gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання дозволу на розроблення техдокументації з нормативно грош. оцінки м.Жидачів Друк
Понеділок, 13 грудня 2021, 16:12

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації з нормативної грошової оцінки

земель міста Жидачева Львівської області

 

            У відповідності до статтей 11, 15, 18 Закону України „Про оцінку земель” та з метою економічного регулювання земельних відносин, керуючись статтею 144 Конституції України, статтею 201 Земельного кодексу України, Бюджетним кодексом України, Законом України „Про землеустрій”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення       технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева Львівської області.
  2. Доручити:

2.1. виконавчому комітету Жидачівської міської ради замовити у суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель проведення нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева Львівської області;

2.2. Жидачівському міському голові В. Левку підписати договір про проведення нормативної грошової оцінки земель м. Жидачева Львівської області.

  1. Фінансування робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева Львівської області провести за рахунок коштів Жидачівського міського бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.
  2. Виготовлену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева Львівської області подати на розгляд сесії Жидачівської міської ради для прийняття рішення.
  3. Секретарю Жидачівської міської ради В.Янклевич забезпечити оприлюднення цього рішення у друкованих засобах масової інформації у порядку, встановленому законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

Додати коментар: