gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про надання виконавчим органам міської ради повноважень у сфері державної реєстрації Друк
Четвер, 06 лютого 2020, 17:11

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______ 2020                                   №                                                         м. Жидачів

 

Про надання повноважень виконавчим

органам Жидачівської міської ради у

сфері державної  реєстрації   прав на

нерухоме   майно    та    їх   обтяжень,

юридичних    осіб,    фізичних    осіб –

підприємців та громадських формувань

 

            З метою забезпечення умов та заходів для здійснення у м. Жидачеві державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у відповідності до частини другої статті 6 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, абзацу сьомого пункту 14 статті 1 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, керуючисть статтею 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати виконавчим органам Жидачівської міської ради – суб’єктам державної реєстрації (державним реєстраторам) повноваження:

1.1.   у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

1.2.   у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  1. 2.Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виконання повноважень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у відповідності до вимог діючого законодавства.
  2. 3.Контроль за виконанням цього рішення поклати на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

 

 

Додати коментар: