gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання дозволу на приватизацію способом викупу нежитлового приміщення на вул. Грушевського М. Друк
Вівторок, 04 лютого 2020, 18:18

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

_____________ 2020                                       №                                             м. Жидачів

 

Про надання  дозволу  на  приватизацію

способом викупу нежитлового приміщення

у м. Жидачеві на вул. Грушевського, 33 Б

                Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Жидачівської міської ради щодо приватизації об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Жидачева – прибудованого нежитлового приміщення площею 15,5 кв. метра, що розміщене на вул. Грушевського, 33 Б з зазначенням способу приватизації шляхом викупу (рішення виконкому від 11.12.2019 р. № 194), на виконання статтей 13, 18, 21 Закону України „Про приватизацію державного і комунального майна”, керуючись підпунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл на приватизацію Рібуном Ігорем Васильовичем шляхом викупу нежитлового приміщення комунальної власності площею 15,5 кв. метра, що розміщене у м. Жидачеві на вул. Грушевського, 33 Б (далі – обєкт).
  2. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради:

2.1. опублікувати інформацію про прийняття рішення щодо приватизації та способу приватизації об’єкта, вказаного у пункті 1 цього рішення, на вебсайті Жидачівської міської ради та в електронній торговій системі протягом п’яти робочих днів з дня ухвалення міською радою цього рішення із обов’язковим зазначенням відомостей про об’єкт, визначених законодавством;

2.2. здійснити процедуру приватизації обєкта відповідно до вимог діючого законодавства;

2.3. оприлюднити інформацію про результати продажу об’єкта із зазначенням (дані про покупця: для фізичної особи - прізвище, ім’я, по батькові; для юридичної особи - назва, ціна, за якою придбано об’єкт приватизації) підлягає опублікуванню на офіційному вебсайті Жидачівської міської ради та в електронній торговій системі протягом 10 робочих днів після прийняття виконавчим комітетом міської ради рішення про передачу об’єкта права комунальної власності новому власнику та завершення приватизації.  

  1. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

 

 

Додати коментар: