gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою релігійній громаді УГКЦ с. В-Гніздичівська Друк
Вівторок, 02 лютого 2021, 16:56

Про   надання релігійній організації „Релігійна

громада Української Греко-Католицької Церкви

парафії Успіння Пресвятої Богородиці у с. Волиця -

Гніздичівська Жидачівського району Львівської

області”  дозволу  на розроблення     проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у с. Волиця-Гніздичівська на вул. Шевченка, 38 А

 

Розглянувши звернення релігійної організації „Релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої   Богородиці   у   с. Волиця-Гніздичівська Жидачівського району Львівської області” від 11.01.2021 р. (вх. № 38 від 12.01.2021 р.) про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1324 га у постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі, яка знаходиться у с. Волиця-Гніздичівська на вул. Шевченка, 38 А, керуючись статтею 144 Конституції України, ст. ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, законами України „Про землеустрій”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, „Про Державний земельний кадастр”, пунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

  1. Дати дозвіл релігійній організації „Релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Богородиці у с. Волиця-Гніздичівська Жидачівського району Львівської області” (код ЄДРПОУ 38486537) на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1324 га у постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н., с. Волиця-Гніздичівська, вул. Шевченка, 38 А, за рахунок земель, що не надані у власність або користування, з подальшим їх переведенням до земель житлової та громадської забудови.
  2. Дати дозвіл релігійній організації „Релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої   Богородиці   у   с. Волиця-Гніздичівська Жидачівського району Львівської області” виступити замовниками документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

Додати коментар: