gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання виконавчим органам міської ради повноважень у сфері державної реєстрації Друк
Четвер, 06 лютого 2020, 17:11

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______ 2020                                   №                                                         м. Жидачів

 

Про надання повноважень виконавчим

органам Жидачівської міської ради у

сфері державної  реєстрації   прав на

нерухоме   майно    та    їх   обтяжень,

юридичних    осіб,    фізичних    осіб –

підприємців та громадських формувань

 

            З метою забезпечення умов та заходів для здійснення у м. Жидачеві державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у відповідності до частини другої статті 6 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, абзацу сьомого пункту 14 статті 1 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, керуючисть статтею 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати виконавчим органам Жидачівської міської ради – суб’єктам державної реєстрації (державним реєстраторам) повноваження:

1.1.   у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

1.2.   у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  1. 2.Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виконання повноважень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у відповідності до вимог діючого законодавства.
  2. 3.Контроль за виконанням цього рішення поклати на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

 

 

Додати коментар: