрямованих на виконання основних завдань Програми, зокрема, в обміні досвідом щодо діяльності органів місцевого самоврядування, підприємницької діяльності, здійснюватимуть оцінювання заходів з точки зору їх впливу на забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та можливостей рівного доступу до послуг і ресурсів, які закладені в даній Програмі.

 1. 8.Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік, інших передбачених законом джерел. Обсяги фінансування Програми уточнюються щороку.

Програма не потребує створення додаткових матеріально-технічних ресурсів.

Фінансування заходів спрямованих на реалізацію Програми може здійснюватися за рахунок коштів спонсорів, меценатів, міста-партнера, міжнародної технічної допомоги і грантів, проектів, інвестиційних коштів, інших джерел, не заборонених діючим законодавством.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

 1. 9.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

 1. 10.Прикінцеві положення

За результатами аналізу виконання програмних заходів з урахуванням загальної соціально-економічної, внутрішньо- та зовнішньо-політичної ситуації в країні, змін у діючому законодавстві, що можуть мати місце в ході реалізації Програми, допускається коригування її заходів.

Впродовж терміну виконання Програми рішенням міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

 

      Секретар міської ради                                                  О.Лешков’ят

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 1 до Програми

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми співпраці з містами-партнерами міста Жидачева

на 2019 -2021 роки

 

 

 

 

№ з/п

 

 

 

НАЗВА ЗАХОДУ

ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ЗА БЮДЖЕТАМИ (тис. грн)

 

ФІНАНСУВАННЯ ЗА РОКАМИ

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2019

2020

2021

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Організація ділових зустрічей з представниками офіційних делегацій у місті Жидачеві

7,5

4,5

3,0

2,5

1,5

1,0

2,5

1,5

1,0

2,5

1,5

1,0

2.

Організація перебування офіційних делегацій у м. Жидачеві (проживання, харчування)

46,5

46,5

 

15,5

15,5

-

15,5

15,5

-

15,5

15,5

-

3.

Організація ознайомчих і пізнавальних турів-екскурсій для представників офіційних делега-цій по місту Жидачеву, по Львівській області, по історичних місцях та інших областях Украї-ни (тран-спортні послуги)

30,0

30,0

 

10,0

10,0

-

10,0

10,0

-

10,0

10,0

-

4.

Придбання сувенірів, подарунків, промоційної продукції

15,0

15,0

 

5,0

5,0

-

5,0

5,0

-

5,0

5,0

-

5.

Інші заходи, здійс-нені в рамках реалізації Програми (послуги туристичних гідів, послуги щодо письмового та усного перекладів тощо)

4,5

4,5

 

1,5

1,5

-

1,5

1,5

-

1,5

1,5

-

           ВСЬОГО:

103,5

100,5

3,0

34,5

33,5

1,0

34,5

33,5

1,0

1,0

33,5

1,0

Секретар міської ради                                                                         О.Лешковят


Додаток 2

до Програми

П А С П О Р Т

Програми промоції міста Жидачева

міста Жидачева на 2019 – 2021 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

 

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

-

5.

Відповідальний виконавець

6.

Учасники Програми

 

7.

Термін реалізації Програми

2019 – 2021 роки

8.

 

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

міський бюджет, інші передбачені законом джерела фінансування

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

103,5 тис.грн

 

9.1.

коштів міського бюджету

100,5 тис.грн

9.2.

коштів інших джерел

3,0 тис.грн

 
Про поновлення ордера на видалення дерев від 22.03.2018 р. Друк
Понеділок, 22 жовтня 2018, 10:40

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 12.10.2018 р.                                            № 163                                  м. Жидачів

Про поновлення ордера на видалення

дерев від 22.03.2018р

   Враховуючи те, що протягом березня - квітня 2018 року відповідно до рішення виконавчого комітету від 22.03.2018р №35 через погодні умови (відбулося швидке розпускання листя дерев)   не були видалені дерева вказані в ордері на видалення зелених насаджень від 22.03.2018р   та у зв`язку з проведенням капітального   ремонту тротуару - об’єкту благоустрою по вул. Грушевського за рахунок коштів місцевого бюджету:

1.Поновити ордер на видалення дерев від 22.03.2018р,   встановивши термін видалення 3 дерев породи липа (10,11,12 дерево, яке вказане в акті обстеження зелених насаджень , що підлягають видаленню від 06.03.2018р) - до 16 листопада 2018р

 

                     Міський голова                                                  В. Левко

О Р Д Е Р  

на видалення зелених насаджень

м.Жидачів

«12» 10. 2018р.

         (назва населеного пункту)

 

На основі рішення виконавчого комітету   Жидачівської міської ради від 22.03.2018р №35 та розпорядження міського голови від 12.10.2018р №163

 

дозволяється:

згідно з актом обстеження зелених насаджень, складеним 06.03.2018р

 

видалення дерев, а саме - 3 дерев породи липи на газоні по вул. Грушевського (10,11,12 дерево, яке вказане в акті обстеження зелених насаджень , що підлягають видаленню від 06.03.2018р)

 

Термін видалення встановлюється   до "16"листопада    2018 року

Благоустрій провести до "16 листопада   2018 року

Використання вирубаної деревини - для власних потреб опалення приміщень Жидачівського МВУКГ

16.10. 2018 року

16.11. 2018 року

           Дата відкриття ордера

           Дата закриття ордера

Керівник органу, який видає ордер

міський голова

Левко В.С.

___________________________   (підпис)  

Прізвище та ініціали

М.П.                                          

Підготовив

Турченяк Я.В.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 466