gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання дозволу на розроблення детального плану території на вул. Грушевського Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:08

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2018                                                           № ___                                               м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення детального

плану території земельної ділянки у м. Жидачеві

на вулиці Грушевського М. для будівництва

комплексу для занять силовими видами спорту

та басейну

 

            З метою визначення планувальної організації і розвитку території земельної ділянки орієнтовною площею 0,46 га у м. Жидачеві на вул. Грушевського, здійснення намірів будівництва на ній комплексу для занять силовими видами спорту та басейну, керуючись керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” та від 07.07.2011 р. № 109 „Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,46 га у м. Жидачеві на вул. Грушевського М. з визначенням містобудівних умов та обмежень для будівництва комплексу для занять силовими видами спорту та басейну (надалі – містобудівна документація).
  2. Визначити замовником розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення виконавчий комітет Жидачівської міської ради.
  3. Доручити виконавчому комітетові Жидачівської міської ради:

-          визначити джерела фінансування розроблення містобудівної документації;

-          визначити розробника та замовити містобудівну документацію.

  1. Доручити міському голові підписати договір про розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення.
  2. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку містобудівну документацію з результатами її громадського обговорення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

Додати коментар: